Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин

Запрошуємо ознайомитись із актуальними подіями кафедри, а також із відгуками наших випускників

Завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин

Завідувач кафедри: доктор економічних наук, професор Якубовський Сергій Олексійович

Кафедру очолює д.е.н., проф. Якубовський С.О., який є відомим економістом-міжнародником, автором понад 200 публікацій з питань розвитку світової економіки, міжнародних фінансів та європейської інтеграції. Проф. Якубовський С.О. є членом наукових рад двох європейських журналів - “Journal Global Policy and Governance” і “Journal Transition Studies Review”, які індексуються у базі даних Scopus.

Лише за 2019-2023 роки Якубовський С.О. має 36 наукових публікацій, серед яких: 19 статей у журналах, що рецензуються у базах даних Scopus та Web of Science.

У межах програми Еразмус+ у квітні-травні 2018 р. у січні 2019 р. та у листопаді 2022 р. професор Якубовський С.О. викладав у Вільному університеті Берліна (Німеччина), у жовтні-листопаді 2017 р. у Болонському університеті, у березні 2016 р. в університеті м. Фоджі (Італія).

Професорсько-викладацький склад кафедри

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ

Навчальні програми:

Бакалаврат, 4 роки навчання - диплом бакалавра за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини», освітня програма «Міжнародні економічні відносини».

Магістратура, 1 рік 4 місяця навчання - диплом магістра за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини», освітня програма «Міжнародні економічні відносини».

Програма PhD 4 роки навчання – диплом PhD за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини», освітньо-наукова програма «Міжнародні економічні відносини».

Кафедра є єдиним на Півдні України офіційним партнером всесвітньо відомого Chartered Financial Analyst Institute, який готує висококваліфікованих фахівців з фінансів та інвестицій, що свідчить про відповідність навчання на спеціальності «Міжнародні економічні відносини» найкращим міжнародним стандартам фінансової освіти (див.посилання).

Кафедра є офіційним партнером Німецької служби академічних обмінів DAAD та Вільного університету Берліна, що дозволяє студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини» паралельно навчатися у Берліні, отримуючи стипендію від Уряду Німеччини (див.посилання).

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» беруть активну участь в Європейській програмі ERASMUS Student Mobility, що дозволяє їм за кошти ЄС навчатися у Вільному університеті Берліна (Німеччина), Болонському університеті та Університеті міста Фоджа (Італія), Університеті міста Гранада (Іспанія) (див.посилання).

На спеціальності працюють викладачі, які отримали освіту та проходили стажування у країнах Європейського Союзу і США, публікуються у відомих міжнародних наукових виданнях, мають досвід викладання у найкращих університетах Європи та США.

Студенти під час навчання вивчають дві іноземні мови та фахові дисципліни (див.посилання) зі спеціалізаціями «Міжнародні фінанси» та «Фірма у міжнародних ринкових структурах». Частина фахових дисциплін на спеціальності «Міжнародні економічні відносини» викладається англійською мовою. На кафедрі також викладаються дисципліни у межах проекту Європейського Союзу «Соціальне та економічне включення біженців та мігрантів до Європейського Союзу: виклики для України», найкращі студенти отримують офіційні сертифікати Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (див.посилання).

Під час навчання студенти успішно виступають на різноманітних національних та міжнародних конкурсах, конференціях, симпозіумах. Зокрема, студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» перемогли:

  1. В кейс-чемпіонаті від Національного банку України
  2. У фіналі міжнародного конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Research Challenge»
  3. На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом»
  4. У міжнародному конкурсі з ділової французької мови
  5. Та увійшли у тройку найкращих команд на міжнародному змаганні «CFA Institute Ethics Challenge».

Високий рівень викладання на спеціальності «Міжнародні економічні відносини», якій відповідає найкращим міжнародним стандартам, дозволяє отримувати випускниками професійні кваліфікації, які користуються високим попитом в країнах Європейського Союзу та Україні.

Видатний статус кафедри та висока якість освіти за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини" дозволяють кращим студентам отримати право на безкоштовне навчання на магістерських програмах провідних університетів США і Європи.

Випускники (див.посилання) спеціальності «Міжнародні економічні відносини» працюють у всесвітньовідомих міжнародних фінансових компаніях і транснаціональних корпораціях в США, Європі та Україні, очолюють міжнародні та державні агенції, є успішними бізнесменами та фінансистами.

Адреса кафедри: вул. Французький бульвар 24/26, кімн. 38-а,
Одеса, 65058, Україна.
Телефон: (+38-050) 661-9995
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top