Кропітка робота колективів кафедр факультету та університету завершена успішною акредитацією з видачею сертифікатів від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для впровадження освітньо-професійних програм «Землекористування і оцінка земель» і «Географічні основи природокористування та регіонального і муніципального розвитку» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 106 Географія, «Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 103 Науки про Землю, «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 242 Туризм і рекреація.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнської науково-практичної конференції "Географічна наука: виклики, проблеми та інновації" присвяченої пам'яті та 85-річчю з Дня народження Олександра Григоровича Топчієва - професора, заслуженого діяча науки і техніки України, яка відбудеться 22 липня 2024 р.

Геолого-географічний факультет Одеського національного університету імені І.І.Мечникова запрошує взяти участь 12.07.2024 р. об 11.00 у Міжнародній науково-практичній конференції «Історія, дослідження та розвиток Геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за 90 років».

Геолого-географічний факультет Одеського національного університету імені І.І.Мечникова та Одеський відділ Палеонтологічного товариства НАН України запрошує студентів спеціальностей «Науки про Землю» прийняти участь 10.07.2024 р. о 12.00 у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ГЕОЛОГІЧНІ ТА ПАЛЕОНТОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ»

З профорієнтаційним візитом за запрошенням Голови Купченка Віктора Леонідовича Миколаївську селищну громаду відвідали декан геолого-географічного факультету Яворська В.В. і викладачі факультету Адобовська М.В., Буяновський А.О., Шашеро А.М., які проінформували керівництво громади, представників відділу освіти, педагогічний склад та учнів шкіл про особливості вступу у 2024 році та освітні програми геолого-географічного факультету університету. Зустріч пройшла в форматі представлення освітніх програм гарантами та відповідями на поставлені питання.

Також за сприяння в організації профорієнтаційної роботи геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, підготовку та виховання учнівської молоді від імені Ректора університету Труби Вячеслава Івановича Грамоти та Подяки отримали представники Миколаївської селищної громади - Голова Купченко Віктор Леонідович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шаманська Тетяна Володимирівна, директор Миколаївського ліцею Педос Наталя Сергіївна, директор Антонюківського закладу загальної середньої освіти Саломатін Василь Олександрович, директор Олексіївського закладу загальної середньої освіти Макрій Людмила Володимирівна, директор Ульяновського закладу загальної середньої освіти Вітренко Людмила Сергіївна.

8-10 квітня проходила акредитаційна експертиза 2 освітніх бакалаврських програм за спеціальністю 106 Географія  «Землекористування і оцінка земель» та «Географічні основи природокористування та регіонального і муніципального розвитку». Протягом 2 перших днів відбулися зустрічі у відповідності до програми візиту в онлайн-режимі з різними учасниками освітнього процесу в ОНУ - зі здобувачами, викладачами, керівництвом університету, представниками адміністративно-допоміжних структур університету, студентським самоврядуванням, роботавцями. Під час фінальної зустрічі прозвучали схвальні відгуки від експертів НАЗЯВО відносно програм підготовки географів-бакалаврів на нашому факультеті. Дякуємо експертам (Боярин Марії Володимирівні, Корнусу Анатолію Олександровичу, Сегіді Катерині Юріївні, Коріненку Вадиму Вікторовичу) за високу оцінку нашої праці. Сподіваємось на успішне проходження акредитаційної справи і можливість подальшої підготовки здобувачів за цими унікальним і вкрай затребуваними нині програмами!

Сьогодні, напередодні 90-річчя геолого-географічного факультету, відбулась робоча зустріч за участі ректора Труби Вячеслава Івановича, першого проректора Ніколаєвої Майї Іванівни, декана геолого-географічного факультету Яворської Вікторії Володимирівни, завідувача кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Буяновського Андрія Олександровича з заступником голови Одеської обласної ради Шкарівським Вадимом Миколаєвичем та керівником Агентства Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» Малютою Людмилою Анатоліївною. Окрім відзначення за сумлінну та плідну працю працівників нашого університету подяками від Одеської обласної ради, окремої уваги заслуговує обговорення співпраці між університетом та Одеською обласною радою, а також обласним підприємством Агентство Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».
За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та підписано договір про співробітництво між Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова та Агентством Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» щодо створення належних умов для розвитку професійної підготовки, науки й освіти, підвищення ефективності й якості наукових досліджень, а також сприяння соціально-економічному та екологічному розвитку Одеської області, посилення транскордонного співробітництва в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

З 8 квітня по 10 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Землекористування і оцінка земель» спеціальності 106 Географія.
Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гарантів і представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 9 квітня 2024 року з 14.00 до 15.00.

Приєднатися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/78242397220?pwd=V5Ajk9hhp8aLbvQ0d7eabAzWfS2Kkg.1

Ідентифікатор конференції: 782 4239 7220

Пароль: 2024

З 8 квітня по 10 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Географічні основи природокористування та регіонального і муніципального розвитку» спеціальності 106 Географія.
Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гарантів і представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 9 квітня 2024 року з 14.00 до 15.00.

