Відгуки випускників

Марина Качановськавипускниця 2022 р.

Особисто для мене особливу цінність навчання на МЕВ має висока якість викладання. Викладачі кафедри МЕВ не лише володіють теоретичними знаннями, але і мають практичний досвід, включаючи міжнародний досвід. Це надавало мені актуальні та практичні знання в таких важливих галузях, як міжнародні фінанси, інвестиційні процеси та міжнародні економічні відносини. Також хочу підкреслити, що всі викладачі кафедри завжди готові допомогти студентам та надати підтримку. Крім того, кафедра МЕВ надає безліч можливостей для професійного розвитку, не обмежуючись навчальною програмою. Я мала можливість брати участь в міжнародних фінансових конкурсах, наприклад, CFA, в національних олімпіадах, в міжнародних програмах щодо вирішення реальних кейсів, а також брати участь у студентських обмінах з європейськими університетами і багато іншого. Завдяки спеціальності МЕВ я здобула знання з широким полем застосування, розвинула навички критичного та аналітичного мислення, а також «soft» навички, такі як робота в команді та управління нею, time менеджмент, делегування, що стало мені в нагоді, коли я працювала бізнес-аналітиком в міжнародній консалтинговій компанії Civitta, і зараз, коли я працюю аналітиком з розвитку інновацій в Україні в компанії USAID.

Аліна Слюсарчуквипускниця 2006 р.

Головний економіст  банка Morgan Stanley регіону СНД, Лондон, Великобританія

«Перед тим, як почати роботу в Morgan Stanley, я рік працювала в Міжнародному Валютному Фонді, в представництві у Києві і закінчила Магістратуру за фахом «Економічна Теорія» в Київській Школі Економіки. Зараз я займаю посаду Головного економіста по Україні та країнах СНД банку Morgan Stanley в Лондоні. В мої обов'язки входить економічний аналіз і прогнозування економічної ситуації в цих країнах, я регулярно зустрічаюся з інвесторами, а також приводжу їх в ці країни для зустрічей з національними банками, міністерствами фінансів і економіки, урядом і місцевими експертами. Я цікавлюся поведінкової економікою (всім раджу прочитати книгу Даніеля Канемана «Думай повільно, вирішуй швидко»), когнітивною нейробіологією, дайвінгом. Я б порадила студентам, котрі вступили на МЕВ, усвідомленості, розуміння, для чого їм це потрібно, наскільки це збігається з їхніми мріями, інтересами і цілями. Мені завжди подобалося вчитися, пізнавати щось нове, ставити нові завдання. Я вдячна за те, що я отримала цю можливість з МЕВ. Найбільше в професії і в повсякденному житті знадобилися мікро і макроекономіка, статистика і, безумовно, економетрика. Такі предмети потрібно вивчати глибше. Любов до математики теж не пройшла.»

 

Олена Криворучковипускниця 2011 р.

Директор ДП «Укрдорінвест», що займається імплементацією проектів дорожньої інфраструктури, що фінансуються за рахунок кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій. Стипендіатка Європейського банку реконструкції та розвитку в університеті Рима Тор Вергата, Італія, магістр з управління державними закупівлями 2017 р.

«МЕВ - це можливість отримати кращі знання, які можуть допомогти якісно проявити себе не тільки на Батьківщині, а й на міжнародній арені. МЕВ - це безкраї можливості для професійного розвитку незалежно від сектора економіки. МЕВ - це можливість «thinking out of box», без якого в сучасному світі складно досягти висот. Для мене МЕВ - це вибір, зроблений серцем, який привів до мого особистісного успіху, за що я безмежно вдячна всім, хто був поруч протягом 6 років навчання. »

 

Аліна Ольшевськавипускниця 2017 р.

BNP Paribas Security Services, Fund Dealing Team Trainee (м.Варшава); стипендіатка програми ім. Стефана Банаха, студентка Вищої Школи Економіки в Варшаві.

