МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І. І. МЕЧНИКОВА

25 червня 2024 року о 14ºº годині

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Вітання ректора Вячеслава ТРУБИ до дня Конституції України.
 2. Про створення та реорганізацію структурних підрозділів ОНУ.

Доповідає перший проректор Майя НІКОЛАЄВА.

 1. Центр забезпечення якості освіти: підсумки та перспективи розвитку.

Доповідає керівник ЦЗЯО Олена СМИНТИНА.

 1. Затвердження кандидатур студентів щодо призначення академічних та іменних стипендій.
 2. Різне.

Ідентифікатор конференції: 815 9327 2314

Код доступу: 727153

Вчений секретар Світлана КУРАНДО

Вiтаємо Віталія Чебана, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту ОНУ імені І.І. Мечникова, з перемогою (1 місце) на VIII Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу! Чемпіонат відбувся в іспанському місті Малграт де Мар. Загальна кількість учасників Чемпіонату Європи перевищила 470 осіб з 17 країн Європи.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І. І. МЕЧНИКОВА

28 ТРАВНЯ 2024 року о 15ºº годині

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. БОТАНІЧНИЙ САД ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ім. В. І. ЛИПСЬКОГО ОНУ: КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ.

Доповідає директор Людмила ЛЕВЧУК.

 1.  ПРО МІЖНАРОДНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ.

Доповідає проректор Андрій СМІТЮХ.

 1. 3. Різне.

Ідентифікатор конференції: 81593272314

Код доступу: 727153

Вчений секретар Світлана КУРАНДО

Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

До уваги всіх зацікавлених!

З 11 квітня по 13 квітня в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Українська мова та література».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гаранта та представників адміністрації) на відкриту зустріч, яка відбудеться 11 квітня 2024 року о 16.30.

Підключитись до конференції Zoom: Посилання

Ідентифікатор конференції: 845 0601 0851

Пароль: 11Apr2024

До уваги всіх зацікавлених!

З 9 квітня по 11 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Психологія».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гаранта та представників адміністрації) на відкриту зустріч, яка відбудеться 9 квітня 2024 року о 17:10.

Підключитись до конференції Zoom:

https://us05web.zoom.us/j/82813910390?pwd=N0kgyGB4ddmdXnMnjnOzMcv03ZPZZa.1

Ідентифікатор конференції: 828 1391 0390

Пароль: 2024

До уваги всіх зацікавлених!

З 8 квітня по 10 квітня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітніми програмами «Географічні основи природокористування та

регіонального і муніципального розвитку» та «Землекористування і оцінка земель» спеціальності 106 Географія.

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх зацікавлених (крім гарантів і представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 9 квітня 2024 року з 14.00 до 15.00.

Приєднатися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/78242397220?pwd=V5Ajk9hhp8aLbvQ0d7eabAzWfS2Kkg.1

Ідентифікатор конференції: 782 4239 7220

Пароль: 2024

Мета конкурсу — допомогти у формуванні національної свідомості та активної громадянської позиції в молоді.

Переможець чи переможниця конкурсу отримає грант у розмірі 20 000 гривень

[https://mon.gov.ua/ua/news/moya-krayina-moya-vidpovidalnist-rozpochavsya-konkurs-dlya-shkolyariv-i-studentiv]

Для цього до 01 квітня 2024 року необхідно написати конкурсу роботу згідно умов та тематиці, зазначеної на сторінці гранту : https://slot.day/scholarship/

G*Incubator

 • студентів;
 • винахідників;
 • власників інтелектуальних активів;
 • науковців;

Всіх тих, хто замислюється про перетворення ідей на комерційні проекти!

Одеський національний університет отримав річну підписку до продуктів Wolfram. Отримати продукти від Wolfram можуть як викладачі так і студенти. Достатньо мати корпоративний обліковий запис у домені onu.edu.ua та зареєструвати Wolfram ID за посланням

https://www.wolfram.com/siteinfo/ 

Доступні — онлайн версія для студентів, завантаження для персонального комп’ютера та онлайн версія для викладачів —Mathematica|Online, Mathematica|Desktop і Mathematica Student.

