На факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулося вручення дипломів випускникам магістратури спеціальності «Політологія».

29 січня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури спеціальності «Політологія». Керівництво факультету міжнародних відносин, політології та соціології висловило напутні слова та побажали їм не зупинятися на досягнутому і йти тільки вперед, адже перед ними відкриті всі двері, на них чекає ще багато відкриттів і звершень! Ми чекаємо молодих колег в аспірантурі!

27 січня 2024 р. відбулося відкриття V Школи майбутнього політолога

Школа - це освітня платформа для школярів, здобувачів та всіх, хто цікавиться політикою. 

У межах діяльності школи відбуваються лекції, дискусії просвітницького характеру.  Школа майбутнього політолога - чудова нагода дізнатися більше про політичну науку, процеси, які відбуваються в державі та світовій політиці.

19 грудня 2023 року відбулася зустріч Надзвичайного та повноважного посла Латвії

19 грудня 2023 року відбулася зустріч Надзвичайного та повноважного посла Латвії в Республіці Польща Юріса ПОЙКАНСА та Почесного консула України Олега ВЕРЕТЕННІКОВА з колективом викладачів та здобувачами спеціальностей 052 політологія,  291 міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини Факультету міжнародних відносин, політології та соціології в офлайн та онлайн режимі. Пан Посол виступив з лекцією «Вплив російської агресії в Україні  на розвиток процесів в Європі та світі», положення якої стали предметом дискусії, в якій прийняли участь понад 100 здобувачів. У спілкуванні із здобувачами обговорювалися питання взаємовідносин між країнами,  сучасного стану безпеки від регіонального до світового рівнів, перспективи євроінтеграційних процесів України.  

Дякуємо пану Юрісу ПОЙКАНСУ та пану Олегу ВЕРЕТЕННІКОВУ!  Дякуємо всім присутнім за участь та зацікавленість актуальними проблемами! 

Профорієнтаційні заходи презентації освітньої програми 052-Політологія старшокласникам міста Одеси та Одеської області.

Викладачі кафедри політології ОНУ імені І.І. Мечникова розпочали серію зустрічей із старшокласниками міста Одеси та Одеської області. Профорієнтаційні заходи спрямовані на презентацію освітньої програми 052-Політологія та залучення школярів до освітньо-наукового простору Університету. Перші зустрічі відбулись 12 та 14 грудня в Загальноосвітніх школах № 84 та № 31. Старшокласники отримали запрошення на V Школу молодого політолога, яка традиційно запланована на лютий 2024 року.

Зустріч із Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Марією Поповою

30 листопада відбулася зустріч із Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Марією Поповою із студентами спеціальностей 052 політологія, 291 міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини Факультету міжнародних відносин, політології та соціології в офлайн та онлайн режимі. Під час зустрічі обговорювалася тема «Гарантії дотримання прав людини в умовах воєнного стану та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в їх захисті» та обговорювалися актуальні питання щодо забезпечення та реалізації прав людини в сучасних умовах. Студенти проявили високий рівень зацікавленості даною проблематикою, участь у заході прийняло більше 120 здобувачів, які обговорювали проблемні аспекти у реалізації прав людини.

Академічна мобільність доцента кафедри Ірини Милосердної до Гданського університету (Польща) з 13 по 22 листопада.

Академічна мобільність доцента кафедри

Ірини Милосердної до Гданського університету (Польща) з 13 по 22 листопада.

В рамках академічної мобільності доцент Ірина Милосердна у складі професорсько-викладацької групи Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відвідала Гданський університет (Польща) з 13 по 22 листопада. 

В рамках візиту відбулися зустрічі з науковою спільнотою Гданського університету, знайомство із роботою бібліотеки та архіву, участь в інших заходах. 

За час участі у програмі мобільності були поглиблені знання щодо міжнародного досвіду провадження викладацької, наукової діяльності та доступу до європейської та світової дослідницької інфраструктури, а також обговорювалися питання співробітництва та реалізації спільних проєктів. 

Протягом візиту також була можливість познайомитися з містом Гданськ, його історією, культурною спадщиною та затишною атмосферою.

Пленарне засідання 78-ї наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників

В ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН, ПОЛІТОЛОГІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ 24 лютого 2023 року відбулось 

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 78-ї НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ І НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ 

СОКОРИНСЬКИЙ В. О. Цифрові тоталітарні тенденції та проблема «захисту прав» в умовах загострення міжнародних відносин.

ЛІЩИНОВСЬКИЙ Д. Р. Російські наративи у країнах – донорах допомоги Україні: кейси США, Німеччини та Польщі. 

КИРИЧЕНКО О. В. Відновлення міжнародного туризму в Україні в післявоєнний період.

23 листопада відбулася XXV науково-практична студентська конференція з проблем світової політики за темою: «Локальна політика в умовах глобальних перетворень».

23 листопада відбулася XXV науково-практична студентська конференція з проблем світової політики за темою: «Локальна політика в умовах глобальних перетворень». Учасниками конференції стали студенти баклавріата та магістратури факультету міжнародних відносин, політології та соціології спеціальностей 052-Політологія та 292–Міжнародні економічні відносини Під час конференціі було представлено 17 актуальних доповідей, які викликали жваві дискусії навколо теоретичних і практичних проблем сучасної політичної ситуації. За результатами роботи конференції 2023 р. планується видання наукового журналу «Соціально-політичні студії. Науковий альманах. Праці молодих науковців». 2024. №8.

Посилання на електорнні версії видань №1-7 можна знайти за посиланням

Затверджено рішення Атестаційної колегії МОН України та рішення Вченої ради університету від 19 вересня 2023 року про присвоєння вчених звань

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1309 від 25.10.2023 року затверджено рішення Атестаційної колегії МОН України та рішення Вченої ради університету від 19 вересня 2023 року про присвоєння вчених звань: 

Вченого звання професора:

  • Коч Світлані Вадимівні – професора кафедри політології 

Вченого звання доцента: 

  • Дяченко Ользі Вікторівні  – доцента кафедри політології.

Своєю працею Ви передаєте свої знання та досвід здобувачам, формуєте нове покоління професійних політологів. 

Щиро вітаємо Вас з присвоєнням вчених звань і бажаємо нових наукових  успіхів та досягнень!

25 жовтня відбулася зустріч здобувачів бакалаврського рівня спеціальності 052 «Політологія» із стейкхолдером Ігорем Миколайовичем Ковалем

25 жовтня відбулася зустріч здобувачів бакалаврського рівня спеціальності 052 «Політологія» із стейкхолдером Ігорем Миколайовичем Ковалем, секретарем Одеської міської ради VIII скликання. За час зустрічі здобувачі дізналися щодо особливостей діяльності 25 жовтня відбулася зустріч здобувачів бакалаврського рівня спеціальності 052 «Політологія» із стейкхолдером Ігорем Миколайовичем Ковалем, секретарем Одеської міської ради VIII скликання.

Сторінка 1 із 2

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top