Кропітка робота колективів кафедр факультету та університету завершена успішною акредитацією з видачею сертифікатів від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для впровадження освітньо-професійних програм «Землекористування і оцінка земель» і «Географічні основи природокористування та регіонального і муніципального розвитку» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 106 Географія, «Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 103 Науки про Землю, «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 242 Туризм і рекреація.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнської науково-практичної конференції "Географічна наука: виклики, проблеми та інновації" присвяченої пам'яті та 85-річчю з Дня народження Олександра Григоровича Топчієва - професора, заслуженого діяча науки і техніки України, яка відбудеться 22 липня 2024 р.

Геолого-географічний факультет Одеського національного університету імені І.І.Мечникова запрошує взяти участь 12.07.2024 р. об 11.00 у Міжнародній науково-практичній конференції «Історія, дослідження та розвиток Геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за 90 років».

Геолого-географічний факультет Одеського національного університету імені І.І.Мечникова та Одеський відділ Палеонтологічного товариства НАН України запрошує студентів спеціальностей «Науки про Землю» прийняти участь 10.07.2024 р. о 12.00 у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ГЕОЛОГІЧНІ ТА ПАЛЕОНТОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ»

18-20 червня відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами спеціальності 052 «Політологія». 

Під час захисту були представлені наукові проєкти з різних тем, які знаходяться в «фокусі» політологічних досліджень. Рівень робіт та захист проєктів відзначалися високою якістю наукового викладу та викликали жваві дискусії серед членів екзаменаційної комісії та всіх присутніх. Здобувачі демонстрували свій ораторський талант, а також рівень володіння матеріалом. Написання та захист кваліфікаційних робіт стали перевіркою того, які компетенції сформувалися у здобувачів за період навчання в університеті. 

Ми вітаємо випускників із вдалим завершенням першого етапу на шляху до успішної кар'єри та від щирого серця бажаємо їм міцного здоров'я, щастя і величезних успіхів у досягненні поставлених цілей та чекаємо в магістратурі! 

unnamed

В рамках візиту 19 міжнародних зборів болгарських медіа до Одеської області делегація журналістів та керівників засобів масової інформації Болгарії на чолі з директором Болгарського телеграфного Агентства Кирила ВИЛЧЄВА у супроводі Генерального Консула Республіки Болгарії в Одесі Светослава ІВАНОВА та ректора Софійського університету Святого Климента Охридського Георгі ВИЛЧЄВА завітала до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова для участі в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятнику Святим рівноапостольним братам Кирилу та Мефодію та до пам’ятної таблички випускнику нашого університету, видатного болгарського літератора, юриста, громадського діяча та політика Алеко Константінова. 

Делегація ОНУ Мечникова у складі ректора Вячеслава Труби, першого проректора Майї Ніколаєвої, проректора з міжнародного співробітництва Андрія Смітюха, начальника навчального відділу Світлани Гвоздій та зав.кафедрою гідрології суші Валерії Овчарук відвідали Університет Гданська, де взяли участь у заходах, пов’язаних з реалізацією завдань, спрямованих на посилення екологічного виміру у діяльності членів Альянсу Університетів SEA-EU (ініціатива Goes Greener).

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І. І. МЕЧНИКОВА

25 червня 2024 року о 14ºº годині

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Вітання ректора Вячеслава ТРУБИ до дня Конституції України.
 2. Про створення та реорганізацію структурних підрозділів ОНУ.

Доповідає перший проректор Майя НІКОЛАЄВА.

 1. Центр забезпечення якості освіти: підсумки та перспективи розвитку.

Доповідає керівник ЦЗЯО Олена СМИНТИНА.

 1. Затвердження кандидатур студентів щодо призначення академічних та іменних стипендій.
 2. Різне.

Ідентифікатор конференції: 815 9327 2314

Код доступу: 727153

Вчений секретар Світлана КУРАНДО

31 травня 2024 р. на Факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулась друга міжнародна науково-практична конференція “Соціально-економічний та політичний розвиток країн в умовах глобальної нестабільності». У конференції взяли участь понад 100 науковців та здобувачів вищої освіти з Сінгапуру, Гонконгу, Грузії та України.

