10 січня 2023 р. о 11-00 год.

в Актовій залі (Французький бульвар 24/26)

Відбудеться Конференція трудового колективу 
Одеського національного університету імені і.І.Мечникова

Порядок денний

 1. Звіт професора Труби В.І. про роботу на посаді ректора університету за період лютий 2022 р. – січень 2023 р.
 2. Різне. 

Реєстрація делегатів Конференції починається з 10-30 год.

Шановні колеги! В зв'язку з тим що на данний момент можливі стабілізаційні відключеня. Розміщення інформації на сайтах Одеського національного університету імені І.І.Мечникова може затримуватися. Прохання поставитися до цього з розумінням, вся інформація буде розміщена як тільки буде така можливість.

Вітаємо викладачів кафедри фiзичного виховання та спорту ОНУ Мечникова з відзнаками від Областної ради з нагоди дня фізичної культури і спорту:

 • завідувачку кафедрою Казанову Ольгу Миколаївну
 • старшого викладача заслуженого працівника фізичної культуру і спорту України Мустафаєва Азера Махмудовича
 • старшого викладача Коханця Олексія Григоровича

Сотні квадратних метрів укриттів обладнано до початку навчального року на всіх територіях Університету.

Укриття укомплектовані належним чином, є:

 • вода
 • вайфай
 • аптечки
 • вентиляція
 • вогнегасники
 • інструменти
 • обов'язкова кількість виходів.

Про особливості цьогорічного набору першокурсників до лав студентів Одеського національного університету імені Мечникова - в інтерв'ю керівництва Університету та приймальної комісії пресслужбi ОНУ.

Ніколи раніше в історії України вступна кампанія не проходила за таких умов, як влітку 2022 року. Але приймальні комісії з липня працюють на повну силу. У приймальній комісії ОНУ імені Мечникова щодня зустрічають абітурієнтів, офлайн та онлайн відповідають на запитання та звернення, приймають заяви, проводять співбесіди. Вступна кампанія проходить відповідно до правил та термінів, встановлених Міністерствомосвіти інауки України.

Керівництво Приймальної комісії ОНУ імені І.І.Мечникова на чолі з ректором (головою ПК) професором В.І. Трубою запрошує абітурієнтів до ОНУ! 

 У Вас виникли питання щодо вступу? Звертайтесь до Консультаційного центру приймальної комісії ОНУ!

 З 10:00 до 14:00 з понеділка по п`ятницу ми чекаємо на Вас в Приймальній комісіі за адресою: Французький б-р 24/26, каб.16

Тел. (0482)681284  (0482)681858

31  березня відбулась онлайн-зустріч ректора ОНУ  Вячеслава  Труби з колективом Наукової бібліотеки ОНУ Мечникова. Сьогодні головні завдання перед колективом бібліотеки - це забезпечення навчального процесу, створення належних умов для читача та збереження книжкового фонду. Адже університетська книжкова колекція є унікальним культурним надбанням не тільки нашої країни, а й всього людства.

Адміністрація бібліотеки повiдомила, що йде процесс налаштування оперативного обслуговування в онлайн-режимі та оптимального забезпечення навчального процесу в умовах дистанційного навчання.

Бібліотекарі, а це здебільшого жінки, отримали підтримку від адміністрації університету, за що щиро вдячнi. Співробітники університетської бібліотеки разом з усією країною сподіваються на якнайшвидшу перемогу України  - і вже будують плани на майбутнє.

25 січня у ОНУ імені І.І.Мечникова відбулися щорічна конференція трудового колективу. Зі звітом за рік роботи перед представниками всіх факультетів та підрозділів університету виступив ректор ОНУ, доктор юридичних наук Вячеслав Труба.

«Вельмишановнi коллеги! Шановна унiверситетська спiльното! Минув перший рiк мого перебування на посадi ректора Одеського нацiонального унiверситету iменi Мечникова, посадi, яку я отримав завдяки вашiй пiдтримцi та довiрi.

Мiй звiт перед вами – це звiт про нашу з вами кропiтку працю у 2021 роцi, досягнення, здобутки, а також переспективи подальшого розвитку», - йдеться у «Звiтi ректора», друкований екземпляр якого отримав кожен з присутніх.

Звiт про работу ректора включає наступні розділи:

Збори трудового колективу факультету математики, фізики та інформаційних технологій

відбудуться 17 січня 2022 року в 11.00 год.

