30 березня 2023 року відділом міжнародних зв'язків ОНУ був організований інформаційних семінар під егідою United Nations Academic Impact щодо змісту, структури та значення Цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals), вказаних в програмному документі Організації Об'єднаних Націй "Порядок Денний 2030 для Сталого Розвитку".
 

Lekzija Polishuk

06 квітня 2023 р. о 14.30 для бакалаврів ОПП «Хімія» і ОПП «Фармацевтична хімія» спеціальність 102 «Хімія» відбудеться гостьова відкрита
науково-популярна лекція керівника групи хемоінформатики і дизайну ліків в Інституті молекулярної та трансляційної медицини університету
Палацького (м. Оломоуц, Чеська Республіка), к. х. н., с. н. с. ПОЛІЩУКА Павла Геннадійовича.

 

Тема лекції: «ПОДОРОЖ В ХІМІЧНИЙ ПРОСТІР»

Всі охочі послухати лекцію, запрошуються за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/9276962084?pwd=SlREeEJEWGhYNmNEd1ZJZW03UGhJUT09

Ідентифікатор конференції: 927 696 2084

Код доступу: mvm7DD

 

З повагою,
Олена ГУЗЕНКО.

У суботу 15 квiтня - День відкритих дверей ОНУ імені І. І. Мечникова!

Дізнайтесь, як стати студентом ОНУ у 2023 році!

Ви познайомитеся з:

  • ректором ОНУ імені І. І. Мечникова;
  • проректорами унiверситету;
  • керiвництвом приймальної комісії ОНУ;
  • деканами всіх 11 факультетів та директором фахового коледжу університету.

Все, що ви бажаєте знати про Вступ-2023:

  • як змінилися правила прийому у 2023 році?
  • які факультети та спеціальності ОНУ обрати?

Майбутні абітурієнти та їхні батьки, чекаємо на вас 15 квiтня, об 11:00!

Французький бульвар 24/26, корпус гуманiтарних факультетiв

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(+380482) 68 12 84

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І.І.МЕЧНИКОВА

28 БЕРЕЗНЯ 2023 року о 14ºº ГОДИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ
ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про науково-дослідну роботу в ОНУ імені І. І. Мечникова: підсумки за 2022 рік та плани на 2023 рік. Доповідає проректор ІВАНИЦЯ В.О.
  2. Присвоєння вчених звань.
  3. Звіт про фінансову діяльність ОНУ у 2022 році та кошторис на 2023 рік.
    • Доповідає головний бухгалтер ШАФЛІНСЬКА С.М.
  4. Атестація молодих вчених-стипендіатів Кабінету Міністрів України.
  5. Різне.

ОБ’ЯВА

30.03.2023р. о 14.30

В аудиторії 130 (Французький бульвар 24/26)
відбудуться загальні збори трудового колективу
факультету Романо-германської філології

Порядок денний:

  1. Про перспективи розвитку факультету Романо-германської філології
    • Доповідає в.о. декана Ніна КРАВЧЕНКО
  2. Погодження кандидатури декана факультету Романо-германської філології
    • Інформація від ректора Вячеслава ТРУБИ
  3. Різне

Премія VinFuture-2023 спрямована на визнання видатних винахідників та дослідників з академічних університетів, дослідних лабораторій та промисловості з усього світу.

Головна премія VinFuture розміром 3 мільйони доларів США присуджується щорічно за проривні дослідження та технологічні інновації, які позитивно покращують якість людського життя та створюють більш справедливий та стійкий світ для майбутніх поколінь.

Три додаткові спеціальні премії по 500 000 доларів США присуджують:

  • Інноваторам з країн, що розвиваються;
  • Жінці(жінкам) - новатору(новаторам);
  • Новатору(ам) з видатними досягненнями в нових галузях.

Портал номінацій на премію VinFuture 2023 відкритий до 14:00 15 травня 2023 року за в’єтнамським часом https://online.vinfutureprize.org/nomination/

Детально про VinFuture Prize 2023 на сайті : https://vinfutureprize.org/vinfuture-prize-nomination/

З метою підтримки науковиць, реалізації місії та завдань Національного фонду досліджень України (НФДУ), що передбачають, міжнародний обмін інформацією та вченими, популяризацію наукової і науково-технічної діяльності, розбудову дослідницької інфраструктури в Україні та її інтеграцію до світової дослідницької інфраструктури тощо, Фонд розпочинає процес відбору та номінування жінок-учених України на включення їх до міжнародної бази даних AcademiaNet!

