Наші випускники

Відгуки випускників кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування (в минулому «кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів»), спеціальність «Менеджмент»

Ганна Шевчук

Туристичний бізнес.

Одеський національний університет – це вже статус, а добре навчатися у ньому – це же гордість.
Я дуже задоволена освітою, її якість дає свої плоди. Працюю у туристичній компанії та всі знання стали в нагоді. Не було такого, як зазвичай кажуть: «Забудьте все, чого вас навчали в університеті». База знань та практичних навичок легко дозволили ввійти у робочий графік та швидко стати професіоналом у своїй галузі.
Було чимало емоцій від принад та легкості студентського життя. Особливо від вечорів КВК та святкувань Дня Факультету. Пам’ять залишилася на довгі роки.
Щодо університету можу сказати наступне: «добре, проте замало!». Тому що усвідомлення того, що навчатися – це добре, приходить не одразу, а десь на третьому курсі, коли ти приблизно визначився зі своїми цілями та устремліннями. І якщо усвідомлення прийшло, то навчання стає на радість, книги – у поміч, а диплом – на користь.
А ще я дуже пишаюся, що саме в університеті я зустріла друзів на все життя.

Аліна Шаройко

Власна консалтингова фірма у Мілані.

Після нашого університету я закінчила магістратуру у Мілані (Instituto Marangoni). Під час навчання зрозуміла, наскільки гарну базу отримала у свій час на кафедрі менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів ІМЕМ ОНУ. Мої однокурсники з аналогічної освітою, отриманою кимось у Лондоні, кимось Нью-Йорку, кимось ще десь, володіли ледь не чвертю тої інформації, яку отримала я. В моєму випадку, на гарний фундамент вдало лягла більш вузька спеціалізація, яку я шукала.
Однак, не слід забувати, що не можливо навчити – можливо тільки навчитися. Знання, які можна отримати на нашому факультеті дійсно дуже якісні, навіть порівняно зі світовою освітою, але це тільки інструмент, хай навіть дуже гарний. Без гнучкості мислення, так званої «допитливості розуму», лідерських задатків та бажання вибитися із сірої маси, навіть найкраща бізнес-освіта немає сенсу. Тому, насмілюйтесь, і у вас все вийде!

Андрій Федотов

Аспірант кафедри менеджменту та математичного моделювання.

Я дуже радий, що вступив саме на цю спеціальність «Менеджмент організацій» і тому, що у мене викладали такі викладачі. Мені здається, не кожний студент може похвастатися таким зізнанням після випуску. Мабуть, головне, чому я навчився за ці п’ять років – це адекватно та раціонально дивитися на речі, розуміти економічну реальність, в якій ми з вами живемо, та цінність кожного кинутого слова у бізнесі. Ким би ви не стали у майбутньому, менеджмент -  це серйозний фундамент у вашій самоідентифікації  у житті та побудові своєї професійної кар’єри.Я дуже радий, що вступив саме на цю спеціальність «Менеджмент організацій» і тому, що у мене викладали такі викладачі. Мені здається, не кожний студент може похвастатися таким зізнанням після випуску. Мабуть, головне, чому я навчився за ці п’ять років – це адекватно та раціонально дивитися на речі, розуміти економічну реальність, в якій ми з вами живемо, та цінність кожного кинутого слова у бізнесі. Ким би ви не стали у майбутньому, менеджмент -  це серйозний фундамент у вашій самоідентифікації  у житті та побудові своєї професійної кар’єри.

Лілія Богданович

Керівник відділу дизайну у компанії www.provectus-it.com

Нескінченно вдячна університету за студентські роки і той досвід, що я отримала за 5 років.
Як демонструє мій дослід, той, хто бажає – навчається, а інші критикують систему освіти. Я вважаю, для майбутніх абітурієнтів буде цікавим ознайомитися з навичками, які можливо отримати під час навчання на спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» у ІМЕМ, і які стануть корисними у житті. Отже, навички, які я отримала:

  • Вміння навчатися

Перше, чому ти навчаєшся в університеті – це навик навчання. І, як демонструє практика, у житті без цієї навички -нікуди. Я працюю у ІТ галузі. Вона дуже динамічна, технології та вимоги дуже швидко змінюються, тому треба швидко пристосовуватись та швидко освоювати значні масиви даних. Тут неможливо списати або зазубрити. Тут, як кажуть, are you in or out.