Приєднатися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/78242397220?pwd=V5Ajk9hhp8aLbvQ0d7eabAzWfS2Kkg.1

Ідентифікатор конференції: 782 4239 7220

Пароль: 2024

Шановні пані та панове, колеги, друзі, студенти та випускники нашого факультету!
Запрошуємо Вас на урочисте відзначення 90-річчя геолого-географічного факультету, яке відбудеться 06 квітня о 11.00 в онлайн-форматі за посиланням https://us04web.zoom, ідентифікатор конференції: 860 157 4716, код доступу: 777.
З радістю чекаємо на Ваше приєднання до заходу!

В рамках тижня Академічної доброчесності ГГФ 14.03.2024р о 14.30 відбудеться лекція «Доброчесне середовище ОНУ», яку проводить д.і.н., професор, зав.кафедрою археології, етнології та всесвітньої історії, координатор Центру забезпечення якості освіти ОНУ Сминтина Олена Валентинівна.

Підключитись до конференції:

https://us05web.zoom.us/j/84925215581?pwd=QkNtR0JvN3FhT1pUNUkyUnRQcTJYZz09

Идентификатор конференции: 849 2521 5581

Код доступу: 15-04-23

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яка здійснює процедуру акредитації, запрошує усіх, хто бажає, на відкриту зустріч у вигляді Zoom конференції.

Відкрита зустріч з експертами: ID 49318 Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, ОП "Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія"

Час: 09 лютого, 2024 12:20

Підключитись до конференції Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/88299432223?pwd=am9aWE5SMlcvemY3UGZuOUh2Rkx0Zz09

Ідентифікатор конференції: 882 9943 2223

Пароль: Od022024

Бажаючим приєднатися необхідно використовувати справжні імена та прізвища, записані кирилицею

21.12.2023 р., відбувся публічний захист дисертаційної роботи аспірантки кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Домусчи Світлани Василівни на тему: «Чинники і географія забруднення ґрунтів Одеської міської та приміської зон», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 106 «Географія» (науковий керівник – канд. геогр. наук, доцент кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Тригуб Валентина Іванівна). На думку усіх членів спеціалізованої вченої ради обрана для захисту тема є надзвичайно актуальною, а отримані результати мають безумовну наукову та практичну цінність. На підставі результатів відкритого голосування та одностайно прийнятого рішення спеціалізована вчена рада ДФ 20.106.2023 Одеського національного університету імені І. І. Мечникова присуджує Домусчи Світлані Василівні ступінь доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 106 «Географія».

Вітаємо Світлану Василівну та її наукового керівника Валентину Іванівну з успішним захистом! Бажаємо нових наукових звершень та творчих успіхів!

05 грудня 2023 року на нашому факультеті відбулося установче зібрання новоствореної Ради роботавців геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Одностайним рішенням Головою Ради обрано випускника нашого факультету Голову ФГ "Гранат", члена Правління Всеукраїнської аграрної ради Артеменка Анатолія Івановича.  До складу Ради запропоновано кандидатури 25 осіб з різних організацій та установ нашого регіону. Залучені стейкхолдери долучились до обговорення проєктів оновлення освітніх програм нашого факультету та внесли свої пропозиції при їх розгляді.

05 грудня 2023 року на кафедрі географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Одеського національного університету імені І. І. Мечникова було проведено науково-практичний круглий стіл «Деградаційні процеси в чорноземах півдня України: причини, масштаби, наслідки та шляхи подолання», приурочений до Всесвітнього Дня ґрунту.

Управління туризму та курортів ЛОДА запрошує Вас долучитися до онлайн семінару «Туризм та реабілітація для людей з інвалідністю: приклад Ізраїлю».

Захід відбудеться 4 грудня 2023 року о 10:00 год

Його проведуть представники організації Access Israel.

Організатор семінару – ГО «Всесвіт з Україною» за сприяння ЛОВА.

Під'єднання до події за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/89674614330

Очікуємо на Ваше зацікавлення та присутність!

Zoom Video (https://us02web.zoom.us/j/89674614330)

ID15820 1ID15820 2

5 грудня 2023 о 12.00 відбудеться відкрита лекція Марі-Аннік Ламі-Жіне «Географія південно-західних островів Індійського океану» (La géographie des îles du sud-ouest de l'océan Indien).

Лектор: доцент Марі-Аннік Ламі-Жіне, заступник декана факультету гуманітарних наук з наукової і міжнародної співпраці Університету Реюньону, старший науковий дослідник Центру географічних наукових досліджень Університету Реюньону.

Marie–Annick Lamy-Giner, maître de conférences en géographie à l’Université de La Réunion, dans le Centre de Recherches et d’Etudes en Géographie à l’Université de La Réunion (CREGUR).

https://ufr-lsh.univ-reunion.fr/organisation/equipe-de-direction

Доступ за посиланням: Приєднатися до лекції

Ідентифікатор конференції: 860 157 4716

Код доступу: 777

На базі геолого-географічного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова 24-25 листопада 2023 р. відбулася Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Ґрунтово-земельні ресурси України».