Оголошено конкурс для молодих учених на здобуття премії «Danubius Young Scientist Award 2023». Премію Danubius було засновано 2011 року Федеральним Міністерством науки, досліджень і економіки Австрії (BMWFW) та Інститутом Дунайського регіону та Центральної Європи (IDM) – з метою нагородження вчених, які мають значні здобутки у своїй науковій діяльності, пов’язаній із дослідженням Дунайського регіону.

У 2023 році нагорода (в розмірі 1350 євро) вручатиметься 14-м молодим ученим із кожної з країн Дунайського регіону (Австрія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Молдова, Німеччина, Сербія, Словаччина, Словенія, Румунія, Угорщина, Україна, Хорватія, Чехія, Чорногорія).

Міжнародна наукова рада (ISC) та Європейська федерація академій наук (ALLEA) оголошують про проведення Другої конференції, присвяченої кризі в Україні «Рік війни в Україні: визначення впливу на сектор науки та ініціатив на його підтримку».

[https://nrfu.org.ua/news/vidkryto-reyestracziyu-na-konferencziyu-rik-vijny-v-ukrayini-vyznachennya-vplyvu-na-sektor-nauky-ta-inicziatyv-na-jogo-pidtrymku/ ]

Конференція відбудеться 20-21 березня 2023 року в онлайн форматі.

Захід має на меті мобілізувати наукове співтовариство для критичного аналізу зусиль із захисту та підтримки, які надавалися протягом останнього року, та оцінити подальші шляхи посилення підтримки та постконфліктної реконструкції та відновлення.

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням: https://confsa.eventsair.com/2nd-conference-on-the-ukraine-crisis/

Орієнтована дата початку занять  – 15.03.2023 р.

Тривалість курсу – 90  годин.

Після завершення курсу слухачі мають можливість скласти іспит на визначення рівня мовної компетенції (з отриманням сертифіката).

Дати тестувань:  

  • 31. 03. 2023                             
  • 15. 05. 2023                              
  • 19. 06. 2023                                                        

Більш детально інформацію представлено на офіційній сторінці Центру

Контактна інформація:

Онищук Ірина Юріївна, директор Центру мовної підготовки

кандидат філологічних наук, доцент

Тел: +38067 714 9303 (Viber ; Telegram)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Міністерство освіти і науки України інформує про початок реєстрації викладачів та науковців на освітню програму “StarterNetwork” (далі – Програма), яка проводиться спільно Тартуським університетом (Естонія) та YEP Інкубатором. Програмою передбачена серія вебінарів, метою яких є розвиток інноваційного та підприємницького потенціалу українських університетів та передача досвіду і кращих практик естонської екосистеми.

За підтримки МОН України протягом лютого-травня 2023 року пройдуть вебінари для вчених українською мовою з питань використання баз даних Scopus, ScienceDirect та аналітичного інструменту SciVal, які організовує компанія Elsevier

Додаткова інформація у прикріпленому листі

та на сайті MOH України

Розпочався етап формування, висунення та подання робіт на конкурс на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2024 рік.

На здобуття стипендії можуть висуватися молоді вчені – громадяни України, які мають науковий ступінь доктора наук (підтверджується дипломом), збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, мають намір і змогу виконувати в Україні стипендіальну наукову (науково-технічну) роботу та вік яких на весь час отримання Стипендії не перевищує 40 років.

Детально про Конкурс на сайті: kno.rada.gov.ua

Конкурс проводиться Радою молодих учених при МОН з метою визнання досягнень молодих науковців України у різних галузях знань. Наукові досягнення номінанта подаються за звітний рік (за підсумками 2022 року). У конкурсі можуть брати участь молоді вчені віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук.

Детально про конкурс у прикріплених документах:

  1. Лист Ради молодих учених при МОН України №1759 від 03.02.2023 р.
  2. ПОЛОЖЕННЯ про щорічний конкурс «Молодий вчений року» (Затверджено протоколом засідання РМВ при МОН №25 від 14.12.2022 р.)

Національний портал міжнародного науково-технічного співробітництва – це не просто інструмент для отримання додаткової інформації, а майданчик для взаємодії майбутньої мережі Національних контактних пунктів, Офісу програми «Горизонт Європа» в Україні, представників та експертів від України в комітетах, відповідальних за моніторинг виконання програми «Горизонт Європа» та «Євратом», з ученими та дослідниками.
Функціонування Порталу сприятиме зростанню кількості українських проєктів та їхніх учасників у програмах міжнародного співробітництва завдяки інформаційному забезпеченню українських учених, інноваторів та підприємців про Рамкову програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та Програму з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії «Євратом», а також про інші програми міжнародного наукового та інноваційного співробітництва.
Розробник Порталу – Український науковий центр розвитку інформаційних технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України:
https://ms.nauka.gov.ua/.