Завдяки 4-х років навчання на кафедрі МЕВ, зі мною назавжди залишилися не тільки найтепліші спогади, а й інтуїтивне розуміння світової економіки і фінансових процесів, що дуже сильно допомогло мені в процесі мого навчання в Варшаві і при працевлаштуванні.

Крім сильної економічної бази, університет дав мені можливість взяти участь в міжнародній програмі мобільності Erasmus + в Università deglistudidiFoggia (м Фоджа, Італія), побувати на безлічі цікавих конференцій і зустрічей з відомими економістами, політиками і представниками міжнародних організацій, опублікуватися в українських і зарубіжних виданнях.

Окремо хочеться відзначити високий рівень професіоналізму викладачів кафедри, які легко знаходять спільну мову зі студентами, є дуже доброзичливими і надихають на подальший розвиток. Спілкування з такими людьми часто грає вирішальну роль в академічній долі студентів.

 

Тетяна Швецовавипускниця 2016 року

Інвестиційний банк UBS, ITsupportanalyst, Вроцлав, Польща

Під час навчання на кафедрі МЕВ я отримала хорошу базу знань, вміння аналізувати і мислити глобально. Завдяки цьому я змогла вступити на магістерську програму в Вроцлавський університет в Польщі і отримати тут стипендію за академічні успіхи. Під час навчання на магістратурі я також мала можливість поїхати в Лейпцизький університет по стипендіальній програмі Erasmus. Зараз я вже отримала диплом магістра і працюю в міжнародній корпорації. Я з впевненістю можу сказати, що під час вступу на МЕВ я зробила правильний вибір.

Кондратюк Ольгавипускниця 2015 року

JuniorTraderatDeltaHedge (хедж-фонд, г.Padova, Італія); стипендіатка Фонду Конрада Аденауера, студентка Фрайбурзького університету, Німеччина.

МЕВ звучить гордо, достойно, престижно. Що дає статус студента МЕВ:

Вивчення економіки та фінансів? - Так!

Навчання на іноземних мовах? - Так!

Кращі професора? - Так!

Навчання по обміну за кордоном? - Так!

Гарантія працевлаштування? - Все в наших руках!

Вибір спеціальності на користь МЕВ став одним з найбільш правильних і вдалих в моєму житті.

Назарян Маринавипускниця 2015 року

Дослідник в Регіональному відділенні Організації Об'єднаних Націй, м Будапешт, Угорщина; стипендіатка Магістерської програми Центрального Європейського Університету, м Будапешт.

 На кафедрі МЕВ мене навчили глобально і критично мислити, це найголовніше, це той навик, з яким можна застосувати себе вбудь-якій галузі. З самого першого курсу нас навчали бути амбітними та цілеспрямованими. Сьогодні я вчуся на повній стипендії в Магістратурі Центрального Європейського Університету в Будапешті на програмі, яка увійшла в ТОП-150 найпрестижніших програм з економіки в світі, як виявилося, і тут знають нашу кафедру МЕВ і навіть прекрасно пам'ятають деяких наших випускників, це говорить багато про що. Без знань, навичок і побажань від наших викладачів, я б ніколи не подала документи, а головне - ніколи б не отримала запрошень від трьох європейських ВНЗ продовжити навчання в їх стінах.

Добрій Андрійвипускник 1999 року

Заступник Директора Департаменту Казначейства та Міжнародного Бізнесу

Начальник Управління Міжнародного Бізнесу і Ринків Капіталу

ГРУПА БАНКУ "ПІВДЕННИЙ"

«Як же багато всього сталося за ті короткі п'ять років - і дорослішали, і умніли, і раділи життю, але головне - навчилися жити самостійно, приймати рішення і відповідати за них. Як показав час - вчили нас грунтовно, правильним речам і, вкладаючи душу в кожного з нас. Спасибі всім!"