  • Публічні виступи

Студентські конференції, презентації, доповіді, КВК (особливо КВК) навчили не боятися виступати перед будь-якої аудиторією. Якщо ти танцюєш у пір’ї перед двохтисячною аудиторією, після цього тобі вже нічого не страшно: чи то іноземні замовники, міжнародні конференції, корпоративні заходи. Зі вмінням чітко, правильно, а головне цікаво піднести свою думку, ви не пропадете.
Звичайно, все залежить від ваших цілей та пріоритетів. Якщо ви плануєте бути лідером – без цієї навички вам не обійтись.

  • Аналітичні навички

«Наша цільова аудиторія чоловіки та жінки від 15 до 75 років»
Під час навчального процесу ми виконували багато робіт з аналізу підприємства, ринку, цільової аудиторії і т.д. У моїй теперішній роботі я стикаюся з такою необхідністю кожного дня. Базові навички бізнес аналітики допомагають краще зрозуміти бізнес замовника, потреби його аудиторії і, як наслідок, отримати на виході більш якісний продукт, ніж у конкурентів, що орієнтуються лише на власні відчуття, коли проектують продукт.

  • Робота в команді та вміння навчати

«Люди в нас не дуже, зате колектив відмінний»
Навчаючись в університеті, ми неминуче знаходимося у колективі. І знаходимося уже в тому віці, коли успішна співпраця може стати ключем до успіху. Мій відділ складається з 5 людей. Деякі працюють разом зі мною у офісі, частина робітників віддалена в інших країнах. Моя задача, як керівника, сформувати дружню команду, що зможе ефективно працювати, швидко навчатися та професійно зростати.
Групові задачі в університеті, на мій погляд, готують ази цієї навички. Крім цього, виникають загальні проблеми і задачі. І ти неминуче приходиш до того, щоб розподілити матеріал та готувати шпаргалки усім факультетам ефективніше, ніж одному писати їх безсонними ночами.

  • Планування, Організація, Мотивація і Контроль.

Ніколи б не повірила, але це як раз те, чим я зараз займаюся. Я планую проекти та зайнятість свого колективу, розподіляю обов’язки та делегую повноваження. Я організовую роботу свого відділу, впроваджую систему навчання персоналу. Мотивую (однак, це виявилося у рази складніше, ніж у теорії, дуже тонкий момент) і контролюю виконання робіт.
Це як дізнатися, що дід Мороз існує. Дуже несподівано, але приємно J

  • Бізнес-планування

«Висновок: неминуче зростання прибутку на 10-15%»
Окреме слово хотілося б приділити уваги бізнес планам. За час навчання ми не одноразово займалися різноманітними бізнес плануванням. Зараз, на моїй теперішній посаді, я опинилася по іншу сторону барикад. Часто я змушена читати та аналізувати бізнес плани, що написані іншими «спеціалістами». І тут зі сльозами на очах ми згадуємо студентські роки. На жаль, дуже часто вихідні дані, аналітика та відповідні висновки максимально відірвані від реальності і часто не несуть практичного зиску.

  • Теорія vs. Практика

«Ця теорія працює тільки для сферичних курей у вакуумі»
Велике дякую викладачам моєї кафедри за мінімум теорії і максимум практичних навиків. Я не можу ручатися за суміжні спеціальності. Але практичні навички, отримані на моїй кафедрі, придалися мені у мільйон разів більше, аніж суха теорія, якою грішать подібні спеціальності.

Хотілося б виразити подяку викладацькому складу мого факультету за ту базу знань, що я отримала по закінченні університету. Я завжди з теплотою буду згадувати 35 аудиторію та ганчірку на люстрі. Це було весело J

 

Тетяна Козова

ІТ- бізнес.

Закінчила університет у 2010 році. За спеціальністю «Менеджмент організацій» у ІМЕМ, ОНУ ім. І.І. Мечникова

За щасливою випадковістю, працювати почала після 2 курсу навчання, коли проходила практику в одному з одеських банків. На сьогодні, мій офіційний досвід роботи складає біля 6 років. Зараз я займаю посаду  - «PR менеджер міжнародної  R&D компанії Provectus IT», що займається розробкою програмного забезпечення. До моїх обов’язків входить: складання маркетингової стратегії, організація конференцій, написання новинних та інформаційних статей, взаємодія зі СМІ, інформаційна підтримка корпоративного сайту, створення презентацій та інших корпоративних рекламних матеріалів.
Університет надав мені відмінні знання, дозволив поєднувати навчання з роботою (у мене була можливість здійснювати аналіз отриманої теоретичної інформації на практичних прикладах). Особливо в роботі мені допомогло вивчення таких дисциплін, як стратегічний маркетинг, реклама, менеджмент та математичні дисципліни.
Нескінченно вдячна своїм викладам!