3-5 березня 2023 року за підтримки МОН України та Посольства України в Канаді для українських студенток в галузі архітектури, права, інформаційних технологій, програмування [https://www.rebuilduahackathon.com/about] буде проведено хакатон “SheBuilds Ukraine”, організатором якого є канадська компанія «WZMH Architects».

Реєстрація на участь у конкурсі, присвяченому пошуку інноваційних підходів до проєктування та ідей відбудови України триває до 24 лютого 2023 року.

Детальна інформація у прикріпленому листі МОН №1/1867-23 від 08.02.2023

1-го лютого розпочинається прийом студентських наукових робіт на перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей:
  • Інформаційні технології
  • Інформатика та кібернетика
  • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
  • Робототехніка
у 2022–2023  навчальному році.
 

Тема Школи була співзвучна темі Всесвітнього дня філософії 2022 р. – «ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО».  Вона викликала  жвавий інтерес у школярів і навіть у вчителів.  Спікерами стали науковці кафедри філософії, які  визначили складні, але надзвичайно цікаві теми для обговорення. 

Метою меморандуму є використання потужного освітнього та наукового потенціалу на благо територіальних громад та Одеського регіону.
Під час підписання меморандуму були обговорені стратегічні питання співпраці:

Стипендії Університету Джорджа Вашингтона за програмою IERES надаватимуться українським викладачам і науковцям з українознавства і міжнародних відносин за трьома напрямами:

  •  Дистанційне навчання, Non-resident Fellowship
  •  Стипендія для молодих науковців, Junior Visiting Fellowship
  • Стипендія для старших наукових співробітників, Senior Visiting Fellowship  

Кінцевий термін подання заявок по напрямах – 17 лютого 2023 року.

Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду у форматі онлайн.

Детальна інформація  про стипендії у  прикріплених документах:

Метою конкурсу є сприяння проведенню якісних наукових досліджень з питань торговельної політики і міжнародного торговельного співробітництва та зміцнення відносин між Світовою організацією торгівлі (СОТ) та академічною спільнотою.

Есе мають бути направлені до СОТ до 2 червня 2023 року.

Винагорода за перемогу есе у конкурсі WTO Essay Award становитиме 5 тис. швейцарських франків.

Детальна інформація  про Конкурс  прикріплених документах:

На ЕПФ та ФМФІТ тривають заняття англомовних груп магістрів – іноземців, набір яких завершився у листопаді.

Це перший набір англомовних груп магістрів за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» та другий – за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Заняття відбуваються дистанційно, студенти успішно виконують вимоги освітніх програм і скоро вже здаватимуть свої перші заліки та іспити в ОНУ.

ID15555

 

Шановні колеги, шановні студенти!

Безперечно, війна внесла свої корективи. Зараз ми не в аудиторіях, не в кабінетах. Ми не в тому звичному вимірі, в якому жили раніше. Але, як показав 2022 рік, і за цих умов університет працює. Невпинним є студентське життя — навіть в укриттях, навіть за блекаутів. 

Тих, кого забрав у нас цей рік, ми пам'ятатимемо завжди. Пам'ятатимемо , завдяки чиїй мужності можлива наша щоденна робота. 

Ми з вами стійкі, незламні. Ми чекаємо на Новий 2023 рік, і сподіваємось, що цей рік буде Переможним. 

Бажаю вам здоров'я, миру, злагоди! Нових знань, нових студентів, нових здобутків нашому Університету!

Бог береже Україну. Бог береже нас.

З Новим Роком та Різдвом!

ID15553

10 січня 2023 р. о 11-00 год.

в Актовій залі (Французький бульвар 24/26)

Відбудеться Конференція трудового колективу 
Одеського національного університету імені і.І.Мечникова

Порядок денний

  1. Звіт професора Труби В.І. про роботу на посаді ректора університету за період лютий 2022 р. – січень 2023 р.
  2. Різне. 

Реєстрація делегатів Конференції починається з 10-30 год.

Минулого тижня на ЕПФ ОНУ відбулись захисти кваліфікаційних робіт магістрів з КНР за ОП Менеджмент, навчання яких повністю здійснювалося англійською мовою.
Так само англійською мовою написано дипломи китайських студентів і здійснено їх захист.

Сторінка 1 із 50

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top