Наукова конференція імені професора В. Л. Скалкіна

12 квітня, кафедра іноземних мов гуманітарних факультетів провела на Zoom-платформі VIII Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену пам’яті доктора педагогічних наук, професора В.Л. Скалкіна.

До конференції доєдналися науковці зі всіх куточків України та з зарубіжних країн: Італії, Греції, Вьєтнаму, Фінляндії. Вони надіслали 110 доповідей (які надруковані у збірнику матеріалів конференції) та виступили з 43 доповідями на пленарному засіданні та на 6 секційних засіданнях. Обговорювалися актуальні проблеми лінгвістики (комунікативної лінгвістики, когнітивної лінгвістики, перекладознавства, літературознавства), методики викладання іноземних мов та професійної підготовки викладачів іноземної мови та філологів.

Матеріали конференції

12 квітня 2024 року кафедра іноземних мов професійного спрямування провела на Zoom-платформі IX Міжнародну науково-практичну інтернет конференцію, присвячену пам’яті доктора педагогічних наук, професора В.Л. Скалкіна. До конференції доєдналися науковці зі всіх куточків України та з зарубіжних країн: Греції, Китаю та В’єтнаму. Надіслано було понад 70 доповідей.

На пленарному засіданні виступила декан факультету РГФ, професор Ніна КРАВЧЕНКО із своїм дослідженням на тему: «Специфіка реалізації сакральної лексики у дискурсах проповіді та молитви». Також зі своєю доповіддю «Теоретичні підходи до формування науково-дослідницької діяльності бакалаврів та магістрів філології у сфері викладання іноземних мов» виступила доктор педагогічних наук, професор КНЯЗЯН Маріанна.

На конференції працювало 8 секцій. Обговорювалися актуальні проблеми лінгвістики, методики викладання іноземних мов та професійної підготовки викладачів іноземної мови та філологів. Дякуємо колегам за активну участь, змістовні доповіді, кропітку роботу, зацікавленість та любов до науки!

Учасники висловили спільне бажання, щоб наступна ювілейна конференція, яка планується у 2026 р., пройшла вже в офлайн форматі.

Актуальні питання лінгвістики та методики викладання іноземних мов 2024

Тел. (+38-048) 723-35-15