Економіко-правовий факультет Одеського національного університету імені І.І. Мечникова взяв участь у Всеукраїнському освітньому проєкті «НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ШКОЛИ УКРАЇНИ».

Цей захід об’єднав 25 правничих шкіл із різних куточків України, а саме з Харкова, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Києва, Ужгорода, Львова, Хмельницького, Житомира, Чернівців, Маріуполя, Луцька, Сум, Ірпеня, Дніпра та Луганська.

Реалізація Проєкту розпочалась 12 лютого 2024 року, тривалість – 14 тижнів. Відбувається супровід правничою школою одного освітнього компонента впродовж одного тижня.

11-12 квітня 2024 р. декан економіко-правового факультету Людмила Токарчук та заступник декана Віктор Масін прийняли участь у конференції «Розвиток юридичної освіти: світові стандарти викладання права в університетах та їх реалізація в Україні», організованій Школою права Українського католицького університету (м. Львів) за сприяння Програми USAID «Справедливість для всіх».

Цей захід об’єднав представників провідних правничих шкіл України, органів державної влади у сфері вищої освіти, громадянського сектору, роботодавців, у тому числі юридичного бізнесу, а також студентської спільноти. На конференції обговорювалися питання модернізації змісту освітніх програм підготовки правників як складової комплексної реформи юридичної освіти в Україні.

В рамках Тижня академічної доброчесності на ЕПФ ОНУ імені І. І. Мечникова відбулись відповідні заходи, зокрема, дві лекції від співробітників Наукової бібліотеки ОНУ: зав.відділом інформаційно-бібліографічного відділу говорила про "Основи бібліографічної грамотності: оформлення списку використаної літератури та посилань у наукових публікаціях", а головний бібліограф відділу розкрила тему "Наукова етика та академічна доброчесність при написанні наукових робіт". Здобувачі та співробітники ЕПФ дізнались про правила оформлення списку літератури в наукових роботах, бібліографічного опису, згадали навіть закони пунктуації та правила скорочення слів. Окрему увагу викликав матеріал про різновиди плагіату, способи перевірки на плагіат та як уникнути негативного висновку перевірки наукової роботи.

Програма підвищення екологічної свідомості 

"Уроки сталого розвитку. 

Студенти - школярам".

Сьомого грудня 2023 року відбулася друга зустріч-презентація в рамках програми підвищення екологічної свідомості «Уроки сталого розвитку. Студенти – школярам». Здобувачі 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін економіко-правового факультету Толкаченко О.В. підготували і провели презентацію для учнів 6-Б класу навчально-виховного комплексу № 90 м. Одеси за темою: «Зміна клімату: хто винен і що робити».

Вітаємо з затвердженням спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д.41.051.12 за профілем: 12.00.03 «Цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право», 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» (наказ МОН № 1309 від 25.10.2023 р.)

З метою підвищення екологічної свідомості та в рамках інформативної програми «Уроки сталого розвитку. Студенти – школярам», 19 жовтня 2023 року студентами 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 081 «Право» та викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін економіко-правового факультету, доцентом Толкаченко О.В. було проведено презентацію для учнів 6-Б класу навчально-виховного комплексу № 90 м. Одеси на тему: «Про відходи».

16 жовтня 2023 року після ремонту відкрила свої двері Юридична клініка ОНУ імені І.І.Мечникова  

Юридична клініка допомагає здобувачам ОНУ імені І.І.Мечникова набувати досвід практичної діяльності з надання безоплатної правової допомоги особам, які потребують соціального захисту та підтримки, та формує у здобувачів старших курсів спеціальності 081-

Право практичні навички юриста.

Адреса Юридичної клініки: Французький бульвар, 24/26, каб.14н

Графік роботи Юридичної клініки:

Понеділок-четвер – 13:00-16:00

П’ятниця – 13:00-15:00

Субота, неділя – вихідні.

