ClimEd – Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах

ClimEd

Акронім проекту: ClimEd

Номер проекту: 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP

Тривалість проекту: 15 листопада 2020 – 14 травня 2025

Веб-сайт проекту: http://climed.network/

Загальна мета проєкту - розробка компетентнісно-орієнтованих навчальних планів для безперервної комплексної підготовки фахівців в галузі кліматичного обслуговування (КО) в Україні, а також ініціювання та розвиток додаткової освіти в галузі змін клімату (ЗК) для осіб, які приймають рішення, фахівців залежних від клімату галузей економіки (ЗКГЕ) та широких мас населення.

Детальніше...

CLUVEX - Кліматичний університет для віртуальних обмінів

CLUVEX

Акронім проекту: CLUVEX

Номер проекту: ERASMUS-EDU-2022-VIRT-EXCH

Тривалість проекту: 01 липня 2023 – 30 червня 2026

Веб-сторінка проекту: https://www.atm.helsinki.fi/cluvex/

CLUVEX (Кліматичний університет для віртуальних обмінів; 2023-2026) – це 3-річний проект, який виконується чотирма університетами з Фінляндії, Данії, України та Вірменії разом із некомерційною асоціацією мистецтва та науки у Фінляндії. Тематичні напрямки CLUVEX: «кліматичні дії, захист навколишнього середовища та природи», «довкілля та зміна клімату» та «екологічні навички». CLUVEX організовує віртуальні майстер-класи та сприяє участі студентів у відкритих онлайн-курсах (MOOCs) Кліматичного університету.

Детальніше...

TransLearnN – Transformational Learning Network for Resilience - Enabling Ukrainian higher education to ensure a sustainable and robust reconstruction of (post-war) Ukraine

TransLearnN

Акронім проекту: TransLearnN

Номер проекту: KA220-HED-014109B1

Тривалість проекту: 01 жовтня 2023 – 30 вересня 2025

Веб-сайт проекту: https://translearnn.ztu.edu.ua/about/

Цілі проєкту

Основна мета - посилити соціальну та політичну лідерську роль українських університетів задля підтримки сталої трансформації України.

Створена між - та трансдисциплінарна освітня мережа сприятиме інноваційним підходам у викладанні та прикладних дослідженнях і підтримуватиме українські університети на шляху до сталого управління університетами.

Крім того, студенти отримають можливість діяти як агенти змін для сталого розвитку з урахуванням ризиків.

Детальніше...

GROMADA - Підтримка європейськими університетами правової та громадської спроможності для екологічного відновлення України

gromada

Акронім проекту: GROMADA

Фінансування: цей проект фінансується в рамках програми Erasmus+ (конкурс KA2)

Номер проекту: 2023-1-SE01-KA220-HED-000151848

Тривалість проекту: 01 грудня 2023 – 30 листопада 2025

Веб-сайт проекту: https://gromada-erasmus.eu/

Метою проєкту GROMADA є розвиток співпраці між європейськими університетами для підтримки громадського та правового потенціалу щодо відновлення довкілля в Україні. Оскільки війна завдала величезної шкоди навколишньому середовищу України, проєкт сприяє залученню громадян до громадянської екології у світлі її правового виміру. Аналізуючи перепони та можливості для залучення громади до екологічних заходів та розбудови миру, проєкт GROMADA фокусується на правових аспектах моніторингу шкоди навколишньому середовищу під час війни, розширюючи можливості громад, які постраждали від конфлікту.

Детальніше...

101132692 — GEO-POWER-EU — HORIZON-CL2-2023-DEMOCRACY-01 - Empowering the Geopolitical EU in the Eastern Neighbourhood and the Western Balkans

GEO POWER EU logoFunded by the EU Union

 

Акронім проекту: GEO-POWER-EU

Тривалість проекту: 1 червня 2024 – 31 травня 2027

Координатор проекту від ОНУ: email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілі та конкретні завдання проекту: Консорціум із 14 установ-партнерів розпочав реалізацію проекту «GEO-POWER-EU: розширення можливостей геополітичного ЄС у східному сусідстві та на Західних Балканах», що триває протягом трьох років і фінансується програмою Європейського Союзу з досліджень та інновацій H2020.

