4 квітня 2024 р. у змішаному форматі на Кафедрі філософії Факультету історії і філософії відбулася щорічна науково-практичної конференції пам’яті філософа, науковця, професора Одеського національного університету

 ім. І.І. Мечникова 

Авеніра Івановича Уйомова

З нетерпінням чекаємо на збірку тез, з програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

2-4 квітня 2024 р.завідувачка кафедри філософії д.філос.н., проф. Інна Голубович Брала участь, за  запрошенням Олександрійською міською радою та міським головою м. Олександрія Сергієм Кузьменко, в широкій програмі   культурних, наукових, освітніх заходів з нагоди відзначення 130-ї річниці від дня народження Дмитра Чижевського, видатного олександрійця, всесвітньо відомого філософа, слависта, вченого-енциклопедиста. 

8-10 квітня проходила акредитаційна експертиза 2 освітніх бакалаврських програм за спеціальністю 106 Географія  «Землекористування і оцінка земель» та «Географічні основи природокористування та регіонального і муніципального розвитку». Протягом 2 перших днів відбулися зустрічі у відповідності до програми візиту в онлайн-режимі з різними учасниками освітнього процесу в ОНУ - зі здобувачами, викладачами, керівництвом університету, представниками адміністративно-допоміжних структур університету, студентським самоврядуванням, роботавцями. Під час фінальної зустрічі прозвучали схвальні відгуки від експертів НАЗЯВО відносно програм підготовки географів-бакалаврів на нашому факультеті. Дякуємо експертам (Боярин Марії Володимирівні, Корнусу Анатолію Олександровичу, Сегіді Катерині Юріївні, Коріненку Вадиму Вікторовичу) за високу оцінку нашої праці. Сподіваємось на успішне проходження акредитаційної справи і можливість подальшої підготовки здобувачів за цими унікальним і вкрай затребуваними нині програмами!

День відкритих дверей ОНУ імені I.I.Мечникова: 20 квітня, 12:00

Дізнайтесь, як стати студентом ОНУ у 2024 році!
Ви познайомитеся з ректором ОНУ імені Мечникова, проректорами університету, керівництвом приймальної комісії ОНУ.
деканами всіх 11 факультетів та директором фахового коледжу університету.

Все, що ви бажаєте знати про Вступ-2024:

  • як змінилися правила прийому у 2024 році?
  • які факультети та спеціальності ОНУ обрати?

Майбутні абітурієнти, чекаємо на вас!

Адреса: Французький бульвар 24/26, корпус гуманітарних факультетів, 20 квітня, 12:00!

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:

До уваги всіх зацікавлених!

З 11 квітня по 13 квітня в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Українська мова та література».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гаранта та представників адміністрації) на відкриту зустріч, яка відбудеться 11 квітня 2024 року о 16.30.

Підключитись до конференції Zoom: Посилання

Ідентифікатор конференції: 845 0601 0851

Пароль: 11Apr2024

Сьогодні, напередодні 90-річчя геолого-географічного факультету, відбулась робоча зустріч за участі ректора Труби Вячеслава Івановича, першого проректора Ніколаєвої Майї Іванівни, декана геолого-географічного факультету Яворської Вікторії Володимирівни, завідувача кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Буяновського Андрія Олександровича з заступником голови Одеської обласної ради Шкарівським Вадимом Миколаєвичем та керівником Агентства Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» Малютою Людмилою Анатоліївною. Окрім відзначення за сумлінну та плідну працю працівників нашого університету подяками від Одеської обласної ради, окремої уваги заслуговує обговорення співпраці між університетом та Одеською обласною радою, а також обласним підприємством Агентство Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».
За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та підписано договір про співробітництво між Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова та Агентством Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» щодо створення належних умов для розвитку професійної підготовки, науки й освіти, підвищення ефективності й якості наукових досліджень, а також сприяння соціально-економічному та екологічному розвитку Одеської області, посилення транскордонного співробітництва в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

У п'ятницю 05 квітня 2024 р. відбулась ще одна лекція Suzanne Darrow-Kleinhaus, професорки Touro University Law Center (US??), на якій студенти бакалавріату ЕПФ ОНУ, спеціальність 081 «Право» дізналися багато цікавого про особливості американського common law

drugi yuridichni debati 82

У п'ятницю 29 березня 2024 р. RobinBoyleLaisure, професорка з правового письма St.JohnsUniversityLawSchool (США, Нью-Йорк) прочитала студентам бакалавріату ЕПФ ОНУ, спеціальність 081 «Право» лекцію про складання договорів (ContractDrafting). На лекції студенти дізналися про практичні особливості структури, змісту та формулювань договорів у правовій системі США.

drugi yurydychni onlain debaty 41

З 8 квітня по 10 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Землекористування і оцінка земель» спеціальності 106 Географія.
Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гарантів і представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 9 квітня 2024 року з 14.00 до 15.00.