Юлія Янова

Фрілансер.

Навчання за спеціальністю дало мені розуміння того, як працює організація, яке значення має структура у діяльності компанії та з яких ланок цей ланцюг складається. Головне не вміти та знати все про всі напрями діяльності компанії, важливіше – розуміти, де та чому виникла проблема, та що необхідно зробити, щоб її вирішити.
На факультеті мене навчили: «Всьому свій час!». Час є  тут і зараз, тому що його вже не може не бути. Не можна дозволяти собі навіть найслабші лінощі відносно роботи. Все, що ти починаєш, треба виконувати, використовуючи максимум своїх можливостей, навіть, якщо на даний момент особистої мотивації тобі ця робота не дає. Коли перед тобою з’явиться можливість, ти можеш просто їй не відповідати.
У тебе, як у спеціаліста, у твого часу, у твоєї роботи, є своя ціна, і треба не боятися її називати. Той, кому потрібен результат твоєї діяльності завжди заплатить за неї. Ну і головне, що треба пам’ятати – знання – це гроші, а зайвих грошей не буває. Тому, робіть висновки.

Вадим Роговський

«Засновник компанії Clickky та партнер інцест-фонду WannaBiz (ІТ-технології).».

Чим я зараз займаюся: на даний момент? Я – CEO (генеральний директор) компанії-розробника проектів ClickkyAdCenter, а також керуючий стартап-інкубатором WannaBiz.
Що мені дала спеціальність «Менеджмент організацій»: у першу чергу – це корисні знання з маркетингу, менеджменту та стратегічного планування, ну і звичайно – цінні знайомства з прекрасними викладачами, які, я  впевнений, і надалі будуть корисними для мене у майбутньому.
З повагою, Вадим Роговський

Юлія Карпова

Авіаперевезення.

Закінчила університет у 2012 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» в ІМЕМ, ОНУ ім. І.І.Мечникова

Навчання за спеціальністю «Менеджмент організацій» дає можливість мати потенційно широкий вибір вакансій при влаштуванні на роботу, оскільки отриманні знання можливо застосувати в будь-якій галузі діяльності. Я обрала авіаперевезення. На даний час, я працюю у крупній компанії «Senturia», що пропонує послуги з бронювання та продажу авіа білетів онлайн, на посаді VIP-менеджера по персональному обслуговуванню клієнтів, а також є тренером з навчання і підготовки нових співробітників. На мій погляд, освіта університету дає можливість кожному студенту закласти у своїй майбутній кар’єрі міцний фундамент зі знань та практичних навиків. Завдяки 5 рокам навчання менеджменту я не тільки здобула теоретичні знання, але й засвоїла важливі практичні моменти не тільки у роботі, але і в житті. Навики з організації діяльності в команді, ведення ефективних переговорів, націленість на результат, планування, розробка нових проектів, пошук необхідної інформації, ефективний розподіл ресурсів та багато іншого. Все це можливо набути, навчаючись за спеціальністю «Менеджмент організацій» із успіхом застосовувати їх у своїй подальшій практичній діяльності.

Володимир Полоник

ІТ-бізнес. Бізнес-аналітик у компанії Neatpeak.

Тут мене навчили вчитися. Тобто не вручили порцію застарілих з часом знань, а розвинули у мені навик, що дозволяє завжди і всюди знаходити потрібну та актуальну інформацію. І не тільки знаходити, але й ефективно використовувати. Ну і, звичайно ж: «Планування, Організація, Мотивація і Контроль.

Анастасія Гордусенко

Контейнерні перевезення
Транспортно-експедиторська компанія ООО «Sea Gate Agency». Менеджер у галузі контейнерних перевезень та екпедитування, оперативний менеджер.

