Наукові конкурси

Вітаємо студентів-переможців ОНУ і їх наукових керівників у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році

Відповідно до Наказу МОН України №865 від 28.07.2021 року “Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році” вітаємо студентів Одеського національного університету імені І.І. Мечникова – переможців Конкурсу і їх наукових керівників з отриманням Дипломів:

Диплом І ступеня з галузей знань і спеціальностей

  1. Страхування: ДРОЗДИНА Анастасія Андріївна – студентка 4 курсу економіко-правового факультету
  2. (наук. керівник: Дем’янчук Марина Афанасіївна, доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н.)
  3. Актуальні питання співробітництва з європейським союзом: КАЧАНОВСЬКА Марина Сергіївна – студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин, політології та соціології (наук. керівник: Якубовський Сергій Олексійович, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, проф., д.е.н.)
  4. Українська мова, література (з методикою їх викладання): ПЕТРОВА Світлана Анатоліївна – студентка 1 курсу магістратури філологічного факультету (наук. керівник: Хрустик Надія Михайлівна, доц. кафедри української мови, кандидат філологічних наук)
  5. Економіка та управління національним господарством: СТЕМБЛЕР Діана Володимирівна – студентка 4 курсу економіко-правового факультету (наук. керівник: Горняк Ольга Василівна, завідувач кафедри економіки та підприємництва, проф, д.е.н)
  6. Культурологія: ЗОЛОТАРЬОВА Крістіна Сергіївна - студентка 1 курсу магістратури факультету історії та філософії (наук. керівник: Соболевська Олена Костянтинівна, завідувач кафедри культурології, д.філософ.н, к.філол.н., доц.)
  7. Управління у сфері економічної конкуренції: ГУСЄВ Артем Олександрович - студент 4 курсу економіко-правового факультету (наук. керівник: Радченко Олександр Петрович, доц. кафедри економіки та підприємництва, д.е.н.)

Диплом ІІ ступеня з галузей знань і спеціальностей

  1. Українська мова , література (з методикою їх викладання): БУЧИНСЬКА Валерія Ярославівна – студентка 3 курсу філологічного факультету (наук. керівник: Дружинець Марія Львівна, проф. кафедри кафедри української мови, д.філол.н.)
  2. Германські мови (англійська, німецька): ГРИГОРЯН Анна Ігорівна – студентка 1 курсу факультету романо-германської філології (наук. керівник: Бігунова Наталя Олександрівна, професор кафедри теоретичної і прикладної фонетики англійської мови, д.філол.н.)
  3. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право:КРИВОРУЧКО Олена Юріївна – студентка 1 курсу магістратури економіко-правового факультету (наук. керівник: Кармазіна Катерина Юріївна, доц. кафедри конституційного права та правосуддя, к.юрид.н.)
  4. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право: ШЕВЧЕНКО Марія Сергіївна – студентка 1 курсу магістратури економіко-правового факультету (наук. керівник: Кармазіна Катерина Юріївна, доцент кафедри конституційного права та правосуддя, к.юрид.н.)

Диплом ІІІ ступеня з галузей знань і спеціальностей

  1. Право: ВЕРЕМЧУК Владислав Сергійович – студент 1курсу магістратури економіко-правового факультету (наук. керівник: Смітюх Андрій Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, проф. кафедри адміністративного і господарського права, д.юрид.н.)
  2. Економіка та управління національним господарством: ЧЕРКЕЗ Сергій Іванович – студент 4 курсу економіко-правового факультету (наук. керівник: Ломачинська Ірина Анатоліївна, доц. кафедри економіки та підприємництва, к.е.н.)
  3. Міжнародні економічні відносини: ШИШКІНА Віра Ігорівна – студентка І курсу магістратури факультету міжнародних відносин, політології та соціології (наук. керівник: Якубовський Сергій Олексійович, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, проф, д.е.н.)
  4. Географія: СУЛЕЙМАНОВА Земфіра Маліківна - студентка 3 курсу геолого-географічного факультету (наук. керівник: Яворська Вікторія Володимирівна, декан геолого-географічного факультету, проф. кафедри економічної та соціальної географії і туризму, д. геогр.н.)
  5. Суднобудування та водний транспорт: ЯРОЦЬКИЙ Данієль Сергійович - студент 4 курсу факультету математики, фізики та інформаційних технологій (наук. керівник: Косой Михайло Броніславович, доц. кафедри теоретичної механіки, к.т.н.)

Бажаємо творчої наснаги, професійного зростання та нових досягнень у науковій роботі!

Детальніше:

  1. Перелік переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році
  2. Наказ №865 від 28.07.2021 р.
title_661dd2b0a6f0719818449861713230512
title_661dd2b0a6f0e4799831181713230512
title_661dd2b0a6f122940111081713230512
title_661dd2b0a6f16486046451713230512
title_661dd2b0a6f1a6773985231713230512
title_661dd2b0a6f1d4660572861713230512
title_661dd2b0a6f2015812921541713230512
title_661dd2b0a6f246678425571713230512
title_661dd2b0a6f2714374029461713230512
title_661dd2b0a6f2a7254454291713230512
title_661dd2b0a6f2e4266030351713230512
title_661dd2b0a6f3112710897151713230512
title_661dd2b0a6f345428485811713230512

Add Content Here [/yt_content_slider_item]

title_661dd2b0a6f3910521253871713230512

 

title_661dd2b0a6f5e21400501061713230512
title_661dd2b0a6f626816313711713230512

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top