Приєднатися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/78242397220?pwd=V5Ajk9hhp8aLbvQ0d7eabAzWfS2Kkg.1

Ідентифікатор конференції: 782 4239 7220

Пароль: 2024

З 8 квітня по 10 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Географічні основи природокористування та регіонального і муніципального розвитку» спеціальності 106 Географія.
Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гарантів і представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 9 квітня 2024 року з 14.00 до 15.00.

Приєднатися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/78242397220?pwd=V5Ajk9hhp8aLbvQ0d7eabAzWfS2Kkg.1

Ідентифікатор конференції: 782 4239 7220

Пароль: 2024

Шановні пані та панове, колеги, друзі, студенти та випускники нашого факультету!
Запрошуємо Вас на урочисте відзначення 90-річчя геолого-географічного факультету, яке відбудеться 06 квітня о 11.00 в онлайн-форматі за посиланням https://us04web.zoom, ідентифікатор конференції: 860 157 4716, код доступу: 777.
З радістю чекаємо на Ваше приєднання до заходу!

До уваги всіх зацікавлених!

З 9 квітня по 11 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Психологія».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гаранта та представників адміністрації) на відкриту зустріч, яка відбудеться 9 квітня 2024 року о 17:10.

Підключитись до конференції Zoom:

https://us05web.zoom.us/j/82813910390?pwd=N0kgyGB4ddmdXnMnjnOzMcv03ZPZZa.1

Ідентифікатор конференції: 828 1391 0390

Пароль: 2024

З метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації оголошується проведення з 1 квітня до 10 травня 2024 р. Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «053 Психологія» на базі факультету психології та соціальної роботи.

Вся інформація щодо проведення конкурсу на сторінці https://onu.edu.ua/uk/structure/faculty/iipo/naukova-diialnist/vseukrainskyi-konkurs-studentskykh-naukovykh-robit

До уваги всіх зацікавлених!

З 8 квітня по 10 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітніми програмами «Географічні основи природокористування та

регіонального і муніципального розвитку» та «Землекористування і оцінка земель» спеціальності 106 Географія.

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гарантів і представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 9 квітня 2024 року з 14.00 до 15.00.

Приєднатися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/78242397220?pwd=V5Ajk9hhp8aLbvQ0d7eabAzWfS2Kkg.1

Ідентифікатор конференції: 782 4239 7220

Пароль: 2024

02 квітня на кафедрі політології факультету міжнародних відносин, політології та соціології відбувся захист курсових робіт здобувачів 2-го курсу.

Слід визнати, що для здобувачів це був перший досвід написання та захисту курсової роботи, і водночас стало можливістю перевірити себе в науковій діяльності. Здобувачі демонстрували гарне розуміння вивчених тем та вміння аналізувати інформацію про об'єкти дослідження та наочно представляти результати роботи, намагалися довести обґрунтованість своїх висновків та аргументувати свою наукову позицію.

Вітаємо з успішним захистом та бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності! 

29 березня на кафедрі політології факультету міжнародних відносин, політології та соціології відбулася установча конференція Асистентської практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 1 року навчання спеціальності 052 «Політологія» денної форми навчання, яка буде проходити з 01.04.2024 по 05.05.2024 року. 

Оскільки в магістратурі  здійснюється підготовка магістрів не лише до дослідницької, але й до викладацької діяльності у закладах вищої освіти, планом навчання передбачено оволодіння здобувачами викладацькими навичками під час проходження асистентської практики, базами якої є кафедри університету. 

Під час установчої конференції здобувачів ознайомили із програмою асистентської практики, а також обов’язками здобувачів щодо її проходження. Учасники конференції розглянули вимоги та правила оформлення звітної документації, а також отримали відповіді на питання, які виникли в процесі обговорення.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, голова Одеської обласної вiйськової адміністрації Олег Кіпер, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко тридцятого березня здійснили візит до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

На зустрічі з ректором ОНУ Вячеславом Трубою, представниками ректорату Університету обговорювалися проблемні питання у сфері освіти.

