Кар'єра

НАШІ ВИПУСКНИКИ

  • Богданович Лідія – директор Lens/AR Design у компанії Snapchat Inc. (м. Лос Анжелес, США)
  • Верник Олександр – співзасновник LAPTI, готелю Goodzone та ресторану Park Residence, виконавчий директор «GALLERY» architects group.
  • Гніздовська Ганна – керівник Адвокатського об'єднання «Юріс Феррум»
  • Гребенніков Егор – співзасновник «Трансінвестсервіс» (TIS), співзасновник MV Cargo, засновник платформи «Зелений театр» і «Impact Hub Odessa»
  • Данішевська Валентина – Голова Верховного Суду
  • Дончаєв Магомед – генеральний директор промоутерської компанії «Boombox promotions»
  • Жаданов Денис – засновник та віце-президент компанії «Readdle» (ІТ технології), у рейтинг журналу Forbes «Топ-30 тим, кому ще немає 30 (Європа)»
  • Капелист Максим – адвокат, асоційований партнер Юридичної фірми «Юрлайн»
  • Ковбасюк Дмитро – координатор проекту підтримки талановитої молоді UFuture, депутат Ліманської районної ради
  • Курбатов Олег – доктор наук, доцент Université Paris XIII (Paris Nord), заступник голови Міжнародної асоціації університетських професорів і доцентів (IAUPL) при ЮНЕСКО
  • Лейвіков Сергій – директор КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія», радник голови Державного агентства з енергоефективності
  • Мутаф Володимир – керівник Адвокатського об`єднання «Мутаф, Лікша та партнери»
  • Найфлейш Володимир – суддя господарського суду Одеської області, кандидат юридичних наук
  • Осика Богдан – керівник ТОВ «Дистриб’ютор сервіс»
  • Паларієв Михайло – заступник директора ТОВ ПКФ «Бородино-А», керівник туристичного напрямку комплексу Фрумушика-Нова, керівник мережі кафе та ресторанів Frumushika і M.m.I.a.Rest group
  • Плохий Ігор – депутат Верховної ради України, член комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Член постійної делегації в Міжпарламентській асамблеї держав-учасниць СНД. Член групи міжпарламентських зв’язків з Південно-Африканською Республікою, Австралією
  • Подручний Олександр – директор ТОВ «АВТОГРУП +»
  • Роговський Вадим – засновник і СЕО Clickky, співзасновник компанії 3DLOOK, партнер інвестиційного фонду WannaBiz (Україна, США)
  • Саутьонков Віталій – заступник начальника порту з економіки ДП "Скадовський морський торговельний порт", перший заступник начальника порту ДП "Євпаторійський морський торговельний порт", заступник голови порту з економіки ДП «Севастопольський морський торговий порт», перший заступник порту ДП «Євпаторійський морський торговий порт», депутат Одеської обласної ради
  • Ставніцер Андрій – генеральний виконавчий директор (CEO)/ співзасновник «Трансінвестсервіс» (TIS), співзасновник MV Cargo, партнер в SD Capital, співзасновник Radio MORE.FM, член правління The Aspen Institute Kyiv, почесний
  • консул Республіки Австрія в м. Одеса, власник ресторану Fratelli
  • Соколенко Олена – суддя Одеського окружного адміністративного суду
  • Черкес Віталій – адвокат, асоційований партнер Юридичної фірми «Юрлайн»
  • Шереміров В’ячеслав – провідний економіст-дослідник Федерального Резервного банку Бостону (США)

