Пройшла всеукраїнська науково-практична конференція: Географічна наука: виклики, проблеми та інновації

22 липня 2024 р. на Геолого-географічному факультеті була проведена науково-практична конференція «ГЕОГРАФІЧНА НАУКА: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ІННОВАЦІЇ», присвячена пам’яті та 85-річчю з Дня народження професора ТОПЧІЄВА О.Г.

З вітальними словами та виступами про наукові та людські здобутки професора Топчієва О.Г. виступили його колеги-корифеї вітчизняної географічної науки та практики, учні та послідовники: Леонід Григорович РУДЕНКО - академік НАН України, Інститут географії НАН України; Вікторія Володимирівна ЯВОРСЬКА – декан геолого-географічного факультету нашого університету; Віталій Андрійович СИЧ – завідувач кафедри економічної та соціальної географії і туризму нашого університету; Дар’я Сергіївна МАЛЬЧИКОВА - проректор Херсонського державного університету; Ігор Олегович ПИЛИПЕНКО - декан факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету; Іван Іванович КОСТАЩУК – завідувач кафедри геодезії, картографії та управління територіями Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Сергій Петрович СОНЬКО - завідувач кафедри екології і безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва; Юрій Миколайович ПАЛЕХА - заступник директора з наукової роботи ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя та інші учасники. Загалом в роботі конференції взяли участь понад 50 учасників з різних регіонів нашої держави за тематичними напрямами заходу "СУЧАСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ГЕОГРАФІЧНОЇ НАУКИ", "РОЛЬ ГЕОГРАФІЇ У ВІДБУДОВІ УКРАЇНИ", "СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНІ ПРОБЛЕМИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ", "ДЕМОГРАФІЧНІ, МІГРАЦІЙНІ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ", "СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ТА РЕКРЕАЦІЇ".

Усі доповіді були присвячені вкрай актуальній тематиці, за результатами яких прийняті відповідні рішення, які будуть направлені до органів центральної та місцевої влади, науковим і освітнім установам та організаціям, громадськості.

Тел. (+38-048) 723-35-15