Раді познайомити з партнером Університету в сфері співпраці за спеціальністю 081 Право і не тільки ЮРИДИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ "МЕРЕЖА ПРАВА".
"Мережа права" за два роки роботи розширила штат до 150 юристів/адвокатів, відкрила офіси у п'яти містах України та допомогла 30 000 клієнтам вирішити юридичні питання.
Основна діяльність компанії - допомога військовим пенсіонерам та правоохоронцям у збільшенні військової пенсії та в отриманні компенсацій. Також "Мережа права" займається захистом прав кадрових силовиків, а ще цивільних в напрямках сімейного, трудового, житлового та адміністративного права.
Детальніше ознайомитись з діяльністю компанії можна за посиланнями
Ютуб
Щоб побачити корпоративне життя загляніть в Інстаграм
Корпоративний сайт
Фейсбук

Шановні колеги, друзі, випускники та партнери освітньої програми!

 

Особливості ОП полягають у врахуванні специфіки роботи організацій, установ та підприємств в умовах діджиталізації господарювання, орієнтації на актуальні на міжнародному ринку праці управлінські дисципліни, в тому числі вибіркові дисципліни запропоновані англійською мовою навчання. Фахові навички діджиталізації студенти переважно здобувають у Спеціалізованій аудиторії «Віртуальна навчальна фабрика Industry 4.0»
Підготовка менеджерів відбувається в контексті технічних можливостей побудови середовища віртуальної та доповненої реальності для тестування архітектури бізнесу та бізнес-моделей в Industry 4.0.

Вітаємо студенток економіко-правового факультету із отриманням іменних стипендій:

  • академічна стипендія Верховної ради України – студентка 3 курсу спеціальності 051 – Економіка Дар'я Халєєва (наказ МОН № 861 від 27.09.2022);
  • академічна стипендія імені М. С. Грушевського – студентка 4 курса спеціальності 073 – Менеджмент Марія Філатова (наказ МОН № 893 від 7.10.2022);
  • академічна стипендія Президента України – студентка 2 курсу магістратури спеціальності 072 – Фінанси, банківська справа та страхування Анастасія Дроздина (наказ МОН № 832 від 19.09.2022)

Вітаємо! Пишаємося! Бажаємо подальших звершень і здобутків!

До уваги усіх бажаючих!

З 26 по 28 жовтня 2022 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуваєтиметься акредитація підготовки магістрів за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».
Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає (крім гаранта та адміністрації ОНУ), взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 27 жовтня 2022 р. о 12.30.

Підключитись до конференції:
Веб-посилання: umu.zoom.us

Ідентифікатор конференції: 621 9211 7102

Пароль: 101010

 

До уваги усіх бажаючих!

З 04 по 06 жовтня 2022 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуваєтиметься акредитація підготовки магістрів за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає (крім гаранта та адміністрації ОНУ), взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 04 жовтня 2022 р. о 15.00.

Переглянути програму візиту 071 Облік і оподаткування

Підключитись до конференції

Ідентифікатор конференції: 881 5069 3960

Пароль: 2022

 

З 06 по 08 жовтня 2022 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбувається акредитація підготовки докторів філософії за освітньо-науковою програмою «Право».

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає, взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 06 жовтня 2022 р. о 16.00.

Переглянути програму візиту 081 Право 

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 556 159 3352

Пароль: 2222

Наукова бібліотека ОНУ імені І. І. Мечникова отримала доступ до професійної інформації і сервісів компанії ЛІГА ЗАКОН у середовищi LIGA360.

Хочемо вам нагадати про можливості, які надає LIGA360:

  • Законодавство та законопроекти (понад 120 тис. документів);
  • Новації Военного стану;
  • Шаблони найпопулярніших договорів;
  • Часткові дані про компанії та встановлення 10 обєктів на моніторинг
  • Пошук та аналіз судових рішень;
  • Калькулятор індексації зарплати штрафів.

Університетська бібліотека висловлює щиру подяку компанії LIGA ZAKON за підтримку науковців ОНУ Мечникова та можливість безкоштовної роботи з фаховими сервісами.

