З відкритими лекціями на події, донати з якої організатори – волонтерський штаб «Другий фронт» – передають на допомогу ЗСУ, виступили представники філологічного факультету ОНУ імені Мечникова. Декан факультету Наталія Кондратенко прочитала лекцію «Українська сучасна фантастика: реальна нереальність», а доцент кафедри української літератури ОНУ Ірина Нечиталюк – лекцію «Українські письменники – державотворці».

Вітаємо переможця Міжнародного конкурсу ділової французької мови "Mot d'or 2022" в Україні, Миколу Скоробогатька (ОНУ Мечникова, ІІІ курс, факультет міжнародних відносин, політології та соціології), який виграв головний приз конкурсу та отримав запрошення президента "Асоціації з промоції ділової французької мови" (APFA) Жана Марселя Ложіні взяти участь у святкуванні Днів ділової французької мови у Парижі у березні 2023 року.

Bravo et toutes mes félicitations

Дорогі друзі!

Колеги, студенти, аспіранти, випускники!

Усіх, для кого філологічний факультет був, є та завжди буде частиною життя, вітаю з Днем філологічного факультету!

Наша факультетська родина переживає страшні часи разом із рідною Україною. Ми всі боронимо країну – словом і ділом, допомагаючи в інформаційній війні, будуючи барикади і збираючи гуманітарку.

Доценти і професори, першокурсники і магістри, майбутні письменники і вчителі! Наша зброя – це наша мова. Збережемо і захистимо її!

«Сьогодні вже рік, як з нами немає Євгена Михайловича Черноіваненка. Цілий рік, але повірити в те, що сталося, неможливо.

... в усіх спогадах Євген Михайлович посміхається – іронічно, легко, наче знає щось таке, чого ми досі не збагнули. Він і зараз так посміхається з фотографії, яка зустрічає кожного на 3 поверсі гуманітарного корпусу університету. Здається, що зараз вийде з кабінету, привітається і поспішить до студентів.

Завжди стриманий, толерантний, інтелігентний – саме такий, яким і повинен бути декан філологічного факультету - одного з найвідоміших і найдавніших класичних університетів країни.

Цьогоріч Євгену Михайловичу виповнилося б 70 років. І найкращим подарунком до ювілею буде розквіт філологічного факультету. Зробімо це разом із благословенням Євгена Михайловича. І це буде найкращим вшануванням його світлої памʼяті» - в. о. декана філологічного факультету ОНУ імені І. І. Мечникова Кондратенко Н. В.

16 грудня на засіданні Вченої ради філологічного факультету відбулося нагородження

Окрему відзнаку отримала Стрій Людмила Іванівна

Привітали ювілярів 2021: Хрустик Н. М. та Дмитрієва С. В.

Грамоти отримали студенти: Петрова Яна, Ларюкова Ангеліна, Дурбалова Ірина та Бєлан Володимир.

Серед викладачів було відзначено: Бойко О. О., Нечиталюк І. В., Сайковську О. Ю., Сеник Г. В. і Томбулатову І.І.

Вітаємо!

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top