Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 55-річчю кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Одеського національного університету імені І. І. Мечникова «Ґрунти в сучасному світі», що відбудеться 23-24.12.2022 року на базі геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Проведення конференції планується у онлайн форматі.

Геолого-географічний факультет Одеського національного університету імені І.І.Мечникова та Одеський відділ Палеонтологічного товариства НАН України запрошує студентів спеціальностей «Науки про Землю» і «Туризм» прийняти участь 28.02.2023 о 15.00 у Всеукраїнській студентьскій науково-практичній онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ПАЛЕОНТОЛОГІЇ»

ZOOM-конференції.

З програмою конференції можна ознайомитися тут.

Посилання на вхід в конференції по підсекціям:

Підсекція ГЕОЛОГІЯ

вхід за посиланням: Підключитися до конференції Zoom 

ідентифікатор конференції: 897 1650 8075, код доступу: YH4TAJ

Підсекція ГЕОГРАФІЯ

вхід за посиланням

ідентифікатор конференції: 905 210 55 28, код доступу: 4GKPYs

Підсекція СЕРЕДНЯ ОСВІТА (Географія)

вхід за посиланням

ідентифікатор конференції: 396 864 9371, код доступу: 2BBLWQ

 Підсекція СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ. ТУРИЗМ

вхід за посиланням: Підключитися до конференції Zoom 

ідентифікатор конференції: 579 125 0971, код доступу: 111

Вже другий місяць ціною тисяч людських життів Україна виборює своє право на свободу, за що ми щиро вдячні Збройним силам України та іншим структурним підрозділам, які обороняють наші з вами домівки. На фоні війни завжди хочеться почути гарні новини, бути поруч із сім'єю, зустрітися (хоч і дистанційно) з друзями.

Традиційно щорічно 5 грудня Організація Об’єднаних Націй проводить захід, присвячений Всесвітньому Дню ґрунту, основною метою якого є привернення уваги до важливості ґрунтів і сприяння раціональному використанню ґрунтових ресурсів. Основний лозунг цьогорічного заходу «Зупинимо засолення ґрунту, підвищимо його продуктивність» «Halt soil salinization, boost soil productivity».

Розпочинає роботу Всеукраїнський студентський гурток «Я ПОКАЖУ ТОБІ СВІТ».

До участі запрошуються студенти спеціальності Туризм, а також всі, хто любить мандрувати та має бажання побачити нові й поділитися своїми улюбленими куточками Світу. 

Запрошення та вимоги для участі у проєкті

Заявка на участь у проєкті

Геолого-географічний факультет запрошує до участі у дистанційному режимі по секції ГЕОГРАФІЧНІ ТА ГЕОЛОГІЧНІ НАУКИ І СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ (ТУРИЗМ) 25 листопада 2021 року о 15-00.
Вхід у ZOOM по підсекціям за посиланнями:

Підсекція ГЕОГРАФІЯ
ідентифікатор конференції: 299 455 2105
код доступу: WvJ8aq

Підсекція НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ
ідентифікатор конференції: 582 537 2994
код доступу: 2021

Підсекція СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ. ТУРИЗМ
ідентифікатор конференції: 905 210 5528
код доступу: 4GKPYs

Підсекція СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ)
ідентифікатор конференції: 715 8482 4761
код доступу: C8wsVF

ДЕТАЛЬНІШЕ

Конференція присвячена 50-річчю Проблемної науково-дослідної лабораторії географії грунтів та охорони грунтового покриву чорноземної зони (ПНДЛ-4) Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Вітальні слова пролунали від ректора В. І. Труби, проректора О. В. Григор’єва, декана геолого-географічного факультету В. В. Яворської, радника Голови ООДА з аграрних питань А. І. Артеменка, завідувача кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру А. О. Буяновського, представників навчального відділу та науково-дослідної частини університету, структурних підрозділів факультету, гостей з науково-педагогічних та науково-виробничих установ регіону.

В роботі конференції прийняли участь 48 учасників. У доповідях були розкриті питання пов'язані з висвітленням історії становлення та розвитку ПНДЛ-4 ОНУ, сучасним проблемам ґрунтознавчо-географічної науки і практики та підготовкою спеціалістів у галузі ґрунтознавства і земельного кадастру.

Учасники конференції відзначили високий рівень організації та належний науковий підхід до проведення конференції, професійність наукової дискусії та нагальну актуальність заявлених тем доповідей. Практичні пропозиції, висловлені учасниками конференції, увійшли до результативної її частини у вигляді резолюції.

Колектив ПНДЛ-4 ОНУ та кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру щиро вдячний усім учасникам конференції за активну участь.

5-6 липня 2021 року на геолого-географічному факультеті ОНУ імені І. І. Мечникова відбулась ІІ Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження". Співорганізаторами конференції були МБФ "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики", Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, факультет Altes Liberales Варшавського університету, громадська організація "Інноваційний університет".

Колектив геолого-географічного факультету щиро вітає декана факультету Яворську Вікторію Володимирівну з присвоєнням почесного звання "Академіка національної академії наук Вищої освіти України" по відділенню наук про Землю.
 
Ми пишаємося, що маємо такого талановитого керівника, наставника та колегу. Впевнені, що ця висока відзнака додасть Вам більшого стимулу для реалізації намічених планів, творчого натхнення та професійного зростання.
 
Ваш невичерпний інтелектуальний потенціал - приклад для наслідування.
 
Вітаємо! Радіємо! Пишаємося
                                              ggf akad 01    ggf akad 02   ggf akad 03

Час проведення: 5-6 липня 2021 року

Реєстрація учасників: 5 липня з 12.00 – 14.00, м. Одеса, Шампанський провулок, 2. Геолого-географічний факультет ОНУ імені І.І. Мечникова (фойє)

Місце проведення: Одеський Національний університет імені І. І. Мечникова, м. Одеса, Шампанський провулок, 2. ГГФ ауд. 86

Конференція присвячується аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм.

До участі запрошуються представники вищих закладів освіти, наукових установ, професійних та громадських об’єднань, установ неформальної освіти, які зацікавлені запропонованою проблематикою.

Основні теми панельних засідань:

  1. ІНТЕГРАЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ І НАУКИ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ.
  2. МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ЗВО.
  3. РОЛЬ ОСВІТИ У МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНИ.
  4. РИНОК ОСВІТНІХ ПОСЛУГ, СУЧАСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ.
  5. ОСВІТНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ.
  6. РОЗВИТОК ОСВІТИ ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У ЛЮДСЬКІЙ КАПІТАЛ.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Завантажити інформаційний лист

В ОНУ імені І. І. Мечникова з 11 травня по 13 травня 2021 року відбувається акредитація підготовки бакалаврів за освітньою програмою Середня освіта (Географія)!

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яка здійснює процедуру акредитації, запрошує усіх, хто бажає, на відкриту зустріч у вигляді Zoom конференції.

Ця зустріч відбудеться 12 травня 2021 року 0 13.00. Тривалість - 40 хвилин.

Підключитися до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 812 8458 4448
Код доступу: 2020

Геолого-географічний факультет ОНУ запрошує учнів 11 класів, випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою прийняти участь у

Всеукраїнської Олімпіаді з географії.

Олімпіада проходитиме дистанційно в два тури:

  • 1 тур – 24.04.2021 р.
  • 2 тур – 30.04.2021 р.

Для участі в Олімпіаді необхідно до 24 квітня вислати заповнену анкету учасника Олімпіади на електронну пошту організаційного комітету ГГФ ОНУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Учасники Олімпіади отримають Сертифікати із запрошенням до відвідування Геолого-мінералогічного та Палеонтологічного наукових музеїв ОНУ після карантину.

Переможці 2 туру Всеукраїнської Олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з географії при вступі на спеціальності геолого-географічного факультету в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова, згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські Олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», а також Правил прийому до Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

АНКЕТА

Відкриті лекції та методичний семінар для студентів, аспірантів та викладачів з питань державного стандарту середньої освіти, технологій змішаного навчання у шкільній географічній освіті, туристично-рекреаційного спрямування та Європейських стандартів акредитації освітніх програм.

Робота секції «ГЕОГРАФІЧНІ ТА ГЕОЛОГІЧНІ НАУКИ І СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ (ТУРИЗМ)» щорічної студентської конференції ОНУ відбудеться 28 квітня 2021 р. о 14 год. у дистанційному режимі на платформі ZOOM.