у Великій фізичній аудиторії (корпус на Пастера 27)

Щиро вітаю із визначною подією — Днем Незалежності України!
Нехай свято 30–рiччя Незалежностi держави додасть наснаги, успіхів і творчих здобутків! Бажаю, щоб у святах i буднях  з нами були гордість за нашу країну, прагнення до єдності та порозуміння. Щастя і благополуччя нашій країні і  нам, її громадянам!

Ректор ОНУ iмені І.І. Мечникова Вячеслав Труба
30 Rokiv NEZ
 

9 липня 2021 року видано Розпорядження №20 по університету щодо дотримання всіма співробітниками Рішень РНБО України щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до фізичних та юридичних осіб, діяльність яких шкодить національним інтересам України. Звертаємо Вашу увагу на необхідність неухильного виконання Розпорядження при провадженні всіх видів діяльності університету.

Розпорядження щодо виконання рішень РНБО України

ВІТАЄМО!

Ректору університету Трубі Вячеславу Івановичу присуджено науковий ступень доктора юридичних наук зі спеціальності 12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»

ВЧЕНІ ЗВАННЯ ПРИСВОЄНО:

Вчена рада нового складу провела перше засідання 29 червня в Конференц-залі ОНУ Мечникова, на Дворянській, 2.

67 членів Вченої ради є обраними представниками від усіх навчально - наукових підрозділів ОНУ ім. Мечникова і від органів студентського самоврядування. До складу нової Вченої ради увійшли два ректора ОНУ минулих каденцій: доктор фізико-математичних наук професор Валентин Андрійович Сминтина (1995 - 2010 рр ректорства), доктор політичних наук професор Ігор Миколайович Коваль (2010 - 2020 рр ректорства). Згідно з пропозицією вченого секретаря Вченої ради, Світлани Курандо, відбулося таємне голосування за кандидатуру голови Вченої ради.

8 червня 2021 року представники ТОВ «Мега Сіті ХХI» здійснили чергову спробу незаконного захоплення території університету.

18 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ О 14-00 ГОД.

в Актовій залі (Французький бульвар 24/26) відбудеться Конференція трудового колективу
Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

Порядок денний

 1. 100 днів на посаді: перші кроки ректорства.
  • Доповідає Труба В.І.
 2. Обрання виборних представників від структурних підрозділів до складу Вченої ради університету.
  • Доповідає ректор Труба В.І.
 3. Затвердження Колективного договору ОНУ на 2021-2024 роки.
  • Доповідає Голова профкому співробітників Пєнов В.В.
 4. Про внесення змін до Статуту. 

Реєстрація делегатів Конференції починається з 13-00.

Шановний Володимире Олексiйовичу!

Щиро, вiд усiх наших сердець, вiтаємо Вас iз ювiлеєм! Вдячні, що багато рокiв маємо змогу працювати поруч з Вами – високопрофесiйною, виваженою, порядною людиною. Ваш талант керiвника, послiдовнiсть, iнтуїция, мудрiсть науковця зробили можливими багато славетних досягнень та винахiдiв у Одеському нацiональному унiверситетi імені І.І. Мечникова.

Виплекана Вами плеяда дослiдникiв продовжує розбудову української науки.

Нехай на Вашому життєвому шляху зустрiнеться багато цiкавих наукових тем та відкриттiв!

Здоров'я, добробуту, щастя!

З найщирiшими побажаннями,

Ваш ОНУ iменi I. I. Мечникова

Зустріч ректора ОНУ імені І.І. Мечникова Вячеслава Труби та заступника Міністра культури та інформаційної політики України Тараса Шевченка відбулася сьогодні в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова. Як зазначив на зустрічі заступник Міністра Т. С. Шевченко, у Міністерстві він відповідає за блок інформаційної політики, а одним iз напрямків спеціалізації є медійне право. «Тематика медіаграмотності, питання журналістики та журналістської освіти, медійних законів - важливі питання сучасного інформаційного простору», - зазначив у ході зустрічі заступник Міністра.

«Університет Мечникова - перший університет в Одесі, де був відкритий факультет журналістики. На ці спеціальності в ОНУ стабільно високий попит», - сказав ректор В. І. Труба.

Проректор ОНУ Майя Нiколаєва наголосила на міждисциплінарнiй взаємодії таких спеціальностей університету, як журналістика і політологія.

А декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ Мечникова Олена Іванова звернула увагу на необхідність просування культури, як основного чинника її розвитку в сучасних умовах.

У зустрічі також взяли участь:

 • Валентина Диновська (експертна група Директорату інформаційної політики та інформаційної безпеки)
 • Ярослава Рєзнікова - заступник директора департаменту культури, національностей та релігій ОДА
title_6428e0a0182119396336911680400544
title_6428e0a01821814180224031680400544
title_6428e0a01821c2145932191680400544

Дорогі друзі, колеги!

Труба Вячеслав Іванович - Ректор Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

Вітаю вас з Днем заснування Одеського національного університету імені Іллі Ілліча Мечникова!

Університету виповнюється 156 років. Впродовж усієї своєї історії він втілює інновації в країні і світі, надає своїм випускникам дослідницькі навички, фундаментальні знання. Нехай кожен день нашого нового року приносить студентам, викладачам, співробітникам, усій великій сім'ї мечниковців нові радісні відкриття і звершення.

Здоров'я, добробуту і процвітання! Vivat Academia! З Днем народження, ОНУ!

Ректор ОНУ Вячеслав Труба

Шановні колеги!

9 травня ми вшановуємо Подвиг заради мирного життя на Землі.

Одеський університет імені І.І Мечникова зробив свiй внесок в iсторію захисту Батьківщини. Пам'ятаємо співробітників університету — учасників бойових дій, пам'ятаємо нагороджених посмертно.
Ті, хто повернувся з фронту або евакуації, зв'язали долю з університетом. Саме в 1945 році Університету надано ім'я Нобелівського лауреата Іллі Мечникова. Це стало для студентів і викладачів символом переходу від військових випробувань до мирної праці. Як кожна сім'я, університетська родина пам'ятає подвиг своїх ветеранів.

Історія не знає умовного способу.

Сьогоднішній плюралізм думок, можливість вільно говорити i мислити — завдяки тому, що тоді, у 1945 році, була поставлена одна велика крапка.

Вітаю iз знаменним Святом — Днем Перемоги!
Бажаю всім міцного здоров'я!
Хай небо завжди буде мирним, а пам'ять — вдячною.
Благополуччя, єдності і радості творчої праці!

Ректор ОНУ iмені І.І. Мечникова Вячеслав Труба

Ректор ОНУ Мечникова В.І.Труба своїм наказом призначив Олександра Віталійовича Григор'єва проректором з навчальної діяльності та соціально-економічного розвитку.

Олександр Віталійович Григор'єв – випускник ОНУ Мечникова 2007 р., спеціальність «політологія», кандидат політичних наук, доцент кафедри політології, у 2014-2021 роках - заступник відповідального секретаря приймальної комісії.

Вітаємо!

Наказ №38-02 про організацію освітнього процесу у другому семестрі 2020-21 навчального року у звязку з погіршенням епідемічного стану у березні 2021 року

Вiдзнакою НАН України за наукові досягнення та Вiдзнакою за професiйнi здобутки в ОНУ на Вченій раді 22 березня нагороджени:

 • Топчієв Олександр Григорович - доктор географічних наук, професор, зав. кафедри економічної та соціальної географії
 • Кузнецов Едуард Анатолійович - доктор економічних наук, професор, зав. кафедри менеджменту та інновацій

Вiдзнакою НАН України за пiдготовку наукової змiни в ОНУ на Вченій раді 22 березня нагороджено доктора політичних наук, професора кафедри міжнародних відносин, Коваля Ігоря Миколайовича, ректора ОНУ ім. Мечникова (2010-2020 рр.). Почесну нагороду професору Ігорю Ковалю вручив ректор ОНУ професор Вячеслав Труба.

22 березня на Вченій раді ректор ОНУ професор Вячеслав Iванович Труба нагородив грамотами переможців конкурсу «Кращi викладачі очима студентів в умовах дистанційного навчання 2020».

Нагадаємо, що конкурс організовано профкомом студентів та аспірантів ОНУ, за підтримки адміністрації університету. У онлайн-голосуванні взяли участь 3 тисячі студентів денної форми навчання, представники всіх 11 факультетів та коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова. Вітаємо переможців!

В ході засідання Вченої ради були вручені також нагороди професорам від Національної академії наук. В цей же день ректор вручив грамоти активістам профкому студентів і аспірантів, які організували онлайн-конкурс.

Сторінка 1 із 5

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top