Продукти Wolfram можуть використовуватись за багатьма напрямками: мистецтво та дизайн , біоінженерія, біологія та науки про життя, бізнес і фінанси, хімічна інженерія, хімія, цивільна та екологічна інженерія, комп'ютерна інженерія, комп'ютерна наука, економіка, електротехніка, екологічні науки, географія та ГІС, мова та лінгвістика , математика, медична інженерія, медицина та медична візуалізація, атомна інженерія, фізика, психологія, соціальні науки, статистика, та інші.

Окрема подяка за сприяння доктору фізико-математичних наук, професору Кулінському Володимиру Леонідовичу

До уваги всіх зацікавлених!

З 4 березня по 6 березня 2024 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітніми програмами: «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»;  «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх, хто бажає крім гарантів програм та представників адміністрації університету, взяти участь в відкритій зустрічі, яка відбудеться 4 березня 2024 року о 16.00.

Підключитись до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/77894800374?pwd=gAXyl0JghYToNXNvdXqRO1ryeezIqk.1

Ідентифікатор конференції: 778 9480 0374 Пароль: 2024

ГО Агенція Європейських Інновацій (ГО АЄІ) разом з партнерами запрошує пройти онлайновий навчальний курс «Азбука формування спільної проєктної діяльності на місцевому рівні», який підготовлено в рамках проєкту “Що треба знати і вміти для успіху у програмах ЄС”

Мета курсу - сформувати комплексні знання використання підходів проєктного менеджменту для розвитку громад та організацій України в контексті долучення коштів грантових програм ЄС; навчитися використовувати інструменти проєктного управління для формування проєктів та програм відбудови та розвитку України.

Участь у курсі є безплатною за умови попередньої реєстрації за посиланням:

https://forms.gle/5vVGkzoAakPVHLap6

Реєстрація проводиться одноразово на всі 4 модулі курсу

Конкурс, основною метою якого є визнання та підтримка значних досягнень молодих вчених у різних галузях та сферах практичної діяльності, популяризація науки серед широкого загалу та підвищення інтересу до наукових досліджень, налічує 4 тематичні блоки, в які входять 100 різних номінацій.

У конкурсі можуть брати участь молоді вчені, визначені Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність». У конкурсі мають право номінуватися як молоді вчені, так і колективи молодих вчених (відповідно до вимог у номінаціях). У номінаціях Блоку 1 мають право номінуватися як молоді вчені, так і колективи молодих вчених. У номінаціях Блоків 2, 3, 4, має право номінуватися одноосібно молодий вчений (Додатки 2, 3, 4).

Для участі у конкурсі необхідно до 10 березня 2024 року подати заявку в електронній формі за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/vzyaty-uchast/

Наукові досягнення номінанта подаються за звітний рік (за підсумками 2023 року).

З Положенням Конкурсу, переліком номінацій та критеріями їх оцінювання детально можна ознайомитись на сайті:https://leaderscientist.ysc.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Polozhennya_Molodyj_vchenyj_09_02_2024_100_nominatsij.pdf

Для учасників освітнього процесу в ОНУ імені І. І. Мечникова (здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, адміністративного персоналу, роботодавців) та для усіх зацікавлених осіб створений Telegram канал "Доброчесне середовище ОНУ". Його завадання - максимально повно та оперативно інформувати про засади академічної доброчесності у науці та в освіті, про основні події, пов'язані з академічною доброчесністю в ОНУ, про особливості втілення принципів академічної доброчесності в нашому університетському житті. Підписуйтеся та допомагайте наповнювати канал життям: https://t.me/ONU_integrity

Шановні колеги, шановні студенти!

Час, як відомо, не обирають. Ще один рік, який ми прожили разом, незважаючи на війну, повітряні тривоги, вибухи, відключення світла і води, ще раз довiв, — ми одна родина, яка виживе, вистоїть, переможе і буде жити далі! Університет працює за розкладом. Невпинним є студентське, викладацьке, наукове життя. Тих, завдяки чиїй мужності можлива наша щоденна робота, ми пам'ятатимемо завжди. Колективам всіх університетських підрозділів та кожному з Вас особисто я щиро вдячний за плідну працю!

Вітаю вас з Новим Роком!

Нехай з прийдешніми святами до наших осель прийдуть Перемога і Мир!