КОМПАНІЇ, ОРГАНІЗАЦІЇ – РОБОТОДАВЦІ

  • міжнародні компанії – Еrnst & Young, DHL, Boston Consulting Group, TUI, Wellnes Spa Formula, Neatpeak, Maersk Line, Steering в HRS Group (Köln, Germany), LG, JTI, METRO, NOW (Ізраїль), «Ferrari Park»(ОАЭ), «Orient-Express Hotel» (Таїланд), Neatpeak, Maersk Line, «Clikky»
  • державні інституції – Верховна рада України, Верховний суд, Національна поліція України, Генеральна прокуратура України, Прокуратура Одеської області, Служба безпеки України, Одеська міська рада, Одеська обласна рада, Державна служба статистики України, Державна фіскальна служба України
  • провідні національні компанії – Юридична фірма «Юрлайн», Юридична фірма «AEQUO», Адвокатське об'єднання «Юріс Феррум», мережі готелей «Чорне море», ПАТ «Одескабель», ПАТ «Стальканат-Сілур», Цитрус, KeepSolid Іnc, група терміналів «TIS», мережі супермаркетів «Сільпо» і «АТБ», агрофірма «Евріка», медіа-холдин Starlight Media, «Kraft Foods Ukraine», «Into-Sana», «PLS Logistic Services», «WannaBiz», «Наша Ряба», Provectus, «V-ship»
  • фінансові установи – BNP Paribas (Suisse), ПриватБанк, Восток, УкрСиббанк, Райффайзен Банк Аваль, Південний, Ощадбанк, Акцент-Банк, Укргазбанк
  • навчальні заклади – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Université de Nice-Sophia Antipolis (Франція), Центральний університет фінансів і економіки (Пекін, Китай), Berlin Humbolt University, Université Paris XIII (Paris Nord) (Франція), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Одеський національний економічний університет, Одеський медичний університет, Національний університет «Одеська морська академія», Міжнародний гуманітарний університет, Одеська державна академія будівництва і архітектури, Херсонський державний університет й ін.

НАШІ ВИПУСКНИКИ ПРО НАС

Кравченко Костянтин – суддя П’ятого апеляційного адміністративного  суду, доктор філософії за спеціальністю 081 «Право» (випускник аспірантури 2021 р.).

У вересні 2017 році я вступив до аспірантури Одеського національного університету імені І.І. Мечникова за спеціальністю 081 «Право» на вечірню форму навчання. І був аспірантом кафедри адміністративного та господарського права цього славетного університету, а згодом, у 2022 році  успішно захистив дисертацію  й здобув ступень доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право». Пройшовши цей шлях, без перебільшень можна сказати, що для мене навчання стало ще однією із сходинок вгору у моєму професійному зростанні, а отриманий результат підтвердженням правильного  вибору. Адже знання та навички, які я отримав протягом навчання в  аспірантурі, знаходять своє застосування в моєї практичній діяльності.

Навчання в аспірантурі ОНУ імені І.І. Мечникова – це чудовий приклад, коли фундаментальна теорія була поєднана з багатогранною практикою, а мій багаторічний суддівський досвід завдяки отриманим навичкам проведення наукових досліджень  отримав  нове звучання. Безумовно, soft skills які були отримані під час навчання та реалізації їх у   практичної діяльності, є дуже корисними бо вони ґрунтуються на потужному, науково- обґрунтованому, систематизованому та практично перевіреному фундаменті знань, які формуються та закріплюються під час навчання і все це у поєднанні дозволяє отримати   «європейську якість».

 Я чітко усвідомлював, що навчання в аспірантурі – це не тільки шанс, а ще – і можливості.  Реалізація, яких  обумовлена достатньо високим рівнем  якості освіти завдяки  поєднанню декількох  чинників, а саме:  високої  якості комунікацій між аспірантами та викладачами; гармонійного  поєднання     викладання матеріалу і використання сучасних технологій та інновацій. Також, неможливо оминути увагою і той факт, який спонукав мене  до навчання в аспірантурі, що у часи постійних  турбулентностей  в суспільстві, важливо  мати додаткові важелі  додаткових можливостей у професійному житті та розвитку. Тепер, озираючись на свій досвід навчання з великою вдячністю згадую всіх викладачів, без яких я би ніколи не досягнув  своєї мети.

Путіхов Андрій – керівник Центрального відділення ПАТ «МТБ Банк» у м. Чорноморськ (випускник 2018 р., спеціальності «Економіка»)

Що потрібно знати про ОНУ імені І.І. Мечникова? У цьому університеті я отримав дві освіти і можу з упевненістю сказати, що викладацький склад вище всяких похвал.
Якщо наші з Вами мети збігаються: ‒ отримання знань, а не "папірця”; ‒ бажання розвиватися; ‒ спілкуватися з викладачами, які пояснюють тему, а не просто читають з підручника; ‒ отримання диплома завдяки своїм власним знанням.Тоді Вам сюди! В ОНУ імені І.І. Мечникова Вам дійсно раді. Успіхів Вам, шановні абітурієнти!»

