1-го лютого розпочинається прийом студентських наукових робіт на перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей:
 • Інформаційні технології
 • Інформатика та кібернетика
 • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
 • Робототехніка
у 2022–2023  навчальному році.
 

Запрошуємо усіх бажаючих на день відкритих дверей Факультету математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. На вас чекатиме короткий екскурс по спеціальностям. А саме:

 • 111 - Математика
 • 113 - Прикладна математика
 • 122 - Комп'ютерні науки
 • 123 - Комп'ютерна інженерія
 • 126 - Інформаційні системи та технології
 • 014 - Середня освіта(фізика)
 • 104 - Фізика та астрономія
 • 105 - Прикладна фізика та наноматеріали
 • 151 - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

У вас буде можливість поспілкуватися із заступниками декана та викладачами кафедр. Цікавим як для абітурієнтів, так і для їхніх батьків буде дізнатися інформацію щодо вступу, навчальних дисциплін та проживання у гуртожитку.

Чекаємо на вас 15 травня об 11.00 за адресою: Вулиця Дворянська 2, аудиторія 73.

14 листопада 11:00 (111 Математика, 113 Прикладна математика)

Підключитися до конференції Google Meet

28 листопада 11:00 (014 Середня освіта (фізика), 104 Фізика та астрономія, 105 Прикладна фізика та наноматеріали, 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології)

Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 769 6422 8794
Код доступу: 9BZD23 

28 листопада 13:00 (122 Комп'ютерні науки, 123 Комп'ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи та технології)

Підключитися до конференції Zoom 
Ідентифікатор конференції: 725 2946 6698
Код доступу: 2zQBwY

Тема: Відкрита зустріч з експертами. ОНУ імені І. І. Мечникова, ID 31860 Комп’ютерна інженерія, магістри
Дата: 26 жовтня 2020 16:30  Київ
Приєднатися до Zoom зустрічі: ZOOM

Ідентифікатор конференції: 711 8616 4169
Код доступу: 12345

Програма проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія» другого(магістерського) рівня вищої освіти

Квіти

Шановна Алла Леонідівна,

Вчена Рада факультету Математики, Фізики і Інформаційних Технологій щиро вітає Вас з Першим Справжнім Ювілеєм!

Від щирого серця прийміть наші побажання здоров'я, успіхів і багатьох років активного творчого життя, наповненого щастям, любов'ю, світлою надією і постійної удачею.

Нехай Вашу душевну рівновагу забезпечують ідеальні стаціонарні в'язі, які накладені на Вашу систему просторово-часового буття, а Ваша життєва енергія з запасом нейтралізує дію всяких дисипативних сил і цілком забезпечує гармонію викладацької та наукової діяльності!

Шановні майбутні абітурієнти та батьки! На факультеті математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І. Мечникова 19 жовтня та 19 листопада 2019 р. відбудуться Дні Відкритих Дверей.

У п'ятницю, 17 березня 2017 року в «Президент-Готелі Київ» CFA Society Ukraine оголосили команди Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (у складі команди: Олександр Шевчук, Микита Віхров, Андрій Кулик, Катерина Фроленко, Артем Омельчук, науковий керівник Олена Циркун і ментор Антон Жданов) і Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (у складі команди: Христина Манченко, Вікторія Бальошенко, Дмитро Винник, Геннадій Білий, Олена Попова, науковий керівник Наталя Бичкова, ментор: Ольга Тетерюк, CFA) переможцями місцевого фіналу України 2016-2017 рр.
25 березня 2017 року одночасно по всій Україні пройшов перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування суміщений з 1/8 Чемпіонату світу з програмування. Победу в південному регіоні України здобула команда студентів Інституту математики, економіки та механіки Одеського національного університету імені І.І.Мечникова в складі Тетяна Таран, Кирило Сплонові, Анатолій Осецімскій.
 

  День відкритих дверей ІМЕМ 15 жовтня 2016 р. в 14.00. Ви зможете:  дізнатися про спеціальності, за якими ведеться навчання,  познайомитися з професорсько-викладацьким складом кафедр, отримати відповіді на Ваші запитання, визначитися зі спеціальністю, на яку будете поступати. Чекаємо Вас за адресою: м. Одеса, вул. Дворянська 2, головний корпус, конференцзал

29.09.2016

22–24 вересня 2016 року кафедра економічної теорії та історії економічної думки провела VIІ міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища». В конференції взяли участь більше 30 науковців – фахівців у мікро-, макро-, мезо- та мегаекономіці. Активними учасниками конференції були також студенти факультету економіки ІМЕМ, магістранти й аспіранти.