Нових здобутків, нових знань, нових студентів нашому Університету!

Добра, здоров'я, щастя, людяності!

З новим 2024 роком!

Ректор Вячеслав ТРУБА

ID15836

«22» листопада 2023 р. об 11.00 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова на кафедрі політології (із використанням онлайн-платформи Zoom) відбудеться між кафедральний науковий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 052 «Політологія» Серова Романа Ігоровича

Назва дисертаційної роботи: «Інтерпретація політичної реальності в українсько-французькому дискурсі кінця XX-початку XXI століть»

Науковий керівник: доктор філософських наук, професор, професор кафедри політології Попков Василь Васильович.

Підключитись до конференції Zoom за посиланням

Ідентифікатор конференції: 721 1901 1904

Код доступа: 5E86w2

Громадські організації «Національна академія наук вищої освіти України» та «Міжнародна академія освіти і науки» з метою всебічної підтримки освітян та науковців, талановитих молодих учених проводять щорічний конкурс на краще видання, яке отримало визнання серед наукової та освітянської спільноти (період видання - з 2021-го по 2023 рр. включно).

На конкурс приймаються: монографії; підручники;  навчальні посібники;  праці молодих вчених; винаходи; художня література.

Дедлайн подання конкурсних робіт та супровідних документів – до 30.11.2023 року.

Детально про Конкурс в Інформаційному повідомленні 

До уваги всіх бажаючих!

З 30 жовтня 2023 року по 1 листопада 2023 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Право».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх бажаючих (крім гаранта та представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 31 жовтня 2023 року з 11.20 до 12.00.

Підключитись до конференції:

Ідентифікатор конференції: 777 8827 8502

Код доступа: 2023

Проблема була пов`язана з тим, що вийшов з ладу спеціальний прес. Як завжди, допомогу надало ТДВ ІнтерХім. Рішенням генерального директора, почесного професора ОНУ імені І.І.Мечникова Редера А.С. були виділені немалі кошти на запасні частини, а ремонт виконали фахівці заводу кампанії. Директор заводу Стельмах І.Б. передав прес студентам-магістрам.

 

 

 

 

До уваги всіх бажаючих!

З 17 жовтня по 19 жовтня 2023 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки магістрів за освітньою програмою «Інформаційні системи та технології».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх бажаючих (крім гаранта та представників адміністрації взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 18 жовтня 2023 року з 15:00-15:45.

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 874 1912 4500

Пароль: 20232024

Особою, яка буде опікуватися дотриманням статусу української мови як державної та забезпечить її повноцінне функціонування і застосування в освітньому процесі,  призначено кандидата філологічних наук КІЩЕНКО Аллу Миколаївну, доцента кафедри прикладної лінгвістики філологічного факультету.

На думку освітньої спільноти університету, призначення мовного омбудсмена дозволить якісно підвищити захист української мови як єдиної державної мови, стане фактором єдності та гарантією захисту прав кожного здобувача та співробітника ОНУ імені І. І. Мечникова – провідного науково-освітнього центру південного регіону України.

Kishenko A M

 

25.10.2023 о 13.00 за адресою вул.Маршала Говорова, 4, ауд. 114

відбудуться загальні збори трудового колективу Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про стан та перспективи розвитку ВСП «Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І.Мечникова»
  • Доповідає директор Ольга НІКОГОСЯН
 2. Погодження кандидатури директора ВСП «Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І.Мечникова»
  • Інформація від ректора Вячеслава ТРУБИ
 3. Різне

З 17 по 19 жовтня 2023 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура Акредитації підготовки здобувачів за освітньою програмою 053 «Психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує всіх бажаючих (крім гаранта та представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 18 жовтня 2023 року о 14.00.

Підключитись до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 844 4930 9118

Пароль: 2023

До уваги всіх бажаючих!

З 16 жовтня по 18 жовтня 2023 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуватиметься процедура акредитації підготовки магістрів за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська».

Експертна група НАЗЯВО запрошує всіх бажаючих (крім гаранта програми та представників адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі.

Відкрита зустріч  з експертами відбудеться 17 жовтня 2023, 14.00-15.00

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 879 8866 1697

Код доступу: mSxuE3Ve

Сторінка 1 із 9

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top