Працювати з правовою системою на платформі LIGA360 можна за адресою: Преображенська, 24, ауд. 21.

Режим роботи: пн-пт. 10.00-16.00

До зустрічі!

Кафедра Економіки та підприємництва ЕПФ ОНУ в рамках магістерської освітньої програми "Економіка" пропонує отримати дипломи ОНУ Мечникова та University of Cassino and Southern Lazio (UNICAS), Італія.

МОН України інформує про проведення з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Перший тиждень захистів дипломних робіт із спеціальності 081 "Право" закінчився. Вітаємо студентів!

Студентки ІІІ курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Колесник Василіса та Койфман Анна представили проєкт "GREENFUTURE – МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ" та отримали диплом ІІ ступеню в обласному конкурсі бізнес-стартапів «Мій перший бізнес» в рамках роботи обласного студентського клубу «ІННОВАЦІЙНЕ ТА РОЗУМНЕ СУСПІЛЬСТВО».

Вітаємо та бажаємо вдалого втілення проєкту!

ОНУ імені І.І.Мечникова вітає декана економіко-правового факультета Людмилу Михайлівну Зилковскую з присвоєнням наукового ступеню доктора юридичних наук.

Засідання наукового студентського гуртка “Актуальні проблеми міжнародного публічного та міжнародного приватного права"

27 жовтня 2021 р. відбулося он-лайн засідання першого у цьому навчальному році наукового студентського гуртка кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права економіко-правового факультету “Актуальні проблеми міжнародного публічного та міжнародного приватного права» (наукові керівники – д.ю.н., завідувач кафедри Стрельцова Є. Д. та к.ю.н., доц. Нігреєва О. О.).

26 жовтня /вівторок/ о 13.00 год. – Навіщо мені Конституція? спікер - к.ю.н., доцент Левенець Анжела Вікторівна

26 жовтня /вівторок/ о 14.00 год. – Маркетинг 21. Як винайти велосипед! спікер - д.е.н., доцент Робул Юрій Володимирович

diplom v1

Вітаємо Дар'ю Халєєву, студентку 2 курсу бакалавріату спеціальності «Економіка», та Віру Шишкіну, студентку 2 курсу магістратури спеціальності «Міжнародні економічні відносини», із дипломом І ступеня Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2021-2022 навчальному році за дослідження "How does corporate social responsibility affect the future of large companies?", яке було презентовано англійською мовою 28.09.2021 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у рамках FORUM EFBM2.0 CHANGES. ADAPTATION. NEW ECONOMY. Серед фіналістів конкурсу здобувачі з України, Болгарії, Польщі, Узбекистану, Казахстану.

Пишаємося нашими студентами і бажаємо подальших здобутків і перемог!

Стипендія Президента України: Мамуненко Марину Сергіївну – студентку 2 курсу магістратури економіко-правового факультету  (Наказ МОН від 29.09. 2021 р. № 1037)

Стипендія імені М.С. Грушевського: Веремчука Владислава Сергійовича – студента 2 курсу магістратури економіко-правового факультету  (Наказ МОН від 29.09. 2021 р. №1038)

17 вересня 2021 р. відбулась відкрита лекція заступника директора Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Юрія Миколайовича Сафонова для магістрів і аспірантів всіх спеціальностей економіко-правового факультету «Академічна доброчесність та етика сучасного науковця і викладача».

Окремі питання формування культури академічної доброчесності в університеті було обговорено на зустрічі з викладачами факультету.

 

title_66922a31958cd4931320421720855089
title_66922a31958d713524589501720855089
title_66922a31958db10173848291720855089

20 вересня 2021 р. пройшов фаховий семінар за матеріалами дисертаційної роботи аспіранта кафедри конституційного права та правосуддя 4 року навчання Сліпенюка Василя Володимировича «Конституційне право особи на використання в судочинстві рідної мови, або мови, якою вона володіє», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Сторінка 1 із 3

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top