29 травня 2024 р. до Одеського національного університету iменi Мечникова завітав Посол з особливих доручень. Міністерства закордонних справ України Антон Олександрович Кориневич 

Делегація Одеського національного університету імені Мечникова здiйснила вiзит до Університету Мачерати, Італія в рамках міжнародного проекту "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes". Делегацію очолив ректор ОНУ професор Вячеслав Труба. До складу увiйшли завідувач кафедри менеджменту та інновацій ЕПФ ОНУ Едуард Кузнєцов; координатор проекту, керівник Центру «Інноваційний офіс» ОНУ Мечникова Ірина Нєнно.

18.04.2024 здобувачі спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини мали честь зустрітися із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгії в Україні. Цей захоплюючий захід приурочений до довгострокової співпраці між нашим університетом та посольством Бельгії. Студенти отримали неймовірну можливість почути про важливі аспекти бельгійсько-українських відносин, обмінятися думками та задати запитання нашому шановному гостю. Посол Пітер Ван Де Вельде поділився своїм глибоким розумінням політичної та економічної ситуації в Україні та ролі Бельгії в підтримці нашої країни на шляху до Європейського Союзу та післявоєнного відновлення. Він наголосив на важливості активної участі молодого покоління в державному будівництві та заявив, що студенти є гарантом майбутніх змін у світі.

Вiтаємо Віталія Чебана, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту ОНУ імені І.І. Мечникова, з перемогою (1 місце) на VIII Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу! Чемпіонат відбувся в іспанському місті Малграт де Мар. Загальна кількість учасників Чемпіонату Європи перевищила 470 осіб з 17 країн Європи.

Доповідач: Люк Девід О'Салліван, доцент кафедри політології (Національний університет Сінгапуру, факультет мистецтва та соціальних наук) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Назва: «Категорії, історія та історіографія».

Історія має справу з окремими подіями чи періодами. Розпад Радянського Союзу чи епоха холодної війни ніколи не можуть повторитися. Але ось чому історія як жанр мислення традиційно заперечується; він не мав справу з універсалами. Цей погляд сягає стародавнього світу; її можна знайти в думках Платона й Арістотеля. Їхній вплив на подальшу західну думку забезпечив те, що філософський наголос залишався на знанні універсалій. Середньовічна думка наполягала на тому, що науки однини не існує, і сучасність успадкувала цю точку зору. Кант і Гегель залишалися зацикленими на так званій універсальній історії, наративах минулого, які розглядали його як важливе лише в тій мірі, в якій воно розкривало загальний план чи задум. Наприкінці двадцятого століття цей спосіб мислення про минуле став застарілим як «метанарація»; історія про минуле, яка справді була розроблена, щоб узаконити якийсь інший порядок денний.

За традицією у цей день відбувається урочисте покладання квітів до пам'ятника Святим рівноапостольним Кирилу та Мефодію біля будівлі Університету на Французькому бульварі за участю делегації Генерального Консульства Республіки Болгарія в Одесі. Цього року в церемонії прийняли участь Генеральний Консул Светослав Ніколов Іванов, консул Стоян Стоянов, директор Всеукраїнського центру болгарської культури в Одесі Дмитро Терзі, представники суспільних та культурних організацій болгар в Україні. Від ОНУ імені І.І. Мечникова участь у заході взяли проректор з міжнародного співробітництва Андрій Смітюх та начальник відділу міжнародних зв'язків Юрій Грінченко.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І. І. МЕЧНИКОВА

28 ТРАВНЯ 2024 року о 15ºº годині

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. БОТАНІЧНИЙ САД ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ім. В. І. ЛИПСЬКОГО ОНУ: КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ.

Доповідає директор Людмила ЛЕВЧУК.

 1.  ПРО МІЖНАРОДНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ.

Доповідає проректор Андрій СМІТЮХ.

 1. 3. Різне.