Проректори Майя Ніколаєва, Олександр Запорожченко і Андрій Смітюх, декан ЕПФ Людмила Токарчук взяли участь в обговоренні питань безпеки освітнього процесу, процесу об'єднання закладів вищої освіти та стану академічної мобільності в ОНУ імені Мечникова.

Візит пройшов у плідній робочій атмосфері.

До Дня науки в Україні Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України традиційно проводить науково-популярний захід для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2024 в умовах війни”.

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами

в умовах війни.

Для участі у заході запрошуються молоді вчені з усіх регіонів України та з інших країн світу, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Дата проведення: 17 травня 2024 року.

Формат проведення: онлайн (сторінка РМУ при МОН у Фейсбуці).

Реєстрація триває до 2 травня 2024 року: https://forms.gle/wZ3krhy7m5iS9S579

Захід було організовано за спільного задуму ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Громадської організації «Інститут світової політики», Волинського обласного відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Вітаємо команду здобувачів вищої освіти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з ІІ місцем на конкурсі етичних дилем в сфері фінансів та інвестицій від CFA Society Ukraine. З різницею лише в один бал від першого місця наші студенти продемонстрували високий рівень отриманих знань і проявили свої вміння та навички з вирішення етичних дилем, з якими стикаються професіонали фінансового та інвестиційного ринків.

Дякуємо випускникам спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Євгенію Буковському та Нікі Кочарян, які активно долучилися до підготовки студентської команди.

Склад команди: Уляна Полупанова (капітан), Владислав Шведа, Олена Паламарчук, Семенов Ілля, Оранський Олександр.

Ментор: доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, к.е.н., доц. Цевух Ю. О.

На сторінці martinoticias.com у спеціальному розділі, присвяченому співпраці між Офісом кубинського мовлення (OCB) та OCDS додано нову статтю:

Kateryna Vakarchuk, Maiia Nikolaieva «Cuba, una pieza clave en la propaganda de Rusia contra Ucrania», https://www.martinoticias.com/a/cuba-una-pieza-clave-en-la-propaganda-de-rusia-contra-ucrania/384175.html

Центр Віллі Брандта організував воркшоп «Спірна солідарність: сприйняття та ставлення до війни Росії проти України в Латинській Америці та Європі». Захід відбувся 12 березня 2024 року в гібридному режимі англійською мовою, присвячений другій річниці початку російської агресії проти України. На воркшопі були обговорені питання ставлення європейських країн та Латинської Америки до війни в Україні. У роботі воркшопу взяла участь співробітниця ОЦДД Катерина Вакарчук.

26 березня на кафедрі політології факультету міжнародних відносин, політології та соціології відбувся захист курсових робіт здобувачів 3-го курсу. Під час захисту здобувачі презентували свої дослідження з різних актуальних тем політичної науки та надали вичерпні відповіді на всі запитання.

Вітаємо з успішним захистом та бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності!

Здобувачі першого освітнього рівня спеціальності 052 Політологія продовжують активно навчатися в ОСВІТНЬОМУ ЦЕНТРІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. 

18 березня 2024 року на платформі «Zoom» Освітній центр Верховної Ради України провів відкритий урок, на який були запрошені студенти 2-го курсу навчання, які вже навчалися в Центрі на курсі «Майбутніх державотворців» (13 жовтня – 15 грудня 2023 р.)

Лектори: Перший заступник Голови ВРУ Олександр КОРНІЄНКО і відомий український історик Олександр КУЧЕРУК. 

Мова йшла про ті історичні події та історичні постаті, завдяки яким УЦР змогла існувати. Також обговорювались причини і наслідки утворення УЦР. 

Розглядалися питання становлення українського парламентаризму загалом і феномен українського парламенту часів УЦР. 

Центр лідерства ОНУ ім. І.І. Мечникова та Українська Спільнота практиків діалогу запрошує долучитися до онлайн-зустрічі фахівців на тему “Навчання миробудуванню та міжсекторальний аналіз у конфлікті” з доктором Гал Хармат. Це друга зустріч в рамках програму "Peace & Conflict Study: Міждисциплінарні підходи у навчанні миробудівництва та конфліктології у світі і в Україні".

Коли: 27 березня з 18:00 до 19:30 + додаткові 30 хвилин на живе спілкування

Сторінка 1 із 56

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top