Давидович Ілля – заступник начальника відділу фінансового моніторингу Банк Восток (випускник 2015 р., спеціальності «Економічна теорія» («Економіка»))

Обираючи спеціальність Економіка, я розумів, що в сучасних умовах дуже важливими є можливості, які надає дана спеціальність як з точки зору розвитку мене як особистості (фундаментальні знання, творчий науковий пошук, знання практики господарювання) і як фахівця (набуті компетентності та навички, кар’єрне зростання). Але найважливішим при виборі спеціальності є «поклик серця», ваша любов до майбутньої професії, ваша відданість своїй справі, бажання реалізувати себе повною мірою.

Пропрацювавши в економічній сфері, можу впевнено сказати, що я в свій час зробив правильний вибір. Найбільш вражаючими спогадами студентського життя є участь в кейсах, олімпіадах, конференціях, практиках і стажуваннях, пов’язаних з професією, а також участь у громадському житті факультету (Битва факультетів, День економіста тощо). При цьому слід зазначити, що і форми навчання, і форми організації дозвілля на факультеті дуже різноманітні, що надає широкі можливості для самореалізації.

У професійній діяльності з університетських дисциплін найбільше мені у нагоді стали Мікроекономіка, Фінанси, Бухгалтерський облік і аудит. Але їх засвоєння і застосування мною як фахівцем стало можливим тому, що я засвоїв такі фундаментальні дисципліни як Економічна теорія, Сучасні економічні теорії. Крім того, особливу увагу слід звернути на такі дисципліни як Корпоративне управління, Етичні основи бізнесу. Я дуже вдячний викладачам кафедри економіки та підприємництва ОНУ імені І.І. Мечникова за те, що навчили мене структурованому та логічному економічному мисленню, сформували навички аналізу інформації, її узагальнення та використання не лише в професійній діяльності, але й у повсякденному житті.

Сучасний професіонал повинен уміти постійно навчатися; працювати з інформацією, знаходячи необхідну, і обробляти її відповідним чином; розвиватися, бути креативним; сприймати інновації; брати на себе відповідальність ; визнавати свої слабкі місця, успішно долати їх, перетворюючи на сильні. Якраз усі якості можна сформувати, навчаючись на спеціальності Економіка в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

В сучасній економіці успіхів досягають у тому випадку, якщо ви не лише фахівець високого рівня, але й ініціативна, різнобічно розвинена і амбітна особистість. Кафедра економіки та підприємництва, економіко-правовий факультет створили такі умови, що надають широкі можливості у навчанні, науковій, громадській, творчій та спортивній роботі. Можу вас запевнити, що ОНУ імені І.І. Мечникова надав мені відмінні знання, дозволив поєднувати навчання з професійним зростанням, забезпечив кар’єрний ріст по закінченню навчання. Мої однокурсники працюють в різних галузях і сферах економіки, відзначаючи, що їх професійні досягнення і успіхи у розвитку своєї особистості пов’язані з отриманою освітою в ОНУ імені І.І. Мечникова на спеціальності Економіка.

Хочу порадити абітурієнтам іти за мрією, не боятись змін, розвивати комунікативні навички, навчитися вчитися.

Кобзар Юрій – суддя Рубіжанського міського суду Луганської області (випускник 2008 р., спеціальність «Правознавство»)

Поступаючи на економіко-правовий факультет Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, розумів, що на вибір напрямку навчання величезний вплив мала універсальність одержуваної спеціальності. Важливим пріоритетом при цьому, особисто для мене, було те, що спеціальність яка отримується, має на увазі вивчення різних програмних напрямків, знання яких дуже високо цінується потенційними роботодавцями.

Тепер, через багато років, я впевнено можу сказати, що зробив правильний вибір. Відвідуючи лекції та практичні заняття, беручи участь в різних конференціях, олімпіадах, яких на факультеті було більш ніж достатньо, проектах і інших наукових заходах, мені вдалося накопичити необхідний досвід і знання, які в подальшому дозволили отримати посаду судді.
В цілому, навчальний процес проходив досить легко, захоплююче і найголовніше результативно, в чому велика заслуга викладачів економіко-правового факультету в їх серйозне ставлення до своєї роботи, чуйність, доброту і розуміння. На заняття з задоволенням ходили - цікаві предмети, цікаві люди, здатні донести навіть найскладнішу інформацію якісно і дохідливо. На лекціях завжди було цікаво, все пояснювали, ділилися своїми професійними знаннями і досвідом понад навчальної програми, що допомогло нам стати затребуваними фахівцями.
Слід також зазначити, що на економіко-правовому факультеті існує прекрасна науково-технічна база, яка дозволяє створювати всі необхідні умови для блискучих навчальних результатів. На факультеті часто проводилися як всеукраїнські, так і міжнародні конференції молодих вчених, в тому числі і за участю провідних вчених в галузі кримінального, цивільного та адміністративного права.