Після початку війни в Україні Європейський Союз посилив свій геополітичний вплив за межами своїх безпосередніх кордонів, зокрема в країнах Західних Балкан (ЗБ) і Східного партнерства (СП). Ця зміна підкреслює нагальну потребу посилити стратегічне мислення та дії ЄС. Отже, GEO-POWER-EU базується на передумові, що політика розширення ЄС і східного сусідства потребують перегляду, щоб відобразити нове геополітичне бачення цих регіонів.

Детальніше...

Прискорення інноваційної та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти (ЗВО)

ΕΙΤ logo

Проектна ініціатива Європейського інституту інновацій та технологій Європейського Союзу: Розбудова інноваційного потенціалу для вищої освіти згідно грантової угоди № 10047.

Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes (Прискорення інноваційної та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти (ЗВО)) www.accentproject.eu

Цілі проекту AccEnt: підтримка принаймні 50 стартапів і скейлапів; менторство над 150 студентами і більше; удосконалення відповідних відділів підтримки; навчання понад 1000 студентів; навчання та менторство понад 150 академічних і адміністративних співробітників; започаткування нових партнерств.

Детальніше...

MEDITERreg Jean Monnet Module

mediterreg logoSocial and Economic Inclusion of Refugees and Migrants in European Union: Challenges for Ukraine

101047919 — Кільце Середземномор’я: регіональні студії — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH (Номер угоди – 101047919 — Кільце Середземномор’я: регіональні студії)

Акронім проекту: MEDITERreg

Тривалість проекту: 1 березня 2022 – 28 лютого 2025

Інструмент фінансування ЄС: Програма ERASMUS+, що фінансується ЄС, Жан Моне, за підтримки Європейського інструменту сусідства

Цільові групи: студенти ОНУ та студенти за обміном; студенти, молоді дослідники та професіонали з ЄС, країн Середземномор’я та України; викладачі ОНУ та викладацька спільнота в Україні та країнах Середземномор’я

Одержувач гранту: Одеський національний університет імені  І.І. Мечникова

Координатор проекту: email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілі та конкретні завдання проекту: оновлений курс «Лінгвокраїнознавство»; нові курси «Регіональні дослідження», «Політика ЄС щодо Середземноморського регіону», «Регіональна політика та безпека в Південному та Східному Середземномор’ї» та «Міграційний процес у Середземномор’ї»; нові MOOС «Регіональні дослідження», «Політика ЄС щодо Середземноморського регіону», «Регіональна політика та безпека в Південному та Східному Середземномор’ї» та «Міграційний процес у Середземномор’ї».

Детальніше...

Віртуальна навчальна фабрика Industry 4.0

Офіційний сайт проекту

 

 

Створено при підтримці програми «Erasmus+ 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP “Посилення ролі ЗВО у сприянні трансформації промисловості в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні”(HEIn4), яка фінансується при підтримці Європейської Комісії».          

Метою створення Віртуальної навчальної фабрики в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова є побудова середовища віртуальної та доповненої реальності для тестування архітектури бізнесу та бізнес-моделей в Industry  4.0.

Концепція навчальних фабрик була запропонована групою представників університетів США. Після численних варіантів пропозицій вона була офіційно схвалена Європейським урядом. Сучасне визначення навчальної фабрики – це ідеалізоване відтворення ланок ланцюга доданої вартості, в якому відбувається інформальне, неформальне та формальне навчання.

Детальніше...

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Всеволода Змієнка, 2, Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Одеська обласна державна адміністрація

Одеська обласна державна адміністрація
Одеська обласна державна адміністрація
Top