Завдяки навчанню в університеті, а саме на кафедрі менеджменту та ММРП, я, в першу чергу, навчилася самостійно знаходити необхідну інформацію. Це не означає, що нас мало навчали, а, навпаки, нам показали, як на основі базових знань розширювати свій кругозір та прямувати в необхідному інформаційному напрямі. Оскільки викладачі з більшості предметів ілюстрували практичне застосування знань, я в подальшому з легкістю використовувала отриману від них інформацію в роботі та житті. Крім того, дуже вдячна викладацькому складу за лояльність та розуміння до тих студентів, що бажали одночасно (добре!) навчатися та працювати. Оскільки я з 3 курсу почала працювати в транспортно-експедиторській галузі (безсумнівно одночасно відвідуючи всі пари обов’язкових профілюючих предметів і практично завжди вчасно закривала модулі, заліки та іспити), після закінчення університету я була готовим спеціалістом у галузі, що мене цікавила. Не менш важливим моментом у розвитку наших творчих здібностей зіграла підтримка викладачів та керівництва наших КВК починань. Було приємно бачити на виступах людей, що мали б бути проти витрачання студентами учбового часу на такі заходи.J У цілому, відношення до кафедри та спогади за навчанням в університеті у мене залишилися тільки хороші. Дякую Вам, що керували нами у необхідному напрямі.
З повагою та найкращими побажаннями, kind regads and best wishes, Анастасія Гордусенко

Ганна Коваленко

Туристична галузь.

Я працюю менеджером по комунікаційним технологіям в Туристичному Інформаційному Центрі при Управлінні культури і туризму м. Одеси. На даний час, застосовую на практиці знання з менеджменту, маркетингу, статистики і, навіть, екскурсознавство (ніколи б не подумала). Привіт та подяка М.А. Кіріліній, В.В. Шмагіній, Ю.В. Робулу, Л.Н. Залюбінській. Хочу висловити окрему подяку за достатньо глибоке вивчення інформатики у нас на факультеті, все це дуже допомагає роботі.

Олена  Горголь

провідний інженер (економіст) відділу економічної та договірної роботи Одеського РСП Державного підприємства управління повітряним рухом України (Украерорух)

Закінчила у 2005 році і жодного разу за 7 років не засумнівалася у правильності вибору факультету. Пам’ятаю, що після складання останньої сесії замислилася, де ж це все використовувати, половина предметів здавалася мені абсолютно не потрібною. Але у процесі роботи часто з подякою згадувала викладачів, що були суворі та вимагали ідеального знання свого предмету та ніяких шпаргалок!!! Мікро- та макроекономіка, менеджмент, маркетинг, бухоблік – всі ці предмети стали в нагоді. Навіть статистика! З якою, я сподівалася, ніколи не стикатися після навчання, стала в нагоді у перший рік роботи. У нашого курсу був прекрасний викладацький склад, та і сам курс був чудовим! Дякую!

 

Евеліна Хмелевська

Рекламний бізнес.

Я навчалась у Одеському національному університеті ім. І.І.Мечникова на кафедрі «Менеджмент та математичне моделювання ринкових процесів» з 2000 по 2005 рік. Отриманий досвід роботи після закінчення ВНЗу дозволяє мені зі впевненістю сказати, що я отримала освіту високого рівня, яке надало мені можливість працювати за спеціальністю. Одразу після закінчення Університету: працювала у відділі маркетингу готельного комплексу класі «люкс», потім у маркетингу автомобільної галузі (до 2012 року я працювала маркетинг-менеджером в міжнародному холдингу – імпортер автомобілів Volkswagen та Audi в України). Ну а навички, отримані у галузі управління підприємством в більшій мірі знадобилися для створення власного рекламного агентства національного рівня, яке, на сьогодні, існує півтора роки та має багато великих клієнтів у різних напрямках.
Хотілося б подякувати викладачам  кафедри за ті широкі базові знання у сфері менеджменту та маркетингу, які вони дають своїм студентам, а також, за можливість розвитку лідерських якостей, аналітичних навиків та стратегічного мислення.

Алла Вавілова

Координатор проектів.
Клуб високої музики. Одеса, Україна.

Хочу висловити подяку усім викладачам за цікавий, а головне ефективний підхід у навчанні студентів: актуальна та реальна інформація в сфері бізнесу, економіки та менеджменту, «живі» приклади компаній та інтелектуальні кейси.
Чим ми відрізняємося від інших? Тим, що, перш за все, активні та послідовно успішні, вміємо планувати свій час і, головне – ставити реальні цілі та досягати їх.
З повагою,
Алла Вавілова

Олена Мірза Туристичний бізнес.

