Захист курсових робіт здобувачів 2 курсу спеціальності 052 «Політологія»

02 квітня на кафедрі політології факультету міжнародних відносин, політології та соціології відбувся захист курсових робіт здобувачів 2-го курсу.

Слід визнати, що для здобувачів це був перший досвід написання та захисту курсової роботи, і водночас стало можливістю перевірити себе в науковій діяльності. Здобувачі демонстрували гарне розуміння вивчених тем та вміння аналізувати інформацію про об'єкти дослідження та наочно представляти результати роботи, намагалися довести обґрунтованість своїх висновків та аргументувати свою наукову позицію.

Вітаємо з успішним захистом та бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності! 

29 березня відбулася установча конференція Асистентської практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 1 року навчання спеціальності 052 «Політологія» денної форми навчання.

29 березня на кафедрі політології факультету міжнародних відносин, політології та соціології відбулася установча конференція Асистентської практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 1 року навчання спеціальності 052 «Політологія» денної форми навчання, яка буде проходити з 01.04.2024 по 05.05.2024 року. 

Оскільки в магістратурі  здійснюється підготовка магістрів не лише до дослідницької, але й до викладацької діяльності у закладах вищої освіти, планом навчання передбачено оволодіння здобувачами викладацькими навичками під час проходження асистентської практики, базами якої є кафедри університету. 

Під час установчої конференції здобувачів ознайомили із програмою асистентської практики, а також обов’язками здобувачів щодо її проходження. Учасники конференції розглянули вимоги та правила оформлення звітної документації, а також отримали відповіді на питання, які виникли в процесі обговорення.

Захист курсових робіт здобувачів 3 курсу спеціальності 052 «Політологія»

26 березня на кафедрі політології факультету міжнародних відносин, політології та соціології відбувся захист курсових робіт здобувачів 3-го курсу. Під час захисту здобувачі презентували свої дослідження з різних актуальних тем політичної науки та надали вичерпні відповіді на всі запитання.

Вітаємо з успішним захистом та бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності!

СПІВПРАЦЯ З ОСВІТНІМ ЦЕНТРОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Здобувачі першого освітнього рівня спеціальності 052 Політологія продовжують активно навчатися в ОСВІТНЬОМУ ЦЕНТРІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. 

18 березня 2024 року на платформі «Zoom» Освітній центр Верховної Ради України провів відкритий урок, на який були запрошені студенти 2-го курсу навчання, які вже навчалися в Центрі на курсі «Майбутніх державотворців» (13 жовтня – 15 грудня 2023 р.)

Лектори: Перший заступник Голови ВРУ Олександр КОРНІЄНКО і відомий український історик Олександр КУЧЕРУК. 

Мова йшла про ті історичні події та історичні постаті, завдяки яким УЦР змогла існувати. Також обговорювались причини і наслідки утворення УЦР. 

Розглядалися питання становлення українського парламентаризму загалом і феномен українського парламенту часів УЦР. 

18.03.2024 року відбувся науково-методологічний семінар кафедри політології на тему «Світ-системний аналіз як метод дослідження глобальних політичних процесів»

18 березня 2024 року відбулося засідання науково-методологічного семінару кафедри політології на тему «Світ-системний аналіз як метод дослідження глобальних політичних процесів». Доповідач, д.філософ.н., проф. Василь Попков звернув увагу на сутність проблеми та її актуальність для сучасних світових політичних процесів. У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри, здобувачі та аспіранти спеціальності «Політологія», які прийняли активну участь в обговоренні теми.

title_6627641f909377662555371713857567
title_6627641f9094120906711641713857567

Виробнича практика здобувачів IV курсу спеціальності 052 Політологія.

3 березня здобувачі 4 курсу спеціальності 052 - Політологія факультету міжнародних відносин, політології та соціології розпочали проходження Виробничої практики, яка є невід’ємною частиною учбового процесу та можливістю знайомства з діяльністю всеукраїнських аналітичних центрів, ЗМІ та політичних партій. Виробнича практика націлена на набуття здобувачами практичних навичок, фахових компетенцій і є важливою сходинкою в освоєнні професії. Серед баз виробничої практики цього року є: Одеська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність», Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України», БО «Благодійний фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», ГО «Інститут політичної інформації», Телерадіокомпанія «ГРАД».

V Школа майбутнього політолога

27 січня-17 лютого 2024 року на базі кафедри політології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова була проведена V Школа майбутнього політолога. За час роботи Школи її учасники, серед яких були школяри, здобувачі та громадські активісти, мали можливість дізнатися про політику та політичні процеси, політичну міфологію та музику в системі засобів політичного впливу на людину, політичні технології та глобалізацію. Учасники підіймали різні питання та приймали активну участь. По завершенню, керівництво факультету побажало учасникам успіхів та нових зустрічей на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології.

На факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулося вручення дипломів випускникам магістратури спеціальності «Політологія».

29 січня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури спеціальності «Політологія». Керівництво факультету міжнародних відносин, політології та соціології висловило напутні слова та побажали їм не зупинятися на досягнутому і йти тільки вперед, адже перед ними відкриті всі двері, на них чекає ще багато відкриттів і звершень! Ми чекаємо молодих колег в аспірантурі!

27 січня 2024 р. відбулося відкриття V Школи майбутнього політолога

Школа - це освітня платформа для школярів, здобувачів та всіх, хто цікавиться політикою. 

У межах діяльності школи відбуваються лекції, дискусії просвітницького характеру.  Школа майбутнього політолога - чудова нагода дізнатися більше про політичну науку, процеси, які відбуваються в державі та світовій політиці.

19 грудня 2023 року відбулася зустріч Надзвичайного та повноважного посла Латвії

19 грудня 2023 року відбулася зустріч Надзвичайного та повноважного посла Латвії в Республіці Польща Юріса ПОЙКАНСА та Почесного консула України Олега ВЕРЕТЕННІКОВА з колективом викладачів та здобувачами спеціальностей 052 політологія,  291 міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини Факультету міжнародних відносин, політології та соціології в офлайн та онлайн режимі. Пан Посол виступив з лекцією «Вплив російської агресії в Україні  на розвиток процесів в Європі та світі», положення якої стали предметом дискусії, в якій прийняли участь понад 100 здобувачів. У спілкуванні із здобувачами обговорювалися питання взаємовідносин між країнами,  сучасного стану безпеки від регіонального до світового рівнів, перспективи євроінтеграційних процесів України.  

Дякуємо пану Юрісу ПОЙКАНСУ та пану Олегу ВЕРЕТЕННІКОВУ!  Дякуємо всім присутнім за участь та зацікавленість актуальними проблемами! 

Сторінка 1 із 2

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top