9 листопада 2023 року на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція з дисципліни «Вступ до спеціальності міжнародні економічні відносини»

9 листопада 2023 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, PhD з міжнародних економічних відносин Алексеєевської Г.С. для здобувачів 1-го курсу бакалавріату спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини. Лекцію було присвячено темі «Платіжний баланс країни».

31 жовтня 2023 р. на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини»

31 жовтня 2023 р. на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі стейкхолдером, Андрієм Соколовим, представником провідного підприємства України ТОВ «Таллі Лоджистікс», яке постійно та динамічно розвивається у сфері організації міжнародних транспортних перевезень, фрахтування та експедирування суден, а також надає широкий спектр логістичних послуг компаніям України та ЄС.

Студенти-міжнародники ОНУ нагороджені сертифікатами Місії Європейського Союзу

Студенти Факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І.Мечникова успішно прослухали модуль про співробітництво України з ЄС, який викладали фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (http://eubam.org/) протягом весняного семестру 2023 р.

За результатами успішної участі у курсі студенти були нагороджені сертифікатами. Це вже 6-й рік поспіль плідної співпраці такого формату кафедри Світового господарства та міжнародної організації EUBAM.

Економісти-міжнародники ОНУ - фіналісти міжнародного конкурсу «CFA Research Challenge 2023»

Команда економістів-міжнародників Факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова стала фіналістом міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2023». Команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у складі Адельзберг Тетяни (капітан команди), Оніщук Катерини, Ткаченко Аліни, Пини Еліни та Сердюченко Михайла під керівництвом к.е.н., доц. Бичкової Н.В. успішно представила інвестиційний звіт американської напівпровідникової компанії "Інтел" та увійшла 4-ку фіналістів серед 10 найкращих команд зі всієї України, відібраних до фіналу конкурсу.

Експерти Місії Європейського Союзу EUBAM проведуть лекції для студентів ОНУ з питань співробітництва між Україною та ЄС

7 квітня фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (http://eubam.org/) провели зустріч із студентами Факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Експерти з Німеччини, Польщі, Фінляндії та Угорщини викладатимуть студентам ОНУ модуль про співробітництво України з ЄС у рамках Зони Вільної Торгівлі. На лекціях буде розглянута роль та повноваження EUBAM, роль митних служб у заходах щодо сприяння торгівлі, а також важливість контролю кордонів ЄС (із програмою курсу можна ознайомитись за посиланням).

За додатковою інформацією звертайтесь на кафедру Світового господарства і міжнародних економічних відносин, відповідальна особа: доцент кафедри Родіонова Тетяна Андріївна, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Студенти ОНУ взяли участь у міжнародній економічній конференції Центральноєвропейського університету в Австрії

22-24 серпня у Відні на базі Центральноєвропейського університету відбулась конференція: "Undergraduate Conference: Economics in the XXI Century".

Від України свої дослідницькі роботи презентували три студентки ОНУ ім. І.І. Мечникова спеціальності Міжнародні економічні відносини:

Модуль з питань співробітництва між Україною та ЄС Місії Європейського Союзу для студентів ОНУ успішно завершено

Починаючи з квітня 2022 року, на Факультеті міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І.Мечникова фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM)  викладали студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини» модуль про співробітництво України з ЄС у рамках Зони Вільної Торгівлі (із програмою курсу можна ознайомитись за посиланням).

Вітаємо із перемогою у Всеукраїнському фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2022»

Команда економістів-міжнародників Факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова стала переможцем в фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2022». Команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у складі Вероніки Кочарян (капітан команди), Артема Абгаряна, Євгенія Буковського та Ахмеда Гаджієва під керівництвом к.е.н., доц. Бичкової Н.В. представила найкращий інвестиційний звіт української продовольчої компанії «MHP». Це друга перемога ОНУ імені І. І. Мечникова, єдиного з регіональних вишів, за всю історію конкурсу!

До 10 найкращих команд зі всієї України, відібраних до фіналу конкурсу, увійшла також ще одна команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у складі Анастасії Шендерової (капітан команди), Павло Ішкова, Валентини Кожухар та Дар’ї Горянської під керівництвом к.е.н., доц. Родіонової Т.А.

Студенти ОНУ продемонстрували високий рівень знань з міжнародних інвестицій та корпоративних фінансів, надзвичайний рівень володіння англійською мовою та чудове командне єднання, випередив команди з Київського національного університету імені Вадима Гетьмана, Київської школи економіки, Києво-Могилянської академії, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ми впевнені, що команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з ОНУ імені І. І. Мечникова достойно представлятиме Україну на субрегіональному етапі конкурсу серед країн Центральної та Східної Європи 2022 року Global CFA Research Challenge, бо наші студенти найкращі!

Наші щирі вітання переможцям!

IMG 1265

 

Успішне завершення проєкту Німецької служби академічних обмінів «DAAD-Euler 2021» в ОНУ

Завдяки плідної співпраці кафедри міжнародних економічних відносин з Інститутом Східної Європи Вільного університету Берліну, магістри та аспіранти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» мали можливість отримувати стипендію програми Leonhard-Euler Німецької служби академічних обмінів (DAAD) протягом першого семестру 2021/22 н.р.

Перемога в конкурсі етичних дилем у сфері фінансів та інвестицій від CFA Society Ukraine

Вітаємо студентів 2 курсу спеціальності "Міжнародні економічні відносини" з перемогою в конкурсі етичних дилем у сфері фінансів та інвестицій від CFA Society Ukraine.

У Глобальний День Етики 20 жовтня 2021 відбувся фінал конкурсу із вирішення етичних дилем, в якому взяли участь 12 університетів та майже 100 студентів зі всієї України.

Сторінка 1 із 6

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top