Дистанційне навчання

Дистанційне навчання в умовах війни значно відрізняється від того, що було в період карантину, спричиненого корона вірусною інфекцією.

Як і раніше, викладачі кафедри проводить навчання з використанням зручних платформ для дистанційного навчання - лекції у Zoom, надання презентацій та контрольних завдань за допомогою веб-серверу Google Classroom, електронною поштою та через менеджери Viber, Telegram.

Але, в умовах стресу, надмірного психологічного навантаження та постійних переживань студентам важко сприймати суху інформацію у вигляді монотонної лекції. Потрібно більше зацікавити студента, іноді навіть на рівні емоцій. Тому і викладачі нашої кафедри і куратори курсів, що знаходяться на постійному зв'язку зі студентами и частку лекційних годин приділяють тому, щоб дізнатися, як собі студенти почувають, чи всі у них добре, чи є безперебійний зв'язок рідними. Дізнаються, чи можливо студентам необхідна додаткова допомога для того, щоб опанувати курс .

До того ж кожен викладач розуміє, що відсидіти чотири пари в аудиторії набагато легше, ніж перед монітором. У зв'язку з цим курси наших викладачів включають багато демонстраційних матеріалів, роботи з серверами, фрагменти навчальних фільмів

Карантин залишив нам свій досвід, який став у нагоді зараз. Як і раніше, багато з нас додатково навчаються на таких сервісах як Stepik, Coursera, Edx або Promiteus і розповідає про такі можливості студентам.

Однак дистанційне навчання має свої мінуси, особливо для студентів біологів або медиків. В першу чергу складність з практикою. Ситуація, при якій студенти можуть подивитися як що робиться, але не мають можливості зробити руками, багато в чому знецінює отримані знання і це один з основних мінусів дистанційного навчання. При даній формі навчання, максимальний результат може бути досягнутий тільки за умов жорсткої самодисципліни, самостійності і свідомості, що ускладняється тим психологічним тиском, що зараз відчувають і студенти і викладачі.

Викладачі нашої кафедри намагаються проводити практичні заняття у лабораторії з одночасної демонстрацією у Zoom. Особливо це стосується практичних занять з мікробіології, імунології, вірусології, спеціального практикуму.

Зараз ми перейшли на змішану форму навчання і це добре, оскільки неможливо отримати практичні навички дистанційно. Однак, ми усі пам’ятаємо, що зараз у країні війна, тому студенти ознайомлені з місцем розташування захисних споруд та правилами поведінки під час евакуації та в укритті.

Тому, не дивлячись на все - можемо сказати, що викладачі нашої кафедри впоралися і як і раніше працюють і сподіваються на краще.

Дистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусологіїДистанційне навчання на кафедрі мікробіології та вірусології

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top