Сьогодні на ринку праці затребуваний не просто хороший фахівець, а ще й ініціативна, амбіційна, різнобічно розвинена молода людина. ЕПФ працює над усіма «гранями» своїх студентів, незалежно від того, це навчання, творча, наукова, громадська або спортивна діяльність. П'ять років навчання були цікавими, важкими і результативними. Можу з упевненістю сказати, що отримав знання саме в тому обсязі, в якому вони потрібні мені для своєї успішної професійної діяльності.
Однак, з урахуванням того, що стрімко змінюються основні пріоритети на ринку праці - змінюються і вимоги до потенційних працівників. У зв'язку з чим, хотілося виділити і деякі побажання в частині удосконалення методик викладання на факультеті, які б відповідали сучасним реаліям. Так, наприклад, в процесі викладання науково-теоретичних положень конкретної теми, викладачам необхідно якомога частіше розглядати такі положення в контексті з практичної площиною їх фактичної реалізації, тобто по можливості наводити приклади, як це відбувається на практиці. Також набагато цікавіше і корисніше проходять такі заняття, а також продуктивніше освоюється навчальний матеріал при відвідуванні державних установ, де можливо наочним чином вивчити зсередини механізм правової реалізації чинних законодавчих приписів (наприклад, відвідування на практичних заняттях судів, слідчих відділів МВС, установ відбування покарання і т .і.).

Коч Олена – адвокат, адвокат Адвокатського Об’єднання «АНК. БІЗНЕС АДВОКАТИ» (2019–2022), адвокат rothorn legal Rechtsanwälte Trittmann & Partner mbB, доктор філософії у галузі права (випускниця аспірантури 2021 р.)

В ОНУ я отримала класичну освіту, яка цінується на міжнародному рівні та є надійним базисом для професійного та кар’єрного розвитку як в Україні, так і за кордоном. Університет забезпечив унікальну можливість поєднувати навчання з участю у міжнародних освітніх та культурних програмах, студентських змаганнях та moot court, з участю у суспільних та громадських ініціативах та проходженням стажувань у провідних юридичних фірмах. Широкий досвід, отриманий за студентські роки став для мене вагомою перевагою при виборі роботи. Під час навчання для мене було надзвичайно цінним отримувати підтримку у моїх наукових пошуках. На третьому курсі я прийняла участь у міжнародних арбітражних Moot Court за підтримки Університету ім. Аристотеля у Салоніках, Фракійського університету ім. Демокріта, ОНУ імені І. І. Мечникова та Moot Court Міжнародної комерційної арбітражної палати у Брюсселі спільно з Навчальним центром міжнародного права та арбітражу України. Після цього тема міжнародного комерційного арбітражу стала предметом моєї бакалаврської та магістерської дипломних робіт, а у подальшому була розвинута у дисертаційній роботі та при написанні монографії. Наразі я успішно практикою у сфері міжнародного комерційного арбітражу і вдячна, що мій науковий інтерес до цієї теми протягом багатьох років підтримувався і розвивався в Університеті.

Alma Mater – завжди було, є та буде місцем, де я зустрічаю своїх вчителів, колег та близьких друзів, це місце наукового розвитку та обміну практичними навичками.

Ракитська Анна – бухгалтер в компанії з обслуговування морських рефрижераторних контейнерів (випускниця 2019 р., спеціальність «Облік і оподаткування»)

Обираючи собі майбутню професію, я орієнтувалась на необхідність та універсальність отриманих знань. Саме розуміння економічних процесів на різних рівнях та виокремлення необхідної інформації з потоку даних, на мій погляд, є ключовими вміннями в будь-якій галузі. Щодо вибору ВНЗ... не було ніяких сумнівів, адже ОНУ імені І.І. Мечникова відомий підготовкою висококваліфікованих передових фахівців.

