Успіх здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини» на конкурсі етичних дилем в сфері фінансів та інвестицій від CFA Society Ukraine

Вітаємо команду здобувачів вищої освіти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з ІІ місцем на конкурсі етичних дилем в сфері фінансів та інвестицій від CFA Society Ukraine. З різницею лише в один бал від першого місця наші студенти продемонстрували високий рівень отриманих знань і проявили свої вміння та навички з вирішення етичних дилем, з якими стикаються професіонали фінансового та інвестиційного ринків.

Дякуємо випускникам спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Євгенію Буковському та Нікі Кочарян, які активно долучилися до підготовки студентської команди.

Склад команди: Уляна Полупанова (капітан), Владислав Шведа, Олена Паламарчук, Семенов Ілля, Оранський Олександр.

Ментор: доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, к.е.н., доц. Цевух Ю. О.

5 грудня 2023 року на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини» зі стейкхолдером, Ольгою Копиловою

5 грудня 2023 року на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі стейкхолдером, Ольгою Копиловою, фінансовим директором провідного підприємства України ТОВ «Старк Шиппинг», яке надає широкий спектр логістичних послуг вітчизняним та іноземним компаніям. Лекцію було присвячено історії розвитку фінансових ринків Європи, зокрема Англії, Італії, Голландії та інш. Під час лекції було наведено нові економіко-історичні факти та результати власних досліджень Ольги Копилової. Здобувачі відмітили, що лекція була корисна як для розширення кругозору, так й для розуміння специфіки функціонування фінансових інструментів у економіках різних країн Європи.

Lecture of Olga Kopylova

Візит викладачів та здобувачів вищої освіти до Вільного університету Берліну

У листопаді 2023 року здобувачі та викладачі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Факультету міжнародних відносин, політології та соціології відвідали із візитом Вільний університет Берліну в рамках проекту Леонарда Ейлера DAAD «Діалог Берлін - Одеса в економіці».

9 листопада 2023 року на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція з дисципліни «Вступ до спеціальності міжнародні економічні відносини»

9 листопада 2023 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, PhD з міжнародних економічних відносин Алексеєевської Г.С. для здобувачів 1-го курсу бакалавріату спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини. Лекцію було присвячено темі «Платіжний баланс країни».

31 жовтня 2023 р. на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини»

31 жовтня 2023 р. на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі стейкхолдером, Андрієм Соколовим, представником провідного підприємства України ТОВ «Таллі Лоджистікс», яке постійно та динамічно розвивається у сфері організації міжнародних транспортних перевезень, фрахтування та експедирування суден, а також надає широкий спектр логістичних послуг компаніям України та ЄС.

Студенти-міжнародники ОНУ нагороджені сертифікатами Місії Європейського Союзу

Студенти Факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І.Мечникова успішно прослухали модуль про співробітництво України з ЄС, який викладали фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (http://eubam.org/) протягом весняного семестру 2023 р.

За результатами успішної участі у курсі студенти були нагороджені сертифікатами. Це вже 6-й рік поспіль плідної співпраці такого формату кафедри Світового господарства та міжнародної організації EUBAM.

Економісти-міжнародники ОНУ - фіналісти міжнародного конкурсу «CFA Research Challenge 2023»

Команда економістів-міжнародників Факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова стала фіналістом міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2023». Команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у складі Адельзберг Тетяни (капітан команди), Оніщук Катерини, Ткаченко Аліни, Пини Еліни та Сердюченко Михайла під керівництвом к.е.н., доц. Бичкової Н.В. успішно представила інвестиційний звіт американської напівпровідникової компанії "Інтел" та увійшла 4-ку фіналістів серед 10 найкращих команд зі всієї України, відібраних до фіналу конкурсу.

Експерти Місії Європейського Союзу EUBAM проведуть лекції для студентів ОНУ з питань співробітництва між Україною та ЄС

7 квітня фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (http://eubam.org/) провели зустріч із студентами Факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Експерти з Німеччини, Польщі, Фінляндії та Угорщини викладатимуть студентам ОНУ модуль про співробітництво України з ЄС у рамках Зони Вільної Торгівлі. На лекціях буде розглянута роль та повноваження EUBAM, роль митних служб у заходах щодо сприяння торгівлі, а також важливість контролю кордонів ЄС (із програмою курсу можна ознайомитись за посиланням).

За додатковою інформацією звертайтесь на кафедру Світового господарства і міжнародних економічних відносин, відповідальна особа: доцент кафедри Родіонова Тетяна Андріївна, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Студенти ОНУ взяли участь у міжнародній економічній конференції Центральноєвропейського університету в Австрії

22-24 серпня у Відні на базі Центральноєвропейського університету відбулась конференція: "Undergraduate Conference: Economics in the XXI Century".

Від України свої дослідницькі роботи презентували три студентки ОНУ ім. І.І. Мечникова спеціальності Міжнародні економічні відносини:

Модуль з питань співробітництва між Україною та ЄС Місії Європейського Союзу для студентів ОНУ успішно завершено

Починаючи з квітня 2022 року, на Факультеті міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І.Мечникова фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM)  викладали студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини» модуль про співробітництво України з ЄС у рамках Зони Вільної Торгівлі (із програмою курсу можна ознайомитись за посиланням).

Сторінка 1 із 7

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top