Центр культури і дозвілля студентів та співробітників

Головною метою центру є проведення виховної та культурно-просвітницької роботи зі студентською молоддю та співробітниками університету, організація їх дозвілля.

Для цього Центр:

  • пропогує досягнення у сфері науки, культури, літератури, та мистецтва;
  • сприяє розвитку організаційних та творчих здібностей, суспільно-політичної активності та ініціативи, формуванню у молоді високих моральних якостей, естетичного смаку;
  • створює умови для організації самодіяльних об’єднань, колективів художньої творчості;
  • проводить концерти та вистави, турніри КВК, свята «посвячення у студенти», Новий рік, День студента, День народження ОНУ, щорічний огляд-конкурс творчих колективів факультетів університету, «Mechnikov Concerte» у Літньому театрі, Одеську Обласну Студентську Лігу Сміху, «дні факультетів» та інше.

При Центрі працюють відомі в Україні та за її межами колективи, клуби за інтересами. Зараз при ЦКД ОНУ працюють більше 20-ти творчих колективів, група солістів різного жанру та 3 клуби за інтересами.

Хореографічний колектив народного танцю «УніверDance» («Автограф»)

Хореографічний колектив народного танцю «УніверDance» («Автограф»)

Був створений у 1993 році. З 2007 року колективом керує Борщенко Людмила Вікторівна. Колектив бере активну участь у пропаганді народних танців України. Репертуар збудован на фольклорних українських традиціях, а також в його репертуарі багато танців народів світу. Лауреати Міжнародного фестивалю народного мистецтва (перша премія)  м. Анталія (Туреччина) 2011 рік.  Також у цьому році колектив отримав диплом першого ступеню міжвузівського фестивалю студентської творчості Одеської Області. В 2014 році хореографічний ансамбль зайняв перше місце на фестивалі «Дніпроденс» у Дніпропетровську, в 2015 році – отримав перше місце на Всеукраїнському конкурсі у Львові.

Ансамбль ірландського танцю «Iridans»

Ансамбль ірландського танцю  «Iridans»

Танцювальний колектив «Iridans» був створений у 2001 році студенткою факультету РГФ, а зараз викладачем ОНУ Запорожченко Юлією Олександрівной. Ансамбль виконує традиційні ірландські танці. З часом на базі цього колективу була створена ціла танцювальна школа, в який є дітяча група. Зараз ця школа є однією з ліпших професіональних шкіл в Україні з традиційного ірландського степу. «Iridans» є членом Всесвітньої асоціації ірландського танцю W.I.D.A. Неодноразово «Iridans» був організатором змагань з ірландських танців в Одесі, а 13 лютого 2010 року став переможцем Першого Східноєвропейського чемпіонату, в якому приймали участь школи з України.

Восени 2012 р. став переможцем Першого Східноєвропейського чемпіонату м. Київ, також у 2010 році отримав диплом Першої ступені студентської творчості Одеської Області. Гран прі фестивалю ірландського танцю «Дружба» в м.Васлуй (Румунія). Організатори та учасники відкритого чемпіонату Одеси з ірландських танців. Перше місце на чемпіонаті Європи м.Берлін (Германія) у квітні 2011 року. Чемпіонат Східної Європи в м.Києві. В 2015 році колектив «Іріданс» зайняв призові місця на Чемпіонаті Київа, Чемпіонаті Львова та Чемпіонаті Європи та Світу у Дюссельдорфі. Щороку колектив «Іріданс» приймає участь у міжнародних конкурсах та фестивалях.

«Ostanin Dance Center»

«Ostanin Dance Center»

 Керівник випускник факультету ЕПФ Олександр Останін: п’ятиразовий чемпіон світу зі степу (2010, 2014, 2015, 2016, 2018 рр., м.Різа, Німеччина), переможець всеукраїнського телевізійного шоу телеканала СТБ  «Танцюють Всі », отримав звання «Кращій танцюрист України» (2009 р.).

У серпні 2016 року Олександр Останін та Сергій Остапенко провели перший в Одесі фестиваль степу за участю вихованців своїх колективів. Тепер цей фестиваль став міжнародним та проходить в Одесі щорічно. В рамках цього фестивалю також проходить Чемпіонат України по степу.

Nikomo Tap Studio

Nikomo Tap Studio

 Керівник – Сергій Остапенко (випускник філологічного факультету ОНУ, викладач ОНУ, чотириразовий чемпіон світу зі степу).

Nikomo Tap Studio – чемпіони України по степу серед юниорів: у тріо (2016, 2017), малій групі (2016, 2018) та формейшні (2016, 2017); віце-чемпіони Європи: в малій групі (2016); бронзові призери чемпіонату Європи: у формейшні (2016). Чемпіони України: міні-продакшн (2014). Чемпіони України серед сенйорів: в малій групі (2017, 2018). Чемпіони України у змішаній віковій групі: у тріо (2017). Володарі Кубку України по степу в 2018-2019 рр. 

Колектив сучасного танцю «LIBERTY»

Колектив сучасного танцю «LIBERTY»

Керівник – Поєцика Ксенія. Ансамбль сучасного танцю був створений у 2016-му році. Колектив приймає участь у кожному університетському концерті та міських заходах.

Вокальна студія

Вокальна студія - Ігнатенко Тетяна Сергіївна (солістка «Hardy Orchestra», учасниця вокального проекту “Голос” на каналі “1+1”).

Керівник – Ігнатенко Тетяна Сергіївна (солістка «Hardy Orchestra», учасниця вокального проекту “Голос” на каналі “1+1”).

У вокальній студії займаються більше 30-ти студентів университета, багато з яких стали лауреатами багатьох конкурсів та телевізійних проектів.

Щороку вокальна студія готує нові колективи та окремих виконавців.

Ліга Сміху

Ліга Сміху

Керівник, художній керівник — ЦКД ОНУ. Письмиченко Вікторія Юр’євна.

З 2018 року проводиться Одеська Обласна Студентська Ліга Сміху. Чемпіоном першого сезону (2018) – команда «Плюси» (ОНУ імені І.І.Мечникова).

Також щороку проходить Кубок Ліги Сміху ОНУ.

Вокально-інструментальні ансамблі

Керівник – Анатолій Українцев.

Більшість участників колективів – студенти та випускники нашого університету. Кожного року наші колективи, а саме: «Lamp Sugar», «No Vision», «3/4», «Jazz Band»,  та інші приймають участь у міських та всеукраїнських фестивалях.

Крім вищеназваних, існує ще близько 12-ти факультетських творчих колективів, які приймають участь у міжфакультетських оглядах та загальноуніверситетських концертах.

У зв’язку з неможливістю проведення концертів в залі через карантин, в 2020 році Центр культури зробив три великих відеопроекти (День народження ОНУ, День студента, Новий Рік) за участю студентів усіх факультетів.

________________________________________________________________________________

Директор ЦКД ОНУ                                                                                              Е.Чечельницький

 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top