Ростецька Юліявипускниця 2001 року

Директор з логістики "ТОВ ДТА-Логістика"

«Давно, звичайно, це було - студентські роки і навчальний процес, але, однозначно, МЕВ - це один з кращих факультетів і гідний квиток в життя, якщо звичайно людина цим квитком користується :)»

Богданов Дмитровипускник 2001 року

Виконавчий директор ТД "Копійка"

«При виборі спеціальності я, в першу чергу, керувався своїми інтересами і захопленнями тим, що, по-справжньому, мене приваблює. Такими речами були міжнародні відносини і право, політичні та економічні зв'язки держав світу, іноземні мови. Висловлюю щиру вдячність своїй кафедрі міжнародних економічних відносин, за можливості отримати різнобічні знання - в області економіки, бізнесу, фінансів, міжнародних відносин, іноземних мов. Універсальність освіти дозволяє випускникам реалізувати себе в досить широкому діапазоні професійного середовища.

З впевненістю можна сказати, що викладачі залишили найприємніші спогади. Бути може, когось можна виділити в більшій мірі, але доброзичливість, стимули до подальшого зростання, здатність пояснити незрозумілі речі простими словами, були загальними якостями для всіх.

Особливе значення має невимушена атмосфера спілкування викладачів і студентів, відсутність формалізму, великі можливості для позааудиторної роботи і спілкування студентів»

Оборина Оленавипускниця 2002 року

«Факультет Міжнародних Економічних Відносин в своїй основі дає як теоретичні, так і прикладні знання. При цьому використовувати їх в практиці, працюючи в різних сферах міжнародного бізнесу, досить легко, що дає можливість швидко реагувати на постійно мінливу обстановку в бізнес - середовищі і вільно працювати в різних сферах міжнародної діяльності. Робота, аналіз і переклад зарубіжної торгової законодавчої бази, яка супроводжується в процесі навчання на МЕВ, дає можливість орієнтуватися в основних поняттях, напрямках і формулюваннях міжнародної торгівлі, викладених на англійській мові, що, безумовно, є важливою характеристикою при прийнятті управлінських рішень, можливості вільно орієнтуватися і апелювати поняттями в ході міжнародних переговорів.

Отримавши характеристику Якубовського С.О., я поступила і успішно закінчила AmericanHotel & LodjingEducationalInstitute, отримавши міжнародну сертифікацію CHSP.

Після захисту диплома, мені було запропоновано продовжити навчання в аспірантурі в Інституті Проблем Ринку Національної Академії Наук України і більш детально розкрити тему мого диплома в рамках дисертаційної роботи, захист якої дала мені звання кандидата економічних наук.

Знання, отримані на факультеті МЕВ, багато в чому визначили напрям моєї діяльності як регіонального фінансового директора підрозділу міжнародної транснаціональної корпорації MidlandRecoursesHolding »

Зелінська Світланавипускниця 2002 року
 

«Факультет Міжнародних Економічних Відносин справив великий вплив на мою кар'єру, а знання і досвід, отримані в процесі навчання, дали їй хороший старт і багато переваг.

Особливу подяку і визнання хотілося б висловити Якубовскому Сергію Олексійовичу, який не тільки цікаво, захоплююче, пізнавально і змістовно викладав суть своїх лекцій, а й давав нам можливість висловлювати свою думку, навчив міркувати, дискутувати і знаходити відповіді на багато питань.

Саме завдяки знанням, багажу термінів і навичкам, отриманим в процесі навчання, мені вдалося за кілька років пройти шлях від менеджера з імпорту до керівника компанії, яка є представником однієї з найбільших судноплавних компаній на світовому ринку - China Shipping Container Lines Co. Ltd.

Хочеться так само відзначити той факт, що за 5 років навчання, нам була надана можливість проходження практики на території Німеччини та навчання у викладачів за програмою Civic Education Project. Це не тільки принесло додаткові знання, а й заклало ґрунтовний фундамент для подальшого зростання.

