Вітаємо студентку спеціальності «міжнародні економічні відносини» Чумак Юлію із перемогою у міжнародному конкурсі з ділової французької мови "MOT D'OR" в Парижі

Студентка спеціальності "міжнародні економічні відносини" Чумак Юлія, успішно пройшовши 3 етапи відбору, стала лауреатом від України на міжнародному конкурсі ділової французької мови Mot D'OR, ювілейна зустріч якого проходила з 19 по 25 березня 2018 року в Парижі.

 На конкурсі були присутні більше 20 переможців з 15 країн світу. Учасники цієї зустрічі мали можливість не тільки обмінятися досвідом вивчення французької мови, а й насолодитися дивовижним Парижем і налагодити міжнародні зв'язки з представниками конкурсу.

  • Із враженнями Юлії від подорожі можна ознайомитись тут

    "Liberté, Égalité, Fraternité" - цей революційний девіз Франції дійсно в повній мірі може описати ту атмосферу в якій опинишся, потрапивши в Париж. Після того як були пройдені всі 3 етапи конкурсу «Mot D'or», я опинилася в числі двох переможців з боку України. Організатори конкурсу дуже віддані своїй діяльності щодо збереження значущості та розвитку французької мови в усіх передових сферах науки, таких як економічна (ділова) і технологічна термінологія, тому саме на їх використанні і розумінні, а також практичном застосуванні, був зосереджений відбір фіналістів.

    Крім того, що я отримала дивовижну можливість представити свій проект-мрію про благодійний будинок до уваги високо уповноважених слухачів і познайомитися з ідеями студентів з 20 країн світу, приємним доповненням стала можливість відкрити для себе чудові вулички Парижа, французьку культуру і естетично насолодитися дизайном і продуманістю архітектури всього міста.

    Організатори подбали про те, щоб студенти зі спеціальності туризму показали нам одні з найцікавіших і унікальніших місць, які відомі далеко не кожному туристу. Це були пасажі з безліччю бутиків, більше схожих на маленькі музеї і сади Palais Royal, де неподалік розмістилася фото-виставка.

    Неоціненний досвід спілкування з добродушними французами і безліччю іноземців, глибоко зворушлива соціальна реклама в провулках метро, звук акордеона і безліч мігрантів, які живуть прямо на вулиці, прекрасне графіті і різнокольорові блошині ринки ... все це залишиться надовго в моїй пам'яті і в моєму серці. Хотілося б подякувати Jean Marcel LAUGINIE творця Асоціації APFA і засновника Міжнародного конкурсу з ділової французької мови "MOT D'OR", Laurence Cousin Picheau - нинішнього Президента APFA, а також Н.Г. Іванову, організатора Міжнародного конкурсу з ділової французької мови "MOT D'OR" в Україні.

 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top