Команда університету приймала участь у Міжнародних змаганнях з кібербезпеки University CTF 2023-Brains & Bytes 10 Dec 2023-12 Dec, 23:00

(https://ctf.hackthebox.com/event/details/university-ctf-2023-brains-bytes-after-event-1343).

Було зареєстровано 955 команд . ОНУ зайняв 46 місце зі 100 які утворили таблицю з призовими балами.

Також в конкурсі приймала участь команда Команда ХНУИА , яка посіла 61 місце.

Наш Семіков Євген отримав сертифікат.

Вітаємо нашу команду !

Certificate

 

 

 

10-го січня 2024 року розпочинається прийом студентських наукових робіт на перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на факультеті математики, фізики та інформаційних технологій з галузей знань і спеціальностей:
 • Інформаційні технології
 • Інформатика та кібернетика
 • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
 • Робототехніка
 • Інженерія програмного забезпечення
 • Комп'ютерні науки
 • Комп'ютерна інженерія
 • Інформаційні системи та технології
Завершення прийому робіт - 31 січня 2024 року.
1-го лютого розпочинається прийом студентських наукових робіт на перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей:
 • Інформаційні технології
 • Інформатика та кібернетика
 • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
 • Робототехніка
у 2022–2023  навчальному році.
 

Запрошуємо усіх бажаючих на день відкритих дверей Факультету математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. На вас чекатиме короткий екскурс по спеціальностям. А саме:

 • 111 - Математика
 • 113 - Прикладна математика
 • 122 - Комп'ютерні науки
 • 123 - Комп'ютерна інженерія
 • 126 - Інформаційні системи та технології
 • 014 - Середня освіта(фізика)
 • 104 - Фізика та астрономія
 • 105 - Прикладна фізика та наноматеріали
 • 151 - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

У вас буде можливість поспілкуватися із заступниками декана та викладачами кафедр. Цікавим як для абітурієнтів, так і для їхніх батьків буде дізнатися інформацію щодо вступу, навчальних дисциплін та проживання у гуртожитку.

Чекаємо на вас 15 травня об 11.00 за адресою: Вулиця Дворянська 2, аудиторія 73.

14 листопада 11:00 (111 Математика, 113 Прикладна математика)

Підключитися до конференції Google Meet

28 листопада 11:00 (014 Середня освіта (фізика), 104 Фізика та астрономія, 105 Прикладна фізика та наноматеріали, 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології)

Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 769 6422 8794
Код доступу: 9BZD23 

28 листопада 13:00 (122 Комп'ютерні науки, 123 Комп'ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи та технології)

Підключитися до конференції Zoom 
Ідентифікатор конференції: 725 2946 6698
Код доступу: 2zQBwY

Тема: Відкрита зустріч з експертами. ОНУ імені І. І. Мечникова, ID 31860 Комп’ютерна інженерія, магістри
Дата: 26 жовтня 2020 16:30  Київ
Приєднатися до Zoom зустрічі: ZOOM

Ідентифікатор конференції: 711 8616 4169
Код доступу: 12345

Програма проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія» другого(магістерського) рівня вищої освіти

Квіти

Шановна Алла Леонідівна,

Вчена Рада факультету Математики, Фізики і Інформаційних Технологій щиро вітає Вас з Першим Справжнім Ювілеєм!

Від щирого серця прийміть наші побажання здоров'я, успіхів і багатьох років активного творчого життя, наповненого щастям, любов'ю, світлою надією і постійної удачею.

Нехай Вашу душевну рівновагу забезпечують ідеальні стаціонарні в'язі, які накладені на Вашу систему просторово-часового буття, а Ваша життєва енергія з запасом нейтралізує дію всяких дисипативних сил і цілком забезпечує гармонію викладацької та наукової діяльності!

Шановні майбутні абітурієнти та батьки! На факультеті математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І. Мечникова 19 жовтня та 19 листопада 2019 р. відбудуться Дні Відкритих Дверей.

У п'ятницю, 17 березня 2017 року в «Президент-Готелі Київ» CFA Society Ukraine оголосили команди Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (у складі команди: Олександр Шевчук, Микита Віхров, Андрій Кулик, Катерина Фроленко, Артем Омельчук, науковий керівник Олена Циркун і ментор Антон Жданов) і Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (у складі команди: Христина Манченко, Вікторія Бальошенко, Дмитро Винник, Геннадій Білий, Олена Попова, науковий керівник Наталя Бичкова, ментор: Ольга Тетерюк, CFA) переможцями місцевого фіналу України 2016-2017 рр.