Випуск 1999 р.

Ми – перший випуск!
З усіма, як кажуть, витікаючими наслідками.
Це було щось абсолютно нове, як для студентів, так і для викладачів. Багато дисципліни складалися і доопрацьовувалися в процесі навчання.
Чи можна вважати, що від цього ми чогось недоотримали в знаннях? Навряд чи.
Для нас, вчорашніх школярів, які не до кінця розуміють, що очікувати від своєї майбутньої професії, тим більше такої інноваційної на той час як «Менеджер», більшість предметів були дійсно цікаві, особливо ті, які викладалися максимально наближено до практики, такі як: готельне господарство, екскурсознавство і туризм.
У нас був хороший курс, дружний ... Ми разом, з викладачами брали участь у туристичній виставці - ярмарці, яка проходила тоді в будівлі Театру Музичної комедії. Розробляли екскурсії і проводили їх в місті, для своїх однокурсників, спочатку соромлячись, що на нас звертають увагу перехожі. Хтось влітку проходив стажування на рецепції в турецький готелях, хтось в туристичних фірмах нашого міста, хтось визначався з іншим напрямом діяльності.
З кимось спілкуємося до сих пір, з кимось майже родичі, з кимось розійшлися шляхи, але мені приємно згадати всіх.
Мій же шлях з туризмом не розійшовся і, думаю, що багато в чому я зобов'язана викладачам і своїм однокурсникам.
Вважаю, що це моя спеціальність, і я потрапила у свою колію! ..
Адже збиралася вступати на біофак! :)))

Віталій Дець. Художник, власник Арт-студії.

Випуск 2003 р.

Я – художник, власник Арт-студії, в якій проводжу навчальні майстер-класи.
Хочу висловити щиру подяку своїй рідній кафедрі. Окремо хочу відзначити чудовий підбір однокурсників. Більшість – дуже талановиті.
Мені сподобалася невимушена атмосфера процесу навчання, яка сильно нагадує навчання в Берлінському університеті. На заняттях викладачі посилалися не тільки на теорію, але й на практику, якої їм вистачало в кожній сфері. Ще пригадую, як керівництво позитивно реагувало на настрої і побажання студентів, і, якщо була можливість, змінювало якісь частини програми навчання.
В такій атмосфері був постійний творчий розвиток! Знаю, що більшість моїх однокурсників, зараз – або власники власного бізнесу, або займають відповідальні керівні посади. Зрозуміло, щось є особливе у складі викладачів, у програмах, які обрали такі цікаві люди.
Хочу подякувати кафедрі за ту чудову надихаючу середу, в якій кожен студент і кожен викладач спілкувалися між собою відкрито і з цікавістю, без страху та стискань!

Ірина Радевіт, ідеолог CORNER concept store. Директор магазину

Олеся Ципій, директор мережі мультібрендових бутіків дитячого одягу

Еліна Караван, помічник голови з інформаційно-аналітичної діяльності в громадській організації

Випуск 2009 р.

Якщо говорити про те, що нам дала освіта, то ми повторимо багато хороших слів, які вже написали наші однокурсники. Тому хотілося б приділити увагу тим людям, завдяки яким, наш факультет випускає дійсно підготовлених і, згодом, успішних фахівців. На нашій кафедрі працює багато чудових викладачів. Але нам би хотілося виділити тих людей, які є серцем факультету і які безпосередньо вплинули на наш професійний успіх.
Залюбінська Людмила Миколаївна – її твердість характеру та справедливість переконала нас у тому, що тільки стараннями і ретельністю можна домогтися успіху. Вона дала нам зрозуміти, що ми відповідаємо самі за себе, і до тих пір, поки ми це не усвідомимо – нічого з нас не вийде. І тільки після того, коли ми, можливо, навіть, з-під батога, почали старанно вчитися і замислюватися у суть предметів, нам відкрилися справжні стосунки між викладачами та студентами. Ми почали цінувати навіть просто проведений час з цим викладачем, адже вона не тільки навчала нас, але і була дійсно Наставником.
Грінченко Юрій Леонідович – варто відзначити його лояльне ставлення до студентів і нестандартні, навіть креативні методи викладання. Чого тільки варті домашні завдання, присвячені аналізу діючих великих підприємств України! Ніколи не забудуться практичні пари, коли Ю. Л. заходив до аудиторії з інтригуючи - хитрим обличчям і неприхованою посмішкою – ми розуміли: буде щось цікаве ... А ось і величезний пакет з 5-ти копійчаними монетами для гри в біржу! Повірте, ці пари проходили так швидко і захоплююче, що, коли вони закінчувалися, ми засмучувалися. Зате, настрій після таких пар було відмінним цілий день!
Шмагіна Вероніка Валеріївна – крім усіх знань у галузі стратегічного маркетингу, туризму, завдяки її практичним заняттям ми навчилися виступати перед аудиторією, правильно і красиво викладати свої думки перед безліччю людей, аналітично мислити і швидко реагувати на стресові ситуації. Для багатьох з нас вона була прикладом для наслідування. Похвала цього викладача була ціннішою за будь-які оцінки! Завдяки їй, ми зрозуміли, що на ринку праці товаром є: розум, знання, вміння, навички, досвід, і все це має свою ціну. Що багато в чому від того, як претендент на посаду зможе себе презентувати, буде залежати те, як його оцінить роботодавець.
Ну, і звичайно ж молоде покоління викладачів – Гайворонська Інна Віталіївна і Нічітайлова Неллі Сергіївна, пари яких відрізнялися новими методами, свіжими поглядом на навчальний процес. Викладачі були наскільки відкриті до спілкування, що ми ніколи не соромилися щось у них перепитати і зайвий раз підійти на консультацію. Одного разу, консультація з написання дипломної роботи тривала до 10 вечора – мозковий штурм затягнувся!
Ми досі не розуміємо, яким чином наші викладачі робили так, що було соромно не готуватися до їх пар.
А таким похвалитися можуть далеко не всі викладачі!

Балан Вікторія. Сімейний бізнес.

Випуск 2012 р.

Коли я вступала до університету, в моїй голові вже були думки про перспективу відкрити свій бізнес, саме тому я обрала спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування». Адже для того, щоб успішно вести свій бізнес, потрібно спочатку навчитися планувати, мотивувати, організовувати і все це контролювати. Прекрасні викладачі дуже терпляче і трепетно ставилися до нас, вони намагалися в нашу голову вкласти найпотрібніші знання, хоча під час навчання нам іноді здавалося, що той чи інший предмет нам в житті ніколи не стане в нагоді. Небагато часу ще минуло, як я закінчила університет, але вже зрозуміла, що ми тоді помилялися. Приємно згадати про часи навчання. Доброзичливі, добрі, веселі та чуйні викладачі завжди знайдуть хвилинку, щоб пояснити, якщо тебе щось цікавить.
У Мечникова я знайшла друзів не лише серед однокурсників, а й викладачів. Я впевнена, скільки часу не пройде, завжди зможу звернутись за допомогою і мені з задоволенням допоможуть.
На даному етапі життя, я входжу до батьківського бізнесу з перспективою розвивати, і в майбутньому перейняти його. Займаємося ми садівництвом, маючи свій розплідник, поставляємо свої рослини в багато садових центрів Одеси. У майбутньому, планую відкрити ще одну філію розплідника. Бізнес-план по його відкриттю я розробила, ще навчаючись в університеті, у вигляді кваліфікаційної роботи. Спасибі моєму керівнику, який мені допомагав, контролював і підказував на кожному етапі. Я розумію, що через деякий час мені доведеться змінити деякі дані в ньому, але зробивши це одного разу, зможу зробити це ще не раз.
ІМЕМ – це дуже гідний вищий навчальний заклад, я вдячна долі за те, що у мене була можливість саме там здобувати знання, познайомитися з такими чудовими людьми і в той же час не на шкоду навчанню відмінно веселитися.
 

Ксенія Стрілець. Кіноіндустрія.

Випуск 2010 р.