В подальшій професійній діяльності мені знадобились навички з підготовки та подання звітності та декларацій, а також звичка постійного відстежування законодавчих змін, що вельми актуально в наш час.

Надзвичайно цікавими були практичні заняття: складні ситуації та пошук нестандартних рішень, економічні настільні ігри та квести. Ми розробляли свій власний бізнес – проект і презентували його перед студентами та викладачами. Такі заходи надали мені самостійності та впевненості у власних силах.
Отримавши диплом бакалавра, я працевлаштувалась за спеціальністю. І, не зважаючи на це, відмінно закінчила магістратуру. Поєднання теорії та практики в магістратурі навпаки зробило навчання цікавим, а написання дипломної роботи безцінним досвідом і корисною перевіркою наших знань і практичних навичок.
Викладачі нашої випускаючої кафедри обліку та оподаткування завжди вислуховували нас і давали цінні поради, надихали бути активними по життю та передавали ініціативу з проведення занять у наші креативні руки.

Я з теплом згадую час навчання в Університеті та бажаю всім студентам щасливого та успішного навчання!

Лідія Богданович – директор з дизайну та доповненої реальності у Snapchat (Лос Анжелес, США) (випускниця 2010 р., спеціальність «Менеджмент»)

Нескінченно вдячна університету за студентські роки і той досвід, що я отримала за 5 років. Як демонструє мій дослід, той, хто бажає – навчається, а інші критикують систему освіти. Я вважаю, для майбутніх абітурієнтів буде цікавим ознайомитися з навичками, які можливо отримати під час навчання на спеціальності «Менеджмент», і які стануть корисними у житті. Отже, навички, які я отримала:

  • Вміння навчатися
  • Публічні виступи
  • Аналітичні навички
  • Робота в команді та вміння навчати
  • Планування, Організація, Мотивація і Контроль.
  • Бізнес-планування
  • Теорія vs. Практика

Велике дякую викладачам моєї кафедри за мінімум теорії і максимум практичних навиків. Хотілося б виразити подяку викладацькому складу мого факультету за ту базу знань, що я отримала по закінченні університету.
Можу побажати тільки подальшого вдосконалення та цікавих студентів!

Шатковська Маріна – менеджер-аналітик із продажу туристичного агентства «TUI» (випускниця 2019 р., спеціальність «Облік і оподаткування»)

В 2014 році я, як і тисячі випускників, закінчила школу та мала зробити крок у «велике життя»... й встала перед вибором. де і як продовжити своє навчання. Про ОНУ імені І.І. Мечникова мені було відомо ще з дитинства, але про те, що я буду здобувати вищу освіту саме в цьому відомому ЗВО... про це я навіть боялася думати.

ОНУ імені І.І. Мечникова – це місце, де будь-яка твоя ініціатива може перетворитися на реальність! Перевірила особисто! Гучні слова, але, як не дивно, абсолютно правдиві.
Навчання в Університеті відрізняється від школи саме тим, що тут все залежить тільки від тебе особисто. Університет надає інструменти для роботи. Й в цьому питанні ОНУ імені І.І. Мечникова дасть «фору» будь-якому іншому ЗВО в країні. Досвід професорсько-викладацького складу випускової кафедри обліку та оподаткування, щільний звя’зок з різноманітними бізнес-партнерами формують для студентів безкрайній майданчик для самореалізації.

З першого місяця навчання на економіко-правовому факультеті я почала отримувати професійні знання і навички зі спеціальності, які тепер я застосовую в своїй роботі. Окрім процесу навчання, з першого курсу я була залучена і в суспільне життя університету, що дозволяло мені розвивати не лише свої професійні знання, а й підвищувати свої комунікативні та організаційні навички.

Отриманні знання в сфері обліку, аналізу, аудиту та оподаткування дозволили мені в перші місяці після закінчення Університету знайти цікаву і захоплюючу роботу. Коли мене запитують, який Університет я закінчила, я з гордістю відповідаю, що це – ОНУ імені І.І. Мечникова, навчальний заклад з величезною історією, частинкою якої стала і я.