Навчання на МЕВ вчить вчитися, не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати свої знання і досвід, а також не тільки досягати намічених цілей, але найголовніше - закріплювати результат, утримувати його і йти далі не дивлячись ні на які труднощі »

Арутюнян Артурвипускник 2011 року

«Я працюю в лондонському офісі консалтингової компанії"Prophet "і займаюсь розробкою бізнес-стратегій для міжнародних брендів. Наприклад, зараз працюю над репозиціюванням найбільшої азіатської страхової компанії.

Крім гарної економічної бази, навчання на спеціальності МЕВ дало мені можливість проявити себе як лідера і займатися різними соціальними ініціативами.

Викладачі та управління факультету заохочують не тільки роботу студентів в аудиторії, а й позакласні ініціативи. Наприклад, разом з кількома іншими студентами факультету я заснував студентську організацію, яка завдяки підтримці з боку викладачів переросла в Студентську раду ІМЕМ.

Мені здається, в сучасному стрімко розвиненому світі перемагає не той, хто може вивести формулу Блека-Шоулза, а той, хто більш гнучкий і здатний працювати в команді, бути лідером. А для цього необхідне розуміння того, як побудовансвіт, і вміння швидко вчитися новому - на мій погляд, це вдало виховують в студентах нашої спеціальності»

Жовтюк Аннавипускниця 2011 року
 

Менеджер з адміністративної діяльності Атлас Сервисіс Груп Україна (Atlas Services Group Ukraine)

«Рідна кафедра СГ і МЕВ назавжди залишиться в моїй пам'яті як сама ліберальна, прогресивна і гостинна з усіх знайомих мені кафедр ОНУ. Лекції деяких викладачів кафедри були справжньою подією, на яких можна було обговорити останні новини в сфері економіки і побудувати власні прогнози динаміки економічних процесів в Україні та світі. На нашу кафедру було завжди приємно зайти, там зазвичай панував позитивний настрій, обговорювалися якісь нагальні економічні проблеми, викладачі привітно і розуміючи посміхалися. Погодьтесь, таке зустрічається не часто і не скрізь ... І всього цього дуже не вистачає, коли покидаєш стіни рідного університету »

Кривопиша Євгеніявипускниця 2011 року

Спеціаліст відділу індивідуального бізнесу АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

«З моменту вступу в ОНУ ім. І.І.Мечникова, я не сумнівалась в правильності зробленого мною вибору. Причина полягає не тільки в величезному інтересі вивчення економічних і фінансових процесів, а й в грамотнійта зрозумілій формі подачі цих знань викладачами кафедри Світового господарства і МЕВ. Навчання проходило легко, тому що процес затягував і час минав непомітно. Сфера інтересів спеціальності дуже широка і можна з легкістю знайти для себе те, чим будеш займатись все життя, а інтерес до подальшого вивчення не зникне ніколи. Для мене таким інтересом стало вивчення фінансових систем національних економік. В результаті сфера економіки стала невід'ємною частиною мого життя і діяльності. Я до сих пір продовжую навчання, але вже в статусі аспіранта улюбленої кафедри »

Гагаріна Катеринавипускниця 2011 року

Економіст з фінансової роботи ТОВ «Панком-Юн»

«Для мене факультет МЕВ - це вільний розвиток особистості в обраному напрямку. Тут тобі вирішувати що і як вивчати, де знання потрібно розширити, а де поглибити. А відмінно підготовлені викладачі можуть допомогти тобі настільки, наскільки це потрібно, не пригнічуючи твоєї власної волі. Сама по собі світова економіка дозволяє вийти з вузького кола повсякденного мислення і подивитися на цей світ заново. Вивчення різних іноземних мов стирає будь-які межі для обміну знаннями, дозволяє удосконалюватися в ногу з часом, долаючи замкнутість застарілих принципів. Тут вчать, як розвивати і використовувати свої власні здібності і як вміло керувати всією міццю накопиченими за століття знаннями. МЕВ - це той шлях, який хотілося, щоб пройшов кожен, але не кожен здатний сприйняти його цінність »

Тараненко Вікторіявипускниця 2011 року

Експерт Регіонального офісу спільного Технічного секретаріату спільної операційної програми Європейського Союзу "Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013"

