Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Організація забезпечення доступу до освітніх програм особам з особливими фізичними потребами в ОНУ здійснюється згідно «Закону України про вищу освіту» та «Статуту ОНУ». Університет створює можливості для навчання осіб з особливими освітніми потребами, якщо їм не протипоказане навчання за обраною спеціальністю. Для реалізації соціальної моделі освіти осіб з особливими потребами в ОНУ впроваджено інтеграційні моделі навчання та створено діючу модель супроводу процесу навчання таких осіб та їх інтеграції у суспільство. В академічних групах (на курсах), де навчаються особи з особливими фізичними потребами, заняття організовуються лише на першому поверсі (гуманітарний корпус, корпуси біологічного, геолого-географічного, фізичного та хімічного факультетів). Приміщення гуманітарного та новогуманітарного (введено в експлуатацію у 2012 році) обладнані ліфтами. В даних корпусах розташовані філіали наукової бібліотеки ОНУ, де крім читальних залів та абонементу літератури розташовані комп’ютерні класи з доступом до мережі Internet та репозитарій бібліотеки.

З метою покращення доступності будівель для осіб з особливими потребами передбачено допомогу студентами-волонтерами. Психологічну підтримку здобувачів із особливими потребами здійснює Психологічна служба.

Якщо здобувачі вищої освіти з особливими фізичними потребами не можуть щоденно відвідувати навчальні заняття, за рішенням Вченої ради факультету вони мають змогу навчатись за індивідуальним графіком (за наявності відповідних документів).

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top