Запрошуються всі бажаючі.

Доступ для учасників конференції:

  • Підсекція ГЕОЛОГІЯ:
  • Підсекція ГЕОГРАФІЯ:
    • Вхід за посиланням
    • ідентифікатор конференції: 840 4553 7286, код доступу: 5Dyb3c
  • Підсекція СЕРЕДНЯ ОСВІТА (Географія):
  • Підсекція СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ. ТУРИЗМ:

03 квітня 2021 року на геолого-географічному факультеті ОНУ імені І. І. Мечникова відбувся день відкритих  дверей. Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з життям факультету, напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу.

Загальну презентацію про геолого-географічний факультет представила декан Вікторія Володимирівна Яворська, яка надала всю необхідну інформацію щодо структури факультету, спеціальностей та освітніх програм, наукових напрямків діяльності, актуальних питань прийдешньої вступної компанії та переваг навчання на геолого-географічному факультеті.

Варто зазначити, що дні відкритих дверей на факультеті проводяться двічі на рік, щоб якомога більше майбутніх студентів мали можливість познайомитися із навчальним закладом.

Сподіваємося, що в найближчий час будуть зняті карантинні обмеження  і в абітурієнтів з’явиться можливість відвідати наш факультет та безпосередньо поспілкуватися із викладачами та адміністрацією факультету.

Сторінка абітурієнта ГГФ

Тема: Відкрита зустріч з експертами ID 31726 ОНУ імені І. І. Мечникова ОП "Туризм"
Дата: 8 жов 2020 14.00 Київ
Підключитися до конференції Zoom: Підключитися
Ідентифиікатор конференції: 797 3439 2498
Код доступу: 3333

Програма

Адміністрація та співробітники Геолого-географічного факультету вітають Адобовську Марію Володимирівну з присвоєнням наукового ступеню кандидата педагогічних наук.

25-26 червня в ОНУ імені І.І.Мечникова відбулась Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження». В конференції прийняли участь представники наукової спільноти, провідних закладів вищої освіти, які представили кращі практики реалізації міждисциплінарних освітніх програм. Наукові доповіді були присвячені аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм. Організатормами конференції були: Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Факультет Artes Liberales Варшавського університету, Громадська організація «Інноваційний університет».

24 серпня 2019 року виповнилося 100 років від народження Івана Миколайовича Гоголєва – видатного вченого і практика в області ґрунтознавства, географії і меліорації ґрунтів, доктора сільськогосподарських наук, професора, засновника у 1967 році в Одеському університеті імені І. І. Мечникова кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів.

На відзначення цієї дати та вкладу Івана Миколайовича у розвиток вітчизняної грунтознавчо-географічної науки і практики 12–13 вересня 2019 року на геолого-географічному факультеті університету була проведена Всеукраїнська наукова конференція «Грунтознавчо-географічна наука і практика – традиції та сьогодення». У роботі конференції взяли участь більше 80 учасників-представників наукових установ і навчальних закладів з різних країн.

Конференція складалася з пленарного та секційних засідань: «Професор Гоголєв І. М. – видатний ґрунтознавець-географ, педагог, людина», «Грунтознавчо-географічна наука і практика – традиції, сьогодення, майбуття».

Вже не перший рік відвідую цей захід, і просто дух захоплює, коли на сцені Геолого-географічний факультет. Це актори, ведучі, костюмери, гримери, сценаристи, декоратори, відеооператори і дуже гарна група підтримки. Треба відзначити, що студенти свої ролі виконують професійно. Вражає командна робота всіх студентів факультету. Серед глядачів однієї з Битв пролунала чудова фраза: «Вони що, весь факультет в залі зібрали?»

Команда нашого, Геолого-географічного факультету зайняла Перше місце!

31 березня 2018 року в Актовій залі університету пройшов концерт, присвячений святкуванню Дня факультету. Чудове свято-традиція зібрало разом випускників, студентів і викладачів Геолого-географічного факультету.

Kilit Global Tez tour провело співбесіду на проходження стажування по спеціальності 242 Туризм в Туреччині, в якому брали участь наші студенти, на посади: трансфермен, помічник готельного гіда, готельний гід і шопінг гід.

Сторінка 1 із 2

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top