У конференції також взяли участь іноземні гості: науковці з Польщі, Румунії, Білорусі.

В ході конференції були обговорені важливі проблеми формування сучасних пріоритетів соціально-економічного розвитку на різних рівнях економіки. Наукова дискусія під час обговорення доповідей і відповідей на запитання надала можливість розробити рекомендації. Конференція успішно завершила роботу і зробила певний вклад у розвиток вітчизняної економічної науки.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням

Матеріали конференції

Студент 1 курсу спеціальності Комп'ютерні системи та мережі ІМЕМі Гасанов Нура Тофіг огли Переможець відкритого кубка України з джиу-джитсу (дзю-дзютсу) в місті Київ.

У ваговій категорії -65, вік 16-17, ірігумі-дзю (бій без рукавичок).

Для школярів 10-11 класів

З 11 по 22 січня 2016 року

буде працювати

Зимова школа з прикладної психології

Інституту математики, економіки та механіки ОНУ ім. І.І. Мечникова

Заняття відбуватимуться з 11.00 до 13.00 в аудиторії 90 (ауд. ім. І.Г. Білявського) за адресою: м. Одеса, вул. Дворянська, буд. 2.

(субота та неділя вихідні)

Всі заняття безкоштовні.

Директор Зимней школы психологии ИМЭМ - Будіянський Микола Федорович, професор, канд. психологічних наук

Попередній запис та додаткова інформація на електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном 723-63-03

Запрошуємо учнів 9-11 класів на безкоштовне навчання в «Школу молодого економіста».

Заняття проходять в першу і третю суботу місяця.

Початок занять – 10 жовтня 2015 р. о 11.00 год.

Заняття проходять за адресою: вул. Дворянська, 2 (головний корпус ОНУ імені І. І. Мечникова), ауд. 71.

Реєстрація: тел. 048-7235418, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Посилання: «Школа молодого економіста»

Протягом навчального року для всіх бажаючих школярів 11-х класів, для всіх бажаючих школярів 11-х класів,

продовжує свою роботу

«ШКОЛА ОСНОВ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ»

Освітня програма спрямована на успішне освоєння школярами азів професій Менеджер та Маркетинг-менеджмер формування у них бізнес-мислення та лідерських якостей.

НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ

Заняття проходять два рази на місяць: 2 і 4 субота місяця з 11.00 до 13.00

Запис за телефоном: (048) 723-84-98, 066-692-1208

http://onu.edu.ua/uk/structure/institutes/imem/economy/found_manag/

Відкритий університетський лекторіум ІМЕМ

Для школярів 10-11 класів

Лекції щосуботи о 11:00 в головному корпусі ОНУ (вул. Дворянська, 2, ауд. 75, 2 поверх)

Заняття проводять провідні фахівці факультету прикладної математики ІМЕМ ОНУ

Запрошуються всі учні 10-11 класів, бажаючі дізнатися, що таке прикладна математика, познайомитися з деякими з завдань, які розв'язуються фахівцями з прикладної математики сьогодні

Детальніше: http://mathschool.onu.edu.ua/index.php/lektorium

Тел. 0674831410

Шановні старшокласники 9–11 класів!

Викладацький колектив кафедри теоретичної механіки ОНУ імені І.І.Мечникова запрошує до безкоштовного консультаційного центру «Відкриті публічні математичні консультації».

Чекаємо Вас починаючи з 31 жовтня 2015р. кожну суботу з 10.00–12.00 (крім можливих святкових днів) за адресою: м. Одеса, вул. Дворянська 2, головний корпус ОНУ, ауд. № 50 (1 поверх),

Ваші запитання або пропозиції просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://codelands.info

Компанія «Київстар» підтримала щорічне змагання програмістів OCPC-2015 в рамках своєї освітньої програми «Зроби свій внесок» (Make Your Mark), орієнтованої на підтримку талановитої української молоді.

Вельмишановні колегі!

Ми інформуємо вас про проведення наукової конференції "Сучасні проблеми механіки твердого деформівного тіла, диференціальних та інтегральних рівнянь", що проводитиметься у Одесі з 23.08.2013 по 26.08.2013.

Ця конференція присвячена світлій пам'яті видатного математика та механіка проф. Г.Я. Попова

Вся інформація розміщена на сайті конференції mdttde.onu.edu.ua. Електронна адреса організаційного комітета - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запрошуємо вас прийняти участь у конференції

Організаційний комітет

"Багатство, бідність і задоволеність життям в трансформаційних суспільствах"

У липні 2013 р. на кафедрі світового господарства і міжнародних економічних відносин відбудеться міжнародний науково-практичний семінар в рамках трирічного проекту Інституту відкритого суспільства
У семінарі братимуть участь провідні економісти, соціологи, історики, антропологи з Німеччини, Великобританії, Угорщини, Росії, Казахстану, Киргизстану, Грузії, Молдови, Білорусії та України.

Організаторами семінару виступають

 • Інститут відкритого суспільства
 • Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту математики, економіки і механіки ОНУ імені І.І. Мечникова

Детальна інформація http://onu.edu.ua/ru/structure/institutes/imem/imem_world_eco/news

Команда «ONU12/3» вивела ОНУ до п'ятірки найкращих ВНЗ Східної Європи зі спортивного програмування та вийшла до фіналу Чемпіонату світу зі спортивного програмування, який пройде 3 червня 2013 р. у Санкт-Петербурзі.

У півфіналі чемпіонату світу наші програмісти змагалися з 83 командами різних ВНЗ з 47 університетів восьми країн світу.

Вітаємо команду «ONU12/3» Олега Петрова, аспіранта кафедри математичного забезпечення комп'ютерних систем, студентів 4-го курсу спеціальності «Прикладна математика» Юрія Монастиршина і Федора Полякова, а також тренера команди, старшого викладача кафедри обчислювальної математики Артура Леонідовича Максимова з цим досягненням.

"Добробут націй в умовах глобальної нестабільності"

26-27 квітня 2013 відбудеться Третя міжнародна науково-практична конференція «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності»

Організаторами конференції

 • Всеукраїнська асоціація економістів-міжнародників
 • Інститут відкритого суспільства
 • Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту математики, економіки і механіки ОНУ імені І.І. Мечникова

У конференції візьмуть участь науковці з України, Німеччини, Угорщини, Польщі, Грузії, Росії, Білорусі, Молдови, Киргизстану.

Детальна інформація http://onu.edu.ua/ru/structure/institutes/imem/imem_world_eco/news

З 24 по 26 квітня 2013 факультет економіки ІМЕМ знову відвідає професор Хальперн з Центрально європейського університету. У рамках візиту професор Хальперн проведе консультації з викладачами й аспірантами, а також візьме участь в:

 1. Круглий стіл "Впровадження статистичних пакетів SPSS та Eviews у робочі програми бакалаврських та магістерських курсів", 24 квітня, 11.45-12.45, каб. 68. На англійській мові.
 2. Лекція "Торгові ефекти валюти євро", 24 квітня, 14.20-16.00, аудиторія буде оголошена. На англійській мові.
 3. Круглий стіл "Концепція конкурентоспобності в наукових дослідженнях", 25 квітня, 14.20 - 15.40, аудиторія буде оголошена. На англійській мові.

Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин запрошує всіх бажаючих відвідати дані заходи.

У суботу, 13 квітня в рамках позааудиторного освітнього проекту "Бізнес - ігри в ІМЕМ ОНУ" студентами 5 курсу спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" Світланою Курочка і Ганною Синенко для школярів 10-11 класів було проведено тренінг "Особиста ефективність". Фотографії Артема Любкевіча і Стелли Лазарян.

Інститут математики, економіки і механіки ОНУ імені І.І. Мечникова відсвяткував своє 19-річчя! У п'ятницю, 29-го березня 2013 р. в актовій залі ОНУ зібралися студенти і викладачі всіх спеціальностей ІМЕМ. Мехмат завжди був уславлений своїми науковими досягненнями та почуттям гумору - зазначив директор Інституту математики, економіки і механіки, проф. Круглов В.Є. і висловив сподівання, що традиції мехмату будуть відроджені. День народження ІМЕМ продемонстрував, що імемовці вміють створити справжнє свято, яке, будемо сподіватися, стане однією з славних традицій Інституту.

Сторінка 1 із 2

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top