Програми грантів передбачаються фінансову підтримку для проведення міжнародних досліджень або здобуття ступеня магістра в іноземних закладах вищої освіти. Програми призначені для галузей, які сприятимуть відновленню та відбудові України.

Детально з програмою можна ознайомитися за посиланням

Реєструйтеся, щоб отримати сповіщення про старт програми одними з перших: 

https://talentforces.presidentfund.gov.ua

Університет Тарту запрошує на літню школу. Курси UT International Summer University доступні з червня по серпень 2022 року.

Усі програми пропонують якісну освіту (лекції, візити, майстер-класи).

Учасники можуть отримати кредити ECTS після успішного завершення курсу.

Цільові групи для кожної програми різні (студенти, дослідники та/або професіонали)

Детальніше за посиланням

26 квітня 2022 року, розпочався прийом заявок на участь у програмі мобільності з OSNABRÜCK UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (Німеччина).

До участі у конкурсі на мобільність з англійською мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності «менеджмент».

До участі у конкурсі на мобільність з німецькою мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «економіка» (деякі курси доступні також англійською), «менеджмент», «право» (деякі курси доступні також англійською), «психологія» (деякі курси доступні також англійською), «облік і оподаткування» (деякі курси доступні також англійською).

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року. Подати заявку можна до 10 травня 2022 року.

Детальніше за посиланням

У понеділок, 2 травня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Університетом Тарту (Естонія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) спеціальності «комп’ютерна інженерія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.

У разі продовження воєнного стану на час академічної мобільності особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, якщо їх буде відібрано за результатами конкурсу, не зможуть реалізувати мобільність у зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану.

Подати заявку можна до 15 травня 2022 року.

Мова навчання – англійська.

Детальніше за посиланням

2 травня 2022 року розпочався прийом заявок на участь у програмі мобільності з Університетом Болонії (Італія).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «садово-паркове господарство», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «туризм», «економіка», «менеджмент», «право», «історія та археологія», «філософія», «культорологія», «журналістика», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «політологія», «соціологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «психологія», «філологія», «хімія», «середня освіта (Хімія)», «фармація, промислова фармація».

Мобільність має бути реалізована у першому або другому семестрі 2022–2023 навчального року.

Детальніше за посиланням

В рамках проекту ERASMUS+ «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації до парадигми «Індустрія 4.0» у Грузії та Україні (HEIn4)» 17 лютого 2021 р. запрошуємо на онлайн воркшоп: UNIVERSITY LEADERSHIP IN THE TRANSITION TOWARDS INDUSTRY 4.0

Link workshop: ZOOM (09:45 - 17:00)

Програма

Запрошуємо студентів та аспірантів на навчання/стажування до Республіканського університету м. Сівас, Туреччина

Відділ міжнародного співробітництва пропонує увазі студентам та аспірантам ОНУ імені І.І.Мечникова навчальні програми німецьких університетів.

Відділ міжнародного співробітництва пропонує увазі керівникам підрозділів ОНУ та всім зацікавленим наступну інформацію щодо окремого вікна фінансування Еразмус+ Міністерство освіти і науки України.

Залишилося всього два тижні до закінчення дедлайну на подачу заявок. Встигніть подати заявку і поїхати на навчання до Європи вже в наступному семестрі. Не прогавте свій шанс!

Термін подання документів для участі у конкурсі Fulbright Scholar Program 2019-2020 перенесено на 16 жовтня 2018 р. у зв’язку з перенесенням вихідного дня з неділі, 14 жовтня (День захисника України) на понеділок, 15 жовтня. Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019).

До 1 листопада Програма ім. Фулбрайта приймає документи на програму для молодих дослідників Fulbright Research and Development Program(FRDP) на 2019-2020 рік. Програма імені Фулбрайта пропонує викладачам та аспірантам ОНУ дослідницьку програму у США для молодих спеціалістів до 40 років: викладачів, журналістів, фахівців з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалістів у сфері управління культурою; працівників громадських організацій; співробітників науково-дослідних установ.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс для студентів, аспірантів та наукових співробітників на стипендіальні програми DAAD на 2019/2020рр.

Fulbright Scholar Program 2019-2020

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019). 

Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Шановні викладачі та аспіранти! Запрошуємо долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування в один з провідних національних ВНЗ Чехії – Vysoká škola ekonomická v Praze https://www.vse.cz/ «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології (на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів)»

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019). 

Університети Італії та Греції чекають на вас! Гранти для академічного персоналу та студентів:

1) Університет Ка’Фоскарі Венеція проводить прийом заявок віб бакалаврів та викладачів гуманітарних наук та лінгвістики
Подробиці на сайті : http://erasmus.onu.edu.ua/uk/319-novij-konkurs-dlya-studentiv-ta-vikladachiv-13-03-2018

2) Університет Аристотеля (Греція) чекає бакалаврів, магістрів, аспірантів та викладачів ОНУ майже всіх спеціальностей
Подробиці на сайті: http://erasmus.onu.edu.ua/uk/322-novyj-konkurs-dlya-studentov-i-prepodavatelej-2

Університети Великої Британії, Польщі та Фінляндії чекають на вас! Гранти для академічного персоналу. Продовжується прийом заявок

Подробиці на сайті : http://erasmus.onu.edu.ua/uk/ 

erasmus plus

Британська Рада у співпраці з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу EUNIC розпочала трирічну програму Culture Bridges. Її фінансує Європейський Союз у рамках підтримки України в реалізації Угоди про асоціацію. Мета – розвиток українського культурного сектору та ефективніша взаємодія з культурними організаціями ЄС.

Залишилося всього два тижні до закінчення дедлайну на подачу заявок. Встигніть подати заявку і поїхати на навчання до Європи вже в наступному семестрі. Не прогавте свій шанс!

У п'ятницю, 10 листопада 2017 о 14:00 відбудеться ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ  «Можливості академічної мобільності для студентів і аспірантів ОНУ: стипендії та гранти програми Еразмус +»

До 15 жовтня 2017 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program. Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Сторінка 1 із 3

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top