З метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації оголошується проведення з 1 квітня до 10 травня 2024 р. Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «053 Психологія» на базі факультету психології та соціальної роботи.

Вся інформація щодо проведення конкурсу на сторінці https://onu.edu.ua/uk/structure/faculty/iipo/naukova-diialnist/vseukrainskyi-konkurs-studentskykh-naukovykh-robit

З 15 по 19 січня 2024 року була проведена щорічна Зимова школа психології ОНУ імені І. І. Мечникова.

Під час занять в Зимовій школі психології викладачі університету розповідали про психологію, адже психологія - це найдавніше і найцікавіше знання та одночасно й молода наука, яка постійно розвивається у відповідь на запити суспільства.

26-27 квітня 2023 року на Факультеті психології та соціальної роботи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова відбулася 79-та Звітна студентська науково-практична конференція.

Понад 200 студентів виступили з науковими доповідями на підсекціях «Соціальна робота», «Педагогічні науки», «Соціальна психологія», «Диференціальна і спеціальна психологія», «Практична та клінічна психологія», «Загальна психологія та психологія розвитку особистості».

Щиро вітаємо із присвоєнням звання Академіка Національної академії наук Вищої освіти України Оксану Іванівну Кононенко, доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри соціальної психології!

Ваші досягнення та наукові здобутки - великий внесок у розвиток науки та освіти в Україні.
Ми вдячні за Ваш внесок у наукову сферу та пишаємося Вами як вченим та авторитетним дослідником нашого часу. Ваша праця надихає на нові відкриття та дослідження, а Ваші знання та досвід будуть корисними для майбутніх поколінь вчених.

Бажаємо Вам подальших наукових здобутків, інноваційних відкриттів та багато нових успіхів у Вашій науковій кар'єрі, міцного здоров'я та бадьорих сил, невгасимого ентузіазму та успіхів.

ВІЙСЬКОВІ ДІЇ ЯК ВИКЛИК. ПОДОЛАЄМО ЙОГО РАЗОМ

Напад на нашу країну змінив в один момент звичний темп життя і щоденні практики кожного з нас. Ми відразу відчули прогалини в знаннях про поведінку в екстремальних ситуаціях, проте потрібен час, щоб згадати та оновити знання про способи життя в екстремальних умовах. Зміна усталених звичок потребує часу. У кожної людини з'являється необхідність обміркувати свій спосіб життя в умовах невизначеності та нових, не завжди звичних видів діяльності.

Факультет психології та соціальної роботи та ОНУ імені І.І.Мечникова вітає нового доктора філософії в галузі психології, яка підготувала дисертацію та захистилися у разовій спеціалізованій вченій раді, утвореній на факультеті психології та соціальної роботи - Алісар Гудімову (науковий керівник - професор Псядло Едуард Михайлович).

Організатори Школи –
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова та Київський національний університет імені Тараса Шевченка
запрошують науковців, викладачів ЗВО, докторантів, аспірантів, магістрантів і студентів, молодих науковців та практиків до участі у

V ювілейній Всеукраїнській літній школі з психології
"НАЦІОНАЛЬНІ НАУКОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ"
(90 годин, 3 кредити ECTS)

21 червня – 28 червня 2021 (дистанційно)

29 червня – 4 липня 2021 (offline / online м. Одеса, Затока)

До уваги вступників 2021

6 березня 2021 р. о 12.00 Факультет психології та соціальної роботи запрошує на День відкритих дверей онлайн!

  • ви зможете поспілкуватися з керівництвом факультету та кафедр
  • дізнатися про особливості вступу
  • отримати відповіді на питання, щодо навчання на факультеті

Доступ за посиланням: Підключитися до конференції ZOOM

Ідентифікатор конференції: 828 2999 3869
Код доступу: 179811

Шановні колеги!
Шановні науковці та практикуючі фахівці! 

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова за підтримки вищих навчальних закладів України та міжнародних вищих навчальних закладів проводить міжнародну науково-практичну конференцію: «Тенденції та перспективи розвитку психології та соціальної роботи в сучасному суспільстві».

Конференція відбудеться 5 листопада 2020 року, на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, магістри, студенти, а також практичні психологи, соціальні працівники та всі охочі.

Програма конференції

До уваги вступників для здобуття освітнього ступеня магістра!

12 травня розпочалась реєстрація на єдиний вступний іспит із іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне  випробування (ЄФВВ), яка у зв’язку з карантином проходить онлайн.

