Смітюх Андрій Володимирович

Науковий ступінь, вчене звання: доктор юридичних наук: 12.00.04 – господарське право; господарсько-процесуальне право (2019), професор кафедри адміністративного та господарського права (2020)

Посада: професор кафедри адміністративного та господарського права

Освіта: Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, спеціальність «Право», кваліфікація – юрист

Тема дисертаційної роботи: кандидатської – «Принципи міжнародних комерційних договорів УНІДРУА та Lex Mercatoria у контексті міжнародного приватного права» (2004), докторської – «Корпоративні права та корпоративні паї (частки): теоретико-правові засади» (2019)

Курси, що викладаються:

• Корпоративне право;
  • Правові основи інвестиційної діяльності;
  • Основи академічного письма;
  • General principles of international commercial contracts;
  • Корпоративне право ЄС та країн Європи (англійською)

Наукові інтереси: корпоративні права; корпоративні паї (акції, частки у статутних капіталах); міжнародне приватне право; цивільний та господарський процес

Інша професійна діяльність: проректор ОНУ імені І.І.Мечникова з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва

Наукові праці:

GOOGLE SCHOLAR

Нагороди та відзнаки:

• Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації
  • Грамоти Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, економіко-правового факультету