Науково-дослідна частина

 «УВАГА!»


Програми наукової конференції

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, виконання яких розпочнеться у 2022 році за кошти держбюджету

 • Наказ МОН України №1027 від 29.09.2021 «Про оголошення конкурсного відбору у 2021 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених»
 • Наказ ОНУ №117-02 від 04.10.2021 «Про проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться у 2022 році»

Зміни розмірів зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтеллекуальної власності

Кабінет Міністрів України змінив розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності

12 червня 2019 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1756 і від 23 грудня 2004 р. № 1716», ознайомитися з якою можна за такою адресою в Інтернеті.

Зазначена постанова опублікована 19.06.2019 в Урядовому кур’єрі №113 (22). Відповідно до пункту 2 цієї постанови вона набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування, тобто з 19.07.2019.

 • Конкурс проектів оборонних технологій SikorskyChallenge

  Шановні колеги! Державний концерн "Укроборонпром", Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, ГС "Ліга оборонних підприємств України", КПІ ім. Ігоря Сікорського, Науковий парк «Київська політехніка», Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge» запрошують Вас взяти участь у першому конкурсі проектів оборонних технологій SikorskyChallenge (далі – Конкурс), який відбудеться 14 травня 2019 р. у рамках Фестивалю інноваційних проектів SikorskyChallenge –2019.

  Метою Конкурсу є презентація проектів військового призначення перед представниками підприємств Укроборонпрому, вітчизняними та зарубіжними інвесторами. До участі у Конкурсі запрошуються розробники оборонних технологій з університетів, дослідних інститутів, державних та приватних виробничих компаній. Експертна рада Конкурсу буде надавати перевагу інноваційним проектам за такими напрямами згідно з Додатком 1 до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600-р: технології створення засобів ураження та захисту від них; інформаційні технології; технології оптичні і хімічні технології; технології матеріалознавства; технології елементної бази радіоелектроніки, технології позиціонування і навігації, технології тактичної медицини. До складу Експертної ради увійдуть керівники вітчизняних високотехнологічних підприємств ДК «Укроборонпром» і Громадської спілки «Ліга оборонних підприємств України», компаній-експортерів і закордонних представників, які зацікавлені у просування української продукції оборонного комплексу, фахівці КПІ та Інноваційного холдингу SikorskyChallenge.

  Прийом заявок на Конкурс здійснюється на сайті Sikorsky Challenge: https://www.sikorskychallenge.com/oboronprom Упродовж усього терміну прийому заявок Експертна рада буде оперативно розглядати подані заявки та сповіщати конкурсантів про прийняті рішення. Закінчення терміну прийому проектів на Конкурс – 31 березня 2019 р.

 • Конкурс щодо обрання членів Наукового комітету

  З 29 січня 2019 року відбувається Конкурс щодо обрання членів Наукового комітету. Докладна інформація - на сайті Міністерства освіти і науки України.

 • Науку в університетах оцінюватимуть за 7 напрямами

 • Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс

  Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році.

  Дедлайн подачі запитів – до 20 лютого 2019-го

  Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням

  https://mon.gov.ua/ua/news/pochavsya-prijom-zapitiv-na-konkurs-dlya-molodih-uchenih-na-granti-prezidenta-ukrayini-v-2020-roci-podatisya-mozhna-do-20-lyutogo-2019-go

 • Конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів

  Міністерство освіти і науки України та Федеральне Міністерство освіти та наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччина оголосили конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 рр. Конкурс триватиме до 14 березня 2019 року.

  До участі запрошуються в тому числі науковці закладів вищої освіти

  Проектні пропозиції приймаються відповідно до таких пріоритетних напрямів:

  • біотехнології;
  • технології ефективного використання ресурсів та енергії, сталі екологічно чисті технології;
  • наукові дослідження в сфері охорони здоров'я та медичні технології;
  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • нові матеріали та технології виробництва.
  Більш детальну інформацію щодо участі у Конкурсі можна отримати за посиланням:
 • Конкурс Фонду державного стимулювання

  Інформуємо Вас про проведення експериментального проекту «Фонд державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків» (далі –Фонд державного стимулювання), який на конкурсних засадах передбачає організацію та проведення відбору проектів стартапів, пов’язаних із створенням та/або використанням винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної творчої діяльності, а також визначення та прийняття рішення про переможців зазначеного відбору.

  В рамках конкурсу Фонду державного стимулювання на першому етапі передбачається надання переможцеві грантових коштів до 500 тис. грн. у якості послуг із застосуванням платформи «ProZorro» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

  Запрошуємо здобувачів вищої освіти, винахідників, новаторів до участі у конкурсі. Прийом заявок розпочато з 1 січня 2019 року, заявки подаються в електронному вигляді на веб-сайті Державної інноваційної фінанси-кредитної установи у розділі – «Подати проект».

  Заявки претендентів на участь у конкурсі приймаються за пріоритетними напрямами, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1056 «Деякі питання визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки»:

  з 01 січня 2019 року по 31 березня 2019 року за напрямами:

  • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;

  з 01 квітня 2019 року по 31 травня 2019 року за напрямами:

  • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
  • освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
  • широке застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього середовища;

  з 01 червня 2019 року по 31 липня 2019 року за напрямами:

  • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
  • освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
  • технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу;

  з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року за такими напрямами:

  • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
  • освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
  • освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій;
  • упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування , фармацевтики.

  Науково-дослідна частина

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top