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме до 5 червня 2020 року включно. 

Вступники на магістратуру можуть надіслати пакет документів на електронну скриньку приймальної комісії факультету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на офіційну електронну скриньку приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Повний перелік документів, скан-копії, що мають надсилати вступники для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ:

Факультет психології оголошує проведення І етапу Олімпіади зі спеціальності "ТЕОРЕТИЧНА ТА ПРИКЛАДНА ПСИХОЛОГІЯ", який відбудеться 27 лютого 2020 року о 13:00. До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів 3-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури спеціальності 053 «Психологія», які мають середній бал успішності вище 80 балів.

dz1

Міжнародні зв’язки стають частиною нашого повсякденного життя. Ми все частіше не тільки їдемо за кордон на конгреси, конференції, стажування тощо, але й приймаємо іноземних гостей у рідному університеті у тих самих форматах. Вряд чи знайдеться факультет, якій таких зв’язків не мав би.

sport1

Один з учасників групи «Queen», Роджер Тейлор, якось зауважив, що в нашому світі ніщо не залишається без нагороди - особливо, якщо людина намагалася. 15 вересня 2018 року відбувся третій MECHNIKOV SРОRT FEST. Намагалися все - і організатори, і учасники). Організаторами фестивалю вже третій рік є профком ОНУ, кафедра соціальної і прикладної психології, кафедра фізичного виховання і спорту, студентська рада університету, центр культури і дозвілля за підтримки ректорату Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

«Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки» яка присвячена до 160-річчя  з дня народження видатного психолога, засновника першої лабораторії з експериментальної психології в країні М.М.Ланге

Екватор 2017

"Студентський екватор -2017": вже майже традиція

1

Програма занять професора Джейсона Ганса (Jason David Hans) стипендіанта Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні на 2017-2018 н.р.

IMG 20171002 165533074

На протязі усього 2017/2018 навчального року за запрошенням кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ Джейсон ГАНС- головний редактор журналу "Family Science Review", професор факультету досліджень сім'ї Університету Кентуккі (США), Фулбрайтівський степендіант проводить заняття англійською мовою для докторантів, аспірантів, магістрів та студентів ОНУ по направленню "Наукові дослідження" та для викладачів науково-методичний семінар "Публікації результатів досліджень в іноземних виданнях".

Знову опановуємо психологічною майстерністю в реальному контексті загальноуніверситетських проектів

6 жовтня 2016 року провели чергове засідання Секції психології в Одеському будинку вчених

17 вересня 2016 року відбувся перший студентський фестиваль першокурсників ОНУ імені І.І.Мечникова "MECHNIKOV SРОRT FEST 2016". Засновником фестивалю став Профспілковий комітет студентів і аспірантів, за підтримки ректора ОНУ імені І.І. Мечникова.

Призове місце у конкурсі студентських робіт з психології

13 березня 2015р. в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з секцією „Педагогічна та вікова психологія”. Загалом у заключній частині змагань психологічних робіт прийняло участь 26 студентів зі всієї України, одеські виші представляли два студента - по одному з ОНУ імені І.І. Мечникова та ПНПУ імені К.Д. Ушинського.

24 грудня 2015р. в одному місткому паблісіті-барі пройшло свято третього курсу відділення психології ІМЕМ «Екватор». На нього прийшли студенти всіх курсів, включаючи магістрів, та викладачі всіх кафедр; кожен курс і всі кафедри виступили зі святковою програмою, яка включала поздоровлення, конкурси, сценки, спеціально зняті короткометражні фільми, пародії та інше, все в жартівливому тоні. Це більше трьох годин посмішок, сміху, оплесків, побажань і позитивного заряду на другу половину університетського навчання після його метафоричної середини... Переступання через лінію було, обливання водою не було - температура не дозволяє.

ПРОФЕСОР МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ БУДІЯНСКИЙ — ВІДОМИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ПСИХОЛОГ

(До 70-річчя від дня народження)

Відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки» в одеському Будинку вчених 5 лютого 2015 року

5 лютого 2015 року в одеському Будинку вчених була відкрита

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

«Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки»

що присвячується 150-тій річниці з дня заснування Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

5 грудня 2013 року у Будинку вчених м. Одеси відбулося чергове засідання секції психології, на якому шанували ювіляра Анжелу Анатоліївну Бефані - кандидата психологічних наук, доцента кафедри соціальної та прикладної психології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top