Міжнародне співробітництво

Участь у міжнародних проектах

Членство співробітників Кафедри історії та світової політики у міжнародних наукових організаціях:
доц. Коч С.В.: Міжнародна асоціація гуманітаріїв;

доц. Шевчук М.А.: Міжнародна асоціація дослідників історії і культури російських німців.

Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин з 2011 р. була офіційним партнером крупної міжнародної освітянської програми на пострадянському просторі Academic Fellowship Program Інституту відкритого суспільства (Угорщина, США). Це співробітництво дозволило викладачам кафедри приймати участь у проектах міжнародного співробітництва, а студентам – відвідувати лекції міжнародно-визнаних професорів, слухати курси, розроблені за міжнародними стандартами, отримувати доступ до навчання на закордонних академічних програмах. З 2014 р. кафедра виграла грант ЄС за програмою "Жана Моне", який сприяв вдосконаленню, поглибленню курсів євроінтеграційної тематики, та проведенню різноманітних заходів (конференцій та семінарів), адресованих громадянському суспільству. Завдяки співробітництву Університету з Європейськими ЗВО у рамках програми Еразмус+, викладачі кафедри мали можливість відвідати із гостьовими лекціями Вільний Університет Берліна (Німеччина), університети Фоджі та Болоньї (Італія), університет Гранади (Іспанія) протягом 2016-2019 рр..

Міжнародне співробітництво

Кафедра історії та світової політики підтримує наукові зв’язки з Болгарською академією наук та Інститутом етнології Регенсбургзського університету (Німеччина)

Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин має великий досвід співробітництва з іноземними структурами і університетами. Протягом останніх 20 років колектив співпрацював з університетами США та ЄС, зокрема з Єльським, Колумбійським, Техаським університетами (США), Центральноєвропейським університетом (Угорщина), Університетом м. Регензбург (Німеччина), Вільним Університетом Берліна (Німеччина), Університетом м. Ніцца, м. Гренобль (Франція), Університетом м. Генуя, Міжнародним університетом Люіс м. Рим, університетом Фоджі та Болоньї (Італія), Університетом м. Коїмбра (Португалія), університетом Гранади (Іспанія). Викладачі кафедри та студенти пройшли стажування у відповідних університетах і підтримують професійні зв’язки з іноземними колегами.

Кафедра політології та її співробітники за останні кілька років співпрацювали з різними міжнародними представницькими, науковими та дослідницькими організаціями. Серед них: Всекитайська Академія Суспільних наук та Шанхайска Академія наук (м. Шанхай, КНР), Східно-Європейський центр мультипартійної демократії (Нідерланди), Vytautas magnus university. Faculty of Social Sciences (м. Каунас, Литва), Zentrum Liberals Moderne (Берлін, Німеччина), Представництво ЄС в Україні, Європейська комісія та окремі проекти в рамках програми ERASMUS+ та інші.

Фотогалерея

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top