Відділ інновацій і трансферу технологій

З метою прискорення розробки інноваційних проектів на основі науково-технічних досягнень університету і трансферу їх у виробничу сферу та сприяння розвитку цивілізованої системи комерціалізації винаходів, корисних моделей та інших об’єктів інтелектуальної власності у 2011 році був створений відділ інновацій і трансферу технологій Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. 

Відділ є науковим підрозділом науково-дослідної частини університету і здійснює свою діяльність в єдиному комплексі наукової, науково-технічної, науково-дослідної діяльності університету,  підпорядковується проректору з наукової роботи та начальнику Науково-дослідної частини. 

Основним завданням відділу є організація та забезпечення комерціалізації результатів наукової та науково-технічної діяльності університету, залучення інвестицій, співробітництво з підприємствами і суб’єктами наукової та науково-технічної діяльності України та іноземних держав, а також сприяння розвитку цивілізованої системи комерціалізації винаходів, корисних моделей та інших об’єктів інтелектуальної власності. 

Відділ взаємодіє з адміністративними, науковими, навчальними, виробничими та іншими підрозділами університету. 

У межах своєї компетенції відділ співпрацює з органами виконавчої влади, українськими та іноземними інноваційними інфраструктурами, підприємствами, установами, організаціями  всіх форм власності, професійними спілками, діяльність яких пов’язана з сферою інтелектуальної  власності. 

У межах своєї компетенції відділ співпрацює з підприємствами, установами, організаціями  всіх форм власності, професійними спілками, діяльність яких пов’язана зі сферою трансферу технологій. 

Забезпечує комерціалізацію об’єктів права інтелектуальної власності, майнові права на які належать університету в Україні та/або в іноземних державах, включаючи: рекламу наукового та інноваційного потенціалу результатів наукової, науково-технічної та науково-дослідної діяльності та товарів; налагодження контактів із підприємствами; аналіз комерційних пропозицій потенційних ліцензіатів та інвесторів; укладення договорів щодо розпорядження майновими правами інтелектуальної власності; розробку проектів установчих документів юридичних осіб, створюваних для реалізації об’єктів права інтелектуальної власності тощо. 

Контактний тел.: +38 048 723-24-63

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Наукові розробки ОНУ імені І.І.Мечникова

Стартап-Ідея «Комплексний біопрепарат з використанням морських біоресурсів для інтенсивного аграрного виробництва»

Нормативні документи

  1. Положення про відділ інновацій і трансферу технологій

Корисні посилання

  1. Система вебінарів УкрІНТЕІ
  2. РІВНІ ГОТОВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЙ TRL

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top