  День відкритих дверей ІМЕМ 15 жовтня 2016 р. в 14.00. Ви зможете:  дізнатися про спеціальності, за якими ведеться навчання,  познайомитися з професорсько-викладацьким складом кафедр, отримати відповіді на Ваші запитання, визначитися зі спеціальністю, на яку будете поступати. Чекаємо Вас за адресою: м. Одеса, вул. Дворянська 2, головний корпус, конференцзал

29.09.2016

22–24 вересня 2016 року кафедра економічної теорії та історії економічної думки провела VIІ міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища». В конференції взяли участь більше 30 науковців – фахівців у мікро-, макро-, мезо- та мегаекономіці. Активними учасниками конференції були також студенти факультету економіки ІМЕМ, магістранти й аспіранти.

У конференції також взяли участь іноземні гості: науковці з Польщі, Румунії, Білорусі.

В ході конференції були обговорені важливі проблеми формування сучасних пріоритетів соціально-економічного розвитку на різних рівнях економіки. Наукова дискусія під час обговорення доповідей і відповідей на запитання надала можливість розробити рекомендації. Конференція успішно завершила роботу і зробила певний вклад у розвиток вітчизняної економічної науки.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням

Матеріали конференції

Студент 1 курсу спеціальності Комп'ютерні системи та мережі ІМЕМі Гасанов Нура Тофіг огли Переможець відкритого кубка України з джиу-джитсу (дзю-дзютсу) в місті Київ.

У ваговій категорії -65, вік 16-17, ірігумі-дзю (бій без рукавичок).

Відкритий університетський лекторіум ІМЕМ

Для школярів 10-11 класів

Лекції щосуботи о 11:00 в головному корпусі ОНУ (вул. Дворянська, 2, ауд. 75, 2 поверх)

Заняття проводять провідні фахівці факультету прикладної математики ІМЕМ ОНУ

Запрошуються всі учні 10-11 класів, бажаючі дізнатися, що таке прикладна математика, познайомитися з деякими з завдань, які розв'язуються фахівцями з прикладної математики сьогодні

Детальніше: http://mathschool.onu.edu.ua/index.php/lektorium

Тел. 0674831410

Шановні старшокласники 9–11 класів!

Викладацький колектив кафедри теоретичної механіки ОНУ імені І.І.Мечникова запрошує до безкоштовного консультаційного центру «Відкриті публічні математичні консультації».

Чекаємо Вас починаючи з 31 жовтня 2015р. кожну суботу з 10.00–12.00 (крім можливих святкових днів) за адресою: м. Одеса, вул. Дворянська 2, головний корпус ОНУ, ауд. № 50 (1 поверх),

Ваші запитання або пропозиції просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://codelands.info

Компанія «Київстар» підтримала щорічне змагання програмістів OCPC-2015 в рамках своєї освітньої програми «Зроби свій внесок» (Make Your Mark), орієнтованої на підтримку талановитої української молоді.

Вельмишановні колегі!

Ми інформуємо вас про проведення наукової конференції "Сучасні проблеми механіки твердого деформівного тіла, диференціальних та інтегральних рівнянь", що проводитиметься у Одесі з 23.08.2013 по 26.08.2013.

Ця конференція присвячена світлій пам'яті видатного математика та механіка проф. Г.Я. Попова

Вся інформація розміщена на сайті конференції mdttde.onu.edu.ua. Електронна адреса організаційного комітета - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запрошуємо вас прийняти участь у конференції

Організаційний комітет

Команда «ONU12/3» вивела ОНУ до п'ятірки найкращих ВНЗ Східної Європи зі спортивного програмування та вийшла до фіналу Чемпіонату світу зі спортивного програмування, який пройде 3 червня 2013 р. у Санкт-Петербурзі.

У півфіналі чемпіонату світу наші програмісти змагалися з 83 командами різних ВНЗ з 47 університетів восьми країн світу.

Вітаємо команду «ONU12/3» Олега Петрова, аспіранта кафедри математичного забезпечення комп'ютерних систем, студентів 4-го курсу спеціальності «Прикладна математика» Юрія Монастиршина і Федора Полякова, а також тренера команди, старшого викладача кафедри обчислювальної математики Артура Леонідовича Максимова з цим досягненням.

У суботу, 13 квітня в рамках позааудиторного освітнього проекту "Бізнес - ігри в ІМЕМ ОНУ" студентами 5 курсу спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" Світланою Курочка і Ганною Синенко для школярів 10-11 класів було проведено тренінг "Особиста ефективність". Фотографії Артема Любкевіча і Стелли Лазарян.

Інститут математики, економіки і механіки ОНУ імені І.І. Мечникова відсвяткував своє 19-річчя! У п'ятницю, 29-го березня 2013 р. в актовій залі ОНУ зібралися студенти і викладачі всіх спеціальностей ІМЕМ. Мехмат завжди був уславлений своїми науковими досягненнями та почуттям гумору - зазначив директор Інституту математики, економіки і механіки, проф. Круглов В.Є. і висловив сподівання, що традиції мехмату будуть відроджені. День народження ІМЕМ продемонстрував, що імемовці вміють створити справжнє свято, яке, будемо сподіватися, стане однією з славних традицій Інституту.

З 17 лютого по 3 березня 2013 відбулася академічна поїздка доцента кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин факультету економіки ІМЕМ Насадюк І.Б. на кафедру економічної теорії Університету Суссекса, м. Брайтон, Великобританія. В ході поїздки 27 лютого відбулася круглий стіл «Сучасна регіональна інтеграція України: європейський і євразійський вибір», де були представлені результати наукових досліджень викладача. У круглому столі взяли участь провідні фахівці в галузі міжнародної торговельної політики Університету Суссекса. У рамках поїздки були оновлені курси програм окремих дисциплін для бакалаврів і магістрів спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

2 березня 2013 в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова відбулося професійне змагання програмістів. Призи та фінансування заходу здійснювала компанія Opera Software. В організації змагання також брав участь Одеський національний політехнічний університет і компанія Комп'ютерні системи Одеса. Головний приз змагання, потужний професійний ноутбук дістався студенту 4-го курсу спеціальності Прикладна математика ІМЕМ ОНУ імені І.І. Мечникова Юрію Монастиршину. Два другі призи - планшетні комп'ютери з 4-х ядерними процесорами, отримали його однокурсники Федір Поляковв і Ганна Кац. Три третіх призи - смартфони компанії HTC, дісталися студентам ОНУ Сергію Скляніченко, Іллі Шекера і аспіранту ОНПУ Кирилу Левенцю.

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова спільно з компаніями Opera Software і Computer Systems Odessa

в суботу 2 березня 2013
проводить змагання програмістів в області
професійного інтелекту OCPC2013

Особливості змагання:

 • Беруть участь викладачі ВУЗів. Будується рейтинг ВНЗ, в яких викладачі програмування дійсно вміють програмувати. Це допоможе залучити абітурієнтів саме в ці вищі навчальні заклади.
 • Беруть участь розробники ІТ фірм. Будується рейтинг фірм з високим рівнем професійного інтелекту співробітників. Це може послужити рекламою для залучення нових молодих співробітників - в таких фірмах є у кого повчитись.
 • Звичайно, беруть участь студенти.

Основна форма участі- онлайн. Можуть брати участь команди з будь-якою кількістю учасників. Можлива анонімна участь в змаганнях, без розголошення особистих даних учасників - тільки рейтинг фірми або ВНЗ.
Сайт змагання: http://codeLands.com
Реєстрація: http://codeLands.com/registration/
Додаткова інформація: http://codeLands.info
Питання можна задати поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова спільно з компаніями Opera Software і Computer Systems Odessa нагадує, що в суботу 2 березня 2013 проводить змагання програмістів в області професійного інтелекту OCPC2013

Уся інформація про призи розміщена: http://codelands.com/informer/?page_id=274

З 4 по 11 лютого відбулася робоча поїздка завідувача кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ІМЕМ ОНУ проф. Якубовського С.О. до Інституту відкритого суспільства (ІВС, Будапешт, Угорщина). Під час візиту проф. Якубовський обговорив з керівництвом ІВС перспективи поглиблення його співробітництва з ІМЕМ. Зокрема, було отримано згоду на повне фінансування з боку ІВС приїзду у квітні 2013 на кафедру світового господарства і міжнародних економічних відносин проф. Хальперна – провідного європейського фахівця у сфері міжнародних фінансів та придбання ІВС для економістів ОНУ сучасної літератури у сфері міжнародних економічних відносин.

Сторінка 1 із 2

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top