«До останнього сумнівалася у виборі професії, довгий час не могла визначитися і, відповідно, дуже відповідально підійшла до пошуку навчального закладу, в якому потрібно було провести свої студентські роки. Пріоритетним для мене був рівень акредитації, так як цей показник говорить, в першу чергу, про рівень кваліфікації викладацького складу ВНЗ. В цьому відношенні ОНУ імені І.І.Мечникова задовольнив всім необхідним критеріям. Далі був не менш важливий етап - вибір факультету. Проаналізувавши попит на ринку праці і оцінивши свої можливості і інтереси, я зупинила свій вибір на кафедріСвітового господарства і міжнародних економічних відносин. Роки навчання пролетіли непомітно. В день захисту диплома я побувала на своїй першій співбесіді в якості дипломованого фахівця і отримала пропозицію про працевлаштування. Я щиро вважаю, що своїм успіхам в кар'єрі зобов'язана високому рівню кваліфікації і таланту викладачів, нестандартному підходу до подачі матеріалу, а також той атмосфері на курсі, яка була створена для комфортного і плідного процесу навчання. Я щиро вірю в те, що вільне володіння двома іноземними мовами в поєднанні зі знаннями економіки в сфері міжнародних відносин - це ключ до успіху і реалізації себе в майбутньому»

Куценко Ілля Володимировичвипускник 2002 року
«Ніколи не забуду один з чудових періодів в моєму житті - 1997-2002 рр.- мої студентські роки на відділенні МЕВ факультету ЕТ ОНУ ім. Мечникова. І справа не тільки в тому, що це студентські роки, які для багатьох вважаються кращими ... Навчаючись тут і набуваючи нові знання, я чітко пам'ятаю, як ми багато разів ставили один одному одне і тесаме питання: «У нас стільки різнопрофільних, часто взагалі непов'язаних один з одним предметів (економічна теорія, МЕВ, ЗЕД, математика, економетрика, статистика, теорія ймовірності, міжнародні відносини, політологія, соціологія, іноземні мови та багато іншого), що мимоволі складається враження, що ми можемо в майбутньому стати або дуже універсальними фахівцями з можливістю працювати в абсолютно різних сферах, або ніким». Можу з повною впевненістю сказати, що багато в чому, завдяки Університету і, зокрема, відділення МЕВ я зміг не тільки поставити перед собою правильні професійні цілі, але і домогтися їх. Пропрацювавши більше 10 років в міжнародній компанії WITEC (www.witec.com.ua), я пройшов шлях від асистента відділу ЗЕД, начальника відділу ЗЕД, заступника комерційного директора до комерційного директора української філії і директора з розвитку бізнесу іноземної компанії. Я бажаю новоствореный кафедрі МЕВ процвітання і успіху в підготовці талановитих фахівців, які зможуть внести істотний внесок в розвиток України. А всім майбутнім і сьогоднішнім студентам кафедри МЕВ бажаю наполегливості, завзяття до навчання, отримання теоретичних і практичних знань, які, повірте, всім вам знадобляться для побудови вашого гідного майбутнього»
 
Серін Емрахвипускник 2009 року
 
Я працюю в одній з кращих компанії Туреччини Güral Premier Resort & SPA «Assistant Of Front Office Manager» Освітня програма по спеціалізації «МЕВ» відповідає високим стандартам сучасної освіти і допомогла мені як в роботі, так і в житті. Хочеться відзначити високий рівень викладацького складу університету, що складається з кваліфікованих фахівців своєї галузі, які назавжди завоювали моє визнання і повагу. Заняття проходять дуже цікаво, а знання, отримані мною під час навчання в університеті, є воістину безцінними. Отримані результати перевершили всі очікування. Крім того, навчання в університеті імені І.І Мечникова відкрило переді мною нові горизонти. Після закінчення університету, я зміг вільно спілкуватися із зарубіжними партнерами, що багато в чому допомогло мені знайти хорошу високооплачувану роботу»
 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top