Ідентифікатор конференції: 81593272314

Код доступу: 727153

Вчений секретар Світлана КУРАНДО

Міжнародний філософський семінар «Post Scriptum » відбудеться 22 травня о 16.00 (Травень, 22, 16 EET (Київ-Одеса)).

Доповідач: Люк Девід О'Салліван, доцент кафедри політології (Національний університет Сінгапуру, факультет мистецтва та соціальних наук) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Назва: «Категорії, історія та історіографія».

На честь 159-ї річниці університету.

Зустріч у Ботанічному саду Одеського національного університету імені І. І. Мечникова:

 • Майстер-класи, фотозони;
 • знайомство з 12 факультетами, коледжем та приймальною комісією ОНУ.

Вхідні квитки — у касі Ботсаду.

Школярам вхід вільний.

Teл. (+38-0482) 68 12 84

Ботанічний Сад ОНУ,

Французький бульвар 48/50

Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І. І. МЕЧНИКОВА

14 травня 2024 року о 14ºº годині

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Вітання ректора Вячеслава Труби присвячене 159-річниці ОНУ імені І. І. Мечникова.
 2. «ОНУ імені І. І. Мечникова «тут і зараз»: медійна репрезентація, позиціювання та інформаційний порядок денний».

Доповідає професор Олена Іванова.

 1. Різне.

Ідентифікатор конференції: 815 9327 2314

Код доступу: 727153

Вчений секретар Світлана КУРАНДО

З профорієнтаційним візитом за запрошенням Голови Купченка Віктора Леонідовича Миколаївську селищну громаду відвідали декан геолого-географічного факультету Яворська В.В. і викладачі факультету Адобовська М.В., Буяновський А.О., Шашеро А.М., які проінформували керівництво громади, представників відділу освіти, педагогічний склад та учнів шкіл про особливості вступу у 2024 році та освітні програми геолого-географічного факультету університету. Зустріч пройшла в форматі представлення освітніх програм гарантами та відповідями на поставлені питання.

Також за сприяння в організації профорієнтаційної роботи геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, підготовку та виховання учнівської молоді від імені Ректора університету Труби Вячеслава Івановича Грамоти та Подяки отримали представники Миколаївської селищної громади - Голова Купченко Віктор Леонідович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шаманська Тетяна Володимирівна, директор Миколаївського ліцею Педос Наталя Сергіївна, директор Антонюківського закладу загальної середньої освіти Саломатін Василь Олександрович, директор Олексіївського закладу загальної середньої освіти Макрій Людмила Володимирівна, директор Ульяновського закладу загальної середньої освіти Вітренко Людмила Сергіївна.

Економіко-правовий факультет Одеського національного університету імені І.І. Мечникова взяв участь у Всеукраїнському освітньому проєкті «НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ШКОЛИ УКРАЇНИ».

Цей захід об’єднав 25 правничих шкіл із різних куточків України, а саме з Харкова, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Києва, Ужгорода, Львова, Хмельницького, Житомира, Чернівців, Маріуполя, Луцька, Сум, Ірпеня, Дніпра та Луганська.

Реалізація Проєкту розпочалась 12 лютого 2024 року, тривалість – 14 тижнів. Відбувається супровід правничою школою одного освітнього компонента впродовж одного тижня.

Доповідач: ОКСАНА ДОВГОПОЛОВА

(співзасновник та співкуратор платформи культури пам’яті Past / Future / Art, доктор філософських наук , професор кафедри філософії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, член Асоціації вивчення пам’яті, автор наукових і навчальних видань)

Назва: Художнє відображення імперської спадщини

Кафедра філософії Одеського національного університету імені І.І.Мечникова продовжує День відкритих дверей ОНУ імені І.І. Мечникова, що відбувся 20.04.24 у гуманітарному корпусі на Французькому бульварі.
Далі ми відкрили двері у Всесвіт Філософії 27.04.24 в Одеській бібліотеці імені М. Грушевського. Говорили разом про філософію дружби і філософію еміграції. В подальшому ще безліч цікавих тем, які кафедра приготувала для наших майбутніх діалогів.

Сторінка 1 із 57

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top