На сторінці martinoticias.com

На сторінці martinoticias.com у спеціальному розділі, присвяченому співпраці між Офісом кубинського мовлення (OCB) та OCDS додано нову статтю: Olga Brusylovska, Iryna Maksymenko “Informe Especial sobre votación de Cuba, Venezuela y Nicaragua entre 2014 - 2023 (Parte I)”.

Вакарчук Катерина взяла участь у заході З 22 січня по 3 березня 2024 року на тему «Гібридні загрози в сучасному світі»

Захід було організовано за спільного задуму ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Громадської організації «Інститут світової політики», Волинського обласного відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

На сторінці martinoticias.com додано нову статтю

Kateryna Vakarchuk, Maiia Nikolaieva «Cuba, una pieza clave en la propaganda de Rusia contra Ucrania», https://www.martinoticias.com/a/cuba-una-pieza-clave-en-la-propaganda-de-rusia-contra-ucrania/384175.html

Центр Віллі Брандта організував воркшоп

Центр Віллі Брандта організував воркшоп «Спірна солідарність: сприйняття та ставлення до війни Росії проти України в Латинській Америці та Європі». Захід відбувся 12 березня 2024 року в гібридному режимі англійською мовою, присвячений другій річниці початку російської агресії проти України. На воркшопі були обговорені питання ставлення європейських країн та Латинської Америки до війни в Україні. У роботі воркшопу взяла участь співробітниця ОЦДД Катерина Вакарчук.

Спеціальний розділ, створений на martinoticias

Завдяки Альваро Альбі, заступнику директора Офісу кубинського мовлення (OCB)/USAGM, на martinoticias.com створено спеціальний розділ для публікацій, присвячених співпраці між Офісом кубинського мовлення (OCB) та OCDS: www.martinoticias.com

Наразі він складається зі вступної статті, публікації USAGM на початку спільної роботи, двох статей Катерини Вакарчук та двох її відео. Будемо додавати в розділ матеріали, які будуть підготовлені в майбутньому!

ID15846

II Міжнародний круглий стіл «МІЖНАРОДНІ МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ»

II Міжнародний круглий стіл «МІЖНАРОДНІ МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ» відбувся 28 листопада 2023 року у дистанційному форматі, метою даного заходу було обговорення актуальних проблем міжнародних цифрових медіакомунікацій. Катерина Вакарчук виступила з темою "Російська пропаганда в медіа країн Латинської Америки", зазначивши основні наративи, які поширює Росія в даному регіоні, апелюючи до колоніального минулого країн Латинської Америки та посилюючи антиамериканські настрої.

vakarchuk conf

Луїджі Ніколо Сегаріцці відвідав Одеський центр досліджень дезінформації

1 жовтня 2023 року Луїджі Ніколо Сегаріцці, науковий співробітник Institut d’études européennes (IEE-ULB), Брюссель, та аташе з питань політики, преси та інформації Представництва Європейського Союзу, Кишинів, відвідав Центр. Метою візиту було встановлення більш міцних наукових та суспільних зв'язків між нашими інституціями, об'єднаними прагненням до істини в епоху постправди. У центрі уваги наших майбутніх спільних проектів – викриття російської дезінформації, яка набула всесвітнього масштабу та вплив якої негативно впливає на життя всіх європейських народів.

Навчання у рамках проєкту Train the trainers

27-29 жовтня 2023 року відбулося навчання у рамках проєкту Train the trainers для представників і представниць з Дніпропетровської та Одеської областей. Метою даного проекту є підготовка тренерів з міжсекторальних кризових симуляційних навчань. Тепер в Україні є 16 сертифікованих тренерів, серед яких Ганна Грабіна, доцент кафедри міжнародних відносин, співробітник Одеського центру досліджень дезінформації.

Одеський центр досліджень дезінформації

25-28 липня – конгрес «Дискурси та їхній вплив на світ багатьох криз», спільно організований міжнародною асоціацією DiscourseNet та латиноамериканською асоціацією ALED, в університеті Валенсії, Іспанія (Ольга Брусиловська, Катерина Вакарчук).

Одеський центр досліджень дезінформації