Мої 4 роки в стінах ІМЕМ ОНУ імені І.І. Мечникова – це було не просто одержання вищої освіти (диплом бакалавра), але і набуття досвіду спілкування з абсолютно різними людьми, знайомством з новими для мене мовою та країною, а також багато іншого. Викладацький склад нашої кафедри і однокурсники активно мені в цьому допомагали.
Відносно самої освіти, я можу сказати наступне: наскільки багато ти сам хочеш отримати від освіти в університеті, рівно стільки ти й отримаєш. Викладачі надзвичайно відповідально ставляться до своєї роботи і намагаються вкласти у своїх студентів максимум знань. Також хочу відзначити, що освіта дуже різнобічна, що допомагає студентам розвиватися повноцінно не тільки в області менеджменту, але і ставати більш підкованими в питаннях бізнес-етики, світової економіки, психології і не тільки. Я сміливо можу сказати, що мій статус Бакалавра, отриманий на кафедрі менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів, став відмінним фундаментом для мого нинішнього навчання в Магістратурі Academy of Art University, San Francisco, USA за більш вузькою спеціальністю – filmmaking (продюсування або менеджмент в кіноіндустрії) , багато в чому пов'язаної зі спеціальністю менеджмент організацій.
Так само, хотілося висловити окреме спасибі викладачам, які з радістю та охоче підтримують контакт із нами, колишніми студентами, цікавляться нашими успіхами і підтримують в наших починаннях. Для мене особисто рекомендація, отримана з університету, багато в чому допомогла при вступі, як до магістратури, так і на роботу.
Можу побажати тільки подальшого вдосконалення та цікавих студентів!

 

Черноручко Денис Васильович

«Керівник аналітичного відділу Ferarri Park (Аьу Дабі, ОАЕ) Раніше - Керівник фронт-офісу Wellnes Spa Formula (Одеса, Україна)»

Випуск 2011р.

Обираючи спеціальність і ВНЗ після школи, в більшості випадків, усвідомлюючи чи ні, ми йдемо на поводу у батьків. Батьки майже завжди знають, що для нас добре.
Вступивши на спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування» в ІМЕМ – вийшло не просто добре, а ВІДМІННО.
Багаж знань, який не раз ставав у нагоді, причому не тільки в роботі, але і просто в житті. Сотні знайомств, багато з яких переросли в дружбу, деякі – у співпрацю.
Душевна атмосфера кафедри і люди, які її створюють, – наші професіонали, наші викладачі.
Всім величезне спасибі за 5 років прекрасних моментів і базу знань. =)

Баптіданова (Коновороцька) Валерія

Менеджер з IT-реклами ТОВ «МИРС»

Випуск 2006 р.

Основні функції, які я виконую: розробка, тестування та впровадження маркетингових програм, підготовка та обробка рекламних заходів, розробка і просування сайтів компанії.
Тепер про моє навчання в ІМЕМ ОНУ, на кафедрі менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів. Кваліфікований викладацький склад завжди створював доброзичливу атмосферу на заняттях, що сприяло легкому засвоєнню матеріалу вже в лекційній формі. Впровадження teamwork у розв’язку семінарських завдань допомагало освоїти розподіл ролей у колективі, виявити лідерські та управлінські якості. Графік занять та інтенсивність програм навчання оптимально вписувалися в студентський спосіб життя, дозволяючи брати активну участь у житті ІМЕМ, в освітніх та розважальних заходах.
Всі знання та навички стали в нагоді на початку професійної кар'єри, причому дозволили спробувати кілька напрямків діяльності і вибрати найбільш привабливий для мене. З теплотою згадую студентські роки і моменти навчання, планую надалі продовжити навчання в стінах рідної кафедри.

Юлія Маркуш.

Готельний бізнес.

Мене звуть Юлія. Я закінчила ІМЕМ ОНУ, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування» у 2012 році.
П'ять років навчання, на жаль, пролетіли дуже швидко. Наші чудові викладачі розвивали в нас різнобічні професійні якості, ділячись з нами максимумом своїх знань, досвідом, практичними навичками, які допомагають нам усім в побудові кар'єри, а також в житті. За ці роки я виросла як особистість, навчилася розумінню життя, спілкуванню.
Багато говорять, а чому Вас може навчити університет? На роботі навчать! Це не так. Багато знань з галузі туризму, менеджменту, вищої математики, статистики, економіки, маркетингу та англійської мови мені дуже знадобилися. Вже з другого курсу, впродовж трьох років, я проходила практику в готелі «Чорне море» у відділі бронювання. Практика допомогла мені пізнати сферу індустрії гостинності зсередини і зрозуміти, що готельний бізнес – це «моє».
Відразу після закінчення університету мене взяли на роботу в абсолютно новий готель «Каліфорнія», який відкрився в Одесі, в серпні 2012 року. Я працюю на посаді адміністратора готелю вже впродовж 7 місяців і, якби не ті знання, старання та практичні навички, які я отримала за час навчання в університеті, я б не стала таким успішним і шанованим співробітником!
P.S. Спасибі, ОНУ, я за тобою сумую!!!
 

