Разова спеціалізована вчена рада ДФ 41.051.032

Створена відповідно до Наказу № 1296 МОН України  Про утворення спеціалізованої вченої ради від  02.12 2021 р.  з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Заболотної Олени Степанівни на здобуття ступеня доктора філософії

Тема дисертації: «Психологічна структура здатності до цілепокладання на різних етапах самореалізації»

Науковий керівник: Кіреєва З.О., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної психології і психології розвитку особистості Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Шифр і назва спеціальності: 053 Психологія

Галузь знання: 05 Соціальні та поведінкові науки

Персональний склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:

• Кононенко Оксана Іванівна,  д. психол. н., професор, професор кафедри диференціальної і спеціальної психології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

Рецензенти:

• Литвиненко Ольга Дмитрівна, д.психол.н., професор, професор кафедри  загальної психології і психології розвитку особистості Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
  • Кременчуцька М.К., к. психол.н., доцент, доцент кафедри диференціальної і спеціальної психології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

Опоненти:

• Засєкіна Лариса Володимирівна, д.психол.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Волинського національного університету імені Лесі Українки(м. Луцьк).
  • Курова Анастасія Володимирівна, к.психол.н., доцент кафедри психології Національного університету «Одеська юридична академія».

Відповідальний секретар: Смокова Людмила Степанівна, к.психол.н. доцент, доцент кафедри практичної і клінічної психології, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

Тел.: +380931203106

Дисертацію прийнято до захисту: 02.12. 2021 р.

Дата захисту: 29.12.2021 р.

Час проведення захисту: 15:00

Захист відбудеться в режимі online:

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції:857 8769 7292

Код доступу: 248165

Відгук офіційних опонентів:

• Курова Анастасія Володимирівна, к.психол.н., доцент кафедри психології Національного університету «Одеська юридична академія».

Аудіозапис захисту дисертації

Відеозапис захисту дисертації

Файли:

• Наказ МОН про затвердження рішення Спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії.
  • Рішення Вченої ради ОНУ про видачу диплома доктора філософії.