Сечин Євген – головний державний фінансовий інспектор відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку Південного офісу Держаудитслужби України (випускник 2012 р. спеціальність «Фінанси та кредит», 2014 р. спеціальність «Облік і аудит»)

«Навчання – це дуже цікавий процес, який забирає велику частину часу та уваги. Крім того, навчання формує подальший життєвий шлях, професійну діяльність та впливає на якість самого життя в перспективі. Дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку. Коли обирав університет, були певні побоювання, чи отримаю те, що хочу. Але вже наприкінці першого курсу для мене це питання було закритим. Фахівці економіко-правового факультету, зокрема викладачі обраних мною спеціальностей, це енергійні, прогресивні фахівці-практики, які на власному досвіді знають механізм роботи фінансових установ, порядок здійснення розрахунків, правила функціонування фінансових ринків. Вони не навчають, а вкладають в тебе душу, завдяки чому вже з другого курсу ти можеш спокійно поєднувати навчання і роботу.

Що найбільше сподобалось? Інтерактивні технології навчання, креативний підхід до освітнього процесу. Що б я хотів змінити? Справа в тому, що зміни та розвиток – це запорука успішного існування будь-якої системи. В моєму університеті працюють люди, віддані своїй справі, не просто викладачі, а наставники, для яких ти – не тільки студент, а майбутнє країни. Мені б звісно хотілось, щоб умови їх праці були більш комфортні, більше сучасної техніки та обладнання, але більш за все мені хочеться, щоб наша молодь не від'їзджала на навчання за кордон, легко бути патріотом десь там, набагато складніше доводити відданість своїй Батьківщині, навчаючись і працюючи в Україні! Я зробив свій вибір і вважаю його правильним.

Рабінович Марина – PhD, випускниця докторської програми з права Євросоюзу Університету м. Гамбург (Німеччина), гостьова дослідниця в Університеті Адгера (Норвегія) – випускниця 2015 р., спеціальність «Право»

Вступивши на факультет 2010 року, я не знала достеменно, в якій галузі хочу спеціалізуватися та працювати в майбутньому. Однак, після декількох засідань наукового гуртка з конституційного та європейського права, я відчула: право Євросоюзу та європейська інтеграція України – це саме те, чому я хочу присвятити своє професійне життя. Участь у засіданнях гуртка з першого курсу, лекційні та семінарські заняття з основа права Євросоюзу та підготовка тез доповідей для конференцій і наукових статей зрізних аспектів права ЄС під фаховим та надзвичайно уважним науковим керівництвом доцента кафедри конституційного права і правосуддя Марії Олександрівни Саракуца – усе це відкрило для мене шлях як для фахівчині у галузі права ЄС.

Під час навчання на бакалавріаті надзвичайно корисними для мене було освоєння юридичної англійської мови, завдяки чому у поєднанні із знанням права ЄС, які я отримала в ОНУ, я вже другий рік успішно співпрацюю з проектом «Association4U», який фінансується Європейською Комісією, в якості перекладача законодавства Євросоюзу, і дуже тішуся, що, завдяки цьому, роблю свій внесок до європейської інтеграції України. В цьому контексті хочу порекомендувати керівництву факультету та університету надати більше можливостей для студентів отримувати професійну англійську мову під час навчання, додаткову увагу приділити можливості прослуховувати лекції та практичні заняття англійською мовою, що значно підвищить конкурентоздатність наших випускників.

Також хочу відзначити, що в ОНУ дуже розвинене міжнародне співробітництво. Під час навчання у студентів є можливості провести один чи декілька незабутніх семестрів в університетах Німеччини, Греції, Італії, Польщі, Об’єднаного Королівства та інших країн – значною мірою завдяки фаховим консультаціям та підтримці відділу міжнародного співробітництва. Мій Еразмус-семестр у м. Салоніки (Греція) на самому початку навчання в аспірантурі багато в чому допоміг мені створити концепцію дисертації, а також запам’ятався яскравим соціальним життям, подорожами та новими знайомствами.

У сучасному глобалізованому світі навчання та наукова робота – це не лише лекції та обговорення на семінарських заняттях. Це – безліч студентських конференцій та мут-кортів (моделювання судових засідань), знайомства зі студентами та професорами зі всього світу, стажування у топових юридичних фірмах та міжнародних організаціях, обміни та подорожі. І я безмежно вдячна ОНУ імені І.І.Мечникова та економіко-правовому факультету за те, що відкрили мені такий світ.

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top