Олеся Гросу.

Туристичне агентство «TUI». Менеджер з туризму

Випуск 2011 р.

Я закінчила ОНУ ім. І.І. Мечникова, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування» і можу з упевненістю сказати, що саме навчання в ІМЕМ забезпечило мене необхідними в моїй поточній діяльності знаннями, навичками та досвідом.
Зараз, через деякий час, я розумію, що страхи були даремними. Більшість з нас реалізували себе в тій сфері, в якій мріяли працювати, адже саме наша кафедра надала нам різні можливості для самореалізації.
Всебічний розвиток дуже важливий в сучасному світі, людина не може вирішувати сучасні завдання, не володіючи знаннями з багатьох областей наук.
Навчальна програма розроблена викладачами кафедри Менеджменту та ММРП, на мій погляд, унікальна. Вона містить не тільки безліч виключно цікавих і корисних профільних курсів, але, також, надає студентам базові знання в різних сферах менеджменту – стратегічний і операційний менеджмент, фінансовий менеджмент, управління маркетингом, управління персоналом, IT-технології в менеджменті і, звичайно ж, туризм.
Вас будуть вчити аналітично і стратегічно мислити, вирішувати завдання державного регулювання економіки і нести відповідальність за ці рішення.
Крім того, факультет надає студентам масу можливостей для розвитку творчих і організаторських здібностей: це можливість участі в конкурсах та різноманітних проектах, бізнес-іграх, конференціях, семінарах, гостьових лекціях, а також, можливість участі в організації різних заходів. Все це дозволяє студентам відточувати різні знання, навички та вміння. Публічні виступи, написання та презентації своїх наукових досліджень, проектів – це далеко не повний перелік того, що дозволяє надалі почувати себе впевнено.
Зараз я працюю в туристичній агенції «TUI», яка є найбільшим європейським туроператором. Компанія TUI – лідер на європейському ринку туристичних послуг. В Україні вона представлена компанією "TUI Ukraine". Багато чого з того, що я проходила в університеті, застосовую зараз в своїй улюбленій роботі.
З теплотою і вдячністю згадую улюблену кафедру і своїх викладачів.
Рекомендую – вступайте до ІМЕМ на спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування», і повірте, у вас буде набагато більше шансів досягти успіху в житті!

Карина Макій

Middle QA Engineer у Reinvently (Provectus Mobile studio)
Раніше - Business process operator у PLS (Pitsburg Logistic Servises) та Support manager у KeepSolid Іnc.

На питання: «що вам дав університет?» Дуже часто можна почути відповідь «Все». Зі свого боку хочу зауважити, що це «все» завжди у вас було. Кафедра менеджменту ж, в моєму випадку, зіграв роль каталізатора. Найяскравішою, для мене, стала кардинальна різниця у ставленні викладачів до своїх студентів. Все, закінчився шкільний тоталітарний режим, тут тебе поважають за твої погляди і світогляд. Саме тут зачатки ідейних паростків можуть знайти реальний ґрунт для реалізації.

Крім вже сказаного хочеться відзначити ще один важливий момент: потік інформації. Я навмисно не пишу «знання», оскыльки кожен ладен сам вибирати, яку з інформації він хоче перевести в свої профільні пізнання. Не хочу заплутати, адже вчити і здавати необхідно все дисципліни, проте через свою поширеність, стати профі у всьому - не стати ні в чому. Тому, повертаючись до потоку: кожна людина неодноразово в житті стикається з проблемою самореалізації і вибору заняття / професії по духу і характеру. Так ось, а з чого вибирати, коли пізнання-то надто малі? Кафедра менеджменту, нехай це звучить вкрай метафорично, допомагає тобі протерти очі після глибокої розміреної дрімоти, озирнутися і, як мінімум, замислитися. Я і знати не знала про існування багатьох стежок подальшого розвитку, але коли перед тобою відкриті всі карти, і найкрутіше - тебе змушують ДУМАТИ, це той самий момент, коли ти відчуваєш що мало в цьому світі є такого, що тобі не під силу.»

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Всеволода Змієнка, 2, Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top