Прес-служба ОНУ імені І.І.Мечникова

Прес-служба в ОНУ імені І. І. Мечникова створена у 2009 році. Згідно з затвердженим Вченою Радою рішенням, є структурним підрозділом ОНУ. Керівник прес-служби Алла Русланівна Гудзенко входить до складу ректорату.

Прес-служба ОНУ допомагає у вирішенні наступних завдань: представлення університету в інформаційному полі; забезпечення взаємодії керівництва, співробітників, студентів з медіа; формування експертного пулу для ЗМІ; медіа-супровід іноземних і урядових делегацій; робота з підрозділами і профільним Міністерством; організація івентів; кризовий РR; рекламні / РR-кампанії з просування бренду університету, його співробітників, освітніх і наукових проектів і програм.

В інформаційному полі ОНУ системно демонструє дотримання актуальних трендів — відкритість, прозорість, взаємодію. Відкритість ОНУ за допомогою медійних ресурсів вирішує такі завдання: знайомить потенційних абітурієнтів із життям університету; представляє українській та світовій вузівській спільноті університетські практики в різних галузях: від наукових до освітніх.

Для вирішення цих завдань прес-служба використовує такі канали та інструменти: корпоративні соцмережі; iнформагентства міста та країни; телевізійні та ютюб-ефіри; виготовлення контенту рiзних форматiв. За кількістю та якістю згадок у медіа ОНУ є хедлайнером освiтянського інформаційного простору Одеси. Системний характер інформаційної присутності впливає на позиції у значних освітніх рейтингах, сприяє популяризації університету серед абітурієнтів та потенційних партнерів.

Прес-служба ОНУ імені Мечникова, вирішуючи поставлені керівництвом університету завдання, регулярно ініціює та втілює успішні комунікаційні та мультидисциплiнарни проекти. Прес-служба ОНУ є базою для проходження навчально-виробничих практик студентами різних факультетів ОНУ. Так, у 2023 році студентки ФПСР на виробничій практиці підготували, прослухавши лекції спеціалістів музеїв Університету, власні екскурсії, в рамках проекту, що реалізується прес-службою, "Екскурсії по університету".

Фейсбук: Новини Одеського університету

iнстаграмм: onu_mechnikov_inst

тел.+3480482 723-84-13

Одеса, вул. Єлисаветинська 12, каб.42

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top