Пєнов Вадим Васильович

penow

Кандидат педагогічних наук, доцент,

доцент кафедри фізіології, здоров'я і безпеки людини та природничої освіти

ORCID ID 0000-0002-0900-525X

Науковий ступінь, вчене звання:

• Кандидат педагогічних наук: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, захищено в 2017 році у спеціалізованій вченій раді Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, отримано диплом ДК № 044795;
  • Доцент кафедри здоров’я людини та цивільної безпеки, отримано атестат АД № 011446 від 10.10.2022 року;
  • Стаж науково-педагогічної роботи – понад 14 років, у тому числі в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова понад 12 років.

Освіта:

• вища – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, спеціальність «Біологія», кваліфікація – біолог, викладач біології та хімії (2008 р.);
  • 2 вища – Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність «Управління навчальним закладом», кваліфікація – керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання) (2012 р.).

Автор більше 50 наукових публікацій, з них 32 наукового характеру, з них одна монографія (у співавторстві) та 8 навчально-методичного характеру, 6 публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science.

Наукові інтереси:

Охорона та безпека праці, здоров’язбережувальна діяльність в закладах освіти, формування здоров’язбережувального середовища в закладах освіти, підготовка майбутніх вчителів, формування культури здоров’я, сучасні методи викладання у вищій школі.

Курси, що викладаються:

• «Здоров’язбережувальна діяльність в закладах освіти»;
  • «Валеологія та моніторинг здоров’я школяра»;
  • «Основи медичних знань та перша домедична допомога»;
  • «Медицина катастроф та медико-санітарна підготовка»;
  • «Основи охорони праці і безпека життєдіяльності»;
  • «Основи Валеології»;
  • «Цивільний захист та охорона праці в галузі»;
  • «Менеджмент в закладах освіти».

Інша професійна діяльність:

• Голова Первинної профспілкової організації працівників ОНУ імені І.І. Мечникова;
  • Член Вченої ради ОНУ імені І.І. Мечникова;
  • Заступник завідувача кафедри фізіології, здоров'я і безпеки людини та природничої освіти;
  • Член ГО «Прогресильні»;
  • Член ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»;
  • Тренер з домедичної допомоги;
  • Розробник та куратор трьох сертифікатних програм (в разі успішного опанування програми слухачі отримують Сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних й науково-педагогічних працівників»):
    • Перша домедична допомога у професійній діяльності;
    • Перша домедична допомога у професійній діяльності педагога;
    • Надання домедичної допомоги в умовах війни.