Міжнародне співробітництво

Науковці геолого-географічного факультету активно співпрацюють з колегами ближнього та далекого зарубіжжя, науковими та університетськими центрами Німеччини, Австрії, Польщі, Болгарії, Словаччини, Латвії, Білорусі, Румунії, Угорщини, Туреччини, Нідерландів, США та інших країн в галузі геологічних і географічних наук, моніторингу та охорони навколишнього середовища.

Викладачі і студенти активно приймають участь у міжнародних конференціях, та проходять стажування за кордоном. В рамках договору про обмін досвідом магістрант спеціальності 103 Науки про Землю здійснила виїзд у Перу.

На факультеті отримують освіту іноземні студенти з Китаю, Туркменістану, Туреччини, Азейрбайджану та країн Африки (Конго, Чад, Гвінея).

Міжнародні угоди, програми, та проекти:

  • Договір про співробітництво між ОНУ імені І.І. Мечникова та Національним університетом Альтіплано (Перу)
  • Договір з кафедрою геології Сегедського університету (Угорщина) про обмін науковою літературою та сумісною участю в міжнародних проектах.
  • Співробітництво з лабораторією Мерілендського університету (США) в області методики і технології викладання курсу “Географія міст” на базі ГІС.
  • проект EU-UNDP EMBLAS «Поліпшення моніторингу навколишнього середовища Чорного моря». Координатор проекту – UNDP – Bratislava (Словаччина).
  • проект EMODNet - Biology – малий грант асоційованого партнерства проекту ЄС «Експлуатація, розвиток і підтримка Європейської мережі морських спостережень і даних. Координатор проекту – Морський Інститут Фландрії (VLIZ), м. Оостенде, Бельгія
  • проект GEF-UNEP “Цільові дослідження для підвищення розуміння глобального циклу азоту в напрямку створення системи управління азотом” (Targeted Research for improving understanding of the Global Nitrogen Cycle towards the establishment of an International Nitrogen Management System (INMS)) NEC05348 Координатор проекту – Центр Екології і Гідрології (СЕН) Ради по Вивченню Навколишнього Середовища (NERC), якій є складовою частиною Агентства з досліджень та інновацій Великої Британії (UKRI), м. Единбург, Велика Британі.
  • INQUA Focus Group SACCOM: 1709F “Ponto-Caspian Stratigraphy and Geochronology (POCAS)” 2018-2022р.р.

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top