У перший день розпочали роботу конференції з вітальними словами організатори конференції від ОНУ імені І. І. Мечникова проректор Запорожченко О.В., декан геолого-географічного факультету Яворська В.В., завідувач кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Буяновський А.О., професор кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Красєха Є.Н., а також завідувачка кафедри геодезії, землеустрою та земельного кадастру Одеського державного аграрного університету Леонідова І.В.

24-25 листопада відбудеться всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «ҐРУНТОВО-ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ»

Робота конференції 24-25 листопада 2023 року у змішанному форматі.

Офлайн: ауд. 86 (м. Одеса, пров. Шампанський, 2, геолого-географічний факультет);

Онлайн: за посиланням: ZOOM

Ідентифікатор конференції: 396 864 9371

Код доступу: 2BBLWQ

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Програма конференції (pdf)

78-а наукова конференція професорсько-викладацького складу і наукових працівників ОНУ. Секція "Географічні та геологічні науки і сфера обслуговування (туризм)". Дата та час проведення: 23 листопада, 2023 о 15.00.

9 листопада 2023 р. у рамках міжнародного наукового проєкту «Лімспейс» у співпраці з географічним факультетом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, геолого-географічним факультетом Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, факультетом гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Київською Малою академією наук учнівської молоді відбулася відкрита лекція відомої європейської вченої Беатріс фон Гіршгаузен (Beatrice von HIRSCHHAUSEN) - д.геогр. н., провідного наукового співробітника лабораторії «Географія міст» і Центру імені Марка Блока на тему: «Фантомні кордони (на прикладі карт виборів у Польщі)». До лекції долучились здобувачі та викладачі факультету, які з цікавістю прийняли участь в обговоренні проблематики фантомних кордонів в географії та електоральної ситуації за результатами останніх виборів в Республіці Польща. Представники факультету вдячні організаторам (особливо Івану Савчуку) за запрошення та сподіваються на продовження співпраці і в майбутньому!

Запрошуємо долучитися до відкритої лекції викладачів, магістрів, студентів та всіх бажаючих!

Лекція відбудеться в рамках міжнародних наукових проектів «INQUA-POCAS “Ponto-Caspian Stratigraphy and Geochronology”) та UNESCO-IUGS-IGCP 610 "From the Caspian to Mediterranean: Environmental Change and Human Response during the Quaternary” (керівник обох проектів д.г.-.м.н., проф. Валентина ЯНКО, ОНУ імені І.І.Мечникова).

Лекція відбудеться у четвер 16 листопада 2023 року.

Початок о 9:30 год. (за Києвом)

Запрошуємо долучитись до відкритої лекції викладачів, магістрів і студентів.

Лекція відбудеться в рамках міжнародного наукового проекту «INQUA-POCAS “Ponto-Caspian Stratigraphy and Geochronology”) та д.б.т. МОН України «Вивчення розвантаження глибинних флюїдних потоків на дні Чорного моря з метою оцінки мореплавства» (керівник обох проектів проф. Валентина ЯНКО, ОНУ імені І.І.Мечникова).

Дата проведення: 8 листопада 2023 року.

Початок о 13:00 год. (за Києвом)

Доповідач: відомий вчений у питанні природи землетрусів та методів їх вивчення на суші і на морському дні проф. Хайреттін КОРАЛ (Harettin KORAL) (д.геол. н., професор Стамбульского університету, Туречінна.

Лекція: «Submarine earthquakes, their consequences and methods of studуі».

Тривалість: 1.20 год.

Доступ за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 4971851052

Код доступу: q27mJ0

 

Дата проведення: 09.11.2023 р.

Початок о 16:00 год. (за Києвом)

У рамках міжнародного наукового проєкту «Лімспейс» у співпраці з українськими партнерами: географічним факультетом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, геолого-географічним факультетом Одеського національного університету ім. І.І. Мечнікова, факультетом гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Київською Малою академією наук учнівської молоді відбудеться відкрита лекція провідної європейської вченої

Доповідач: Беатріс фон Гіршгаузен (Beatrice von HIRSCHHAUSEN) (д.геогр. н., провідний науковий співробітник лабораторії «Географія міст» і Центру імені Марка Блока)

Лекція: «Фантомні кордони (на прикладі карт виборів у Польші)».

Переклад українською мовою: І.Г. Савчук

Тривалість: 1 год.

Доступ до посилання

Ідентифікатор конференції: 876 4878 9793

Код доступу: 931069

21.10.2023 о 11.00 в онлайн-режимі відбудеться гостьова лекція на тему "Роль дистанційного моніторингу в сільському господарстві та просторовому плануванні" для здобувачів вищої освіти геолого-географічного факультету за спеціальностями 103 Науки про Землю та 106 Географія.

Лектор - Бутенко Ярина Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник відділу інформаційних технологій та маркетингу інновацій Інституту водних проблем і меліорації НААН.

Окрім здобувачів факультету запрошуються усі бажаючі.

Підключення за посиланням

Ідентифікатор конференції: 895 1977 5053

Код доступу: r61jYu

Сторінка 1 із 3

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top