В ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН, ПОЛІТОЛОГІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ 24 лютого 2023 року відбулось 

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 78-ї НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ І НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ 

СОКОРИНСЬКИЙ В. О. Цифрові тоталітарні тенденції та проблема «захисту прав» в умовах загострення міжнародних відносин.

ЛІЩИНОВСЬКИЙ Д. Р. Російські наративи у країнах – донорах допомоги Україні: кейси США, Німеччини та Польщі. 

КИРИЧЕНКО О. В. Відновлення міжнародного туризму в Україні в післявоєнний період.

23 листопада відбулася XXV науково-практична студентська конференція з проблем світової політики за темою: «Локальна політика в умовах глобальних перетворень». Учасниками конференції стали студенти баклавріата та магістратури факультету міжнародних відносин, політології та соціології спеціальностей 052-Політологія та 292–Міжнародні економічні відносини Під час конференціі було представлено 17 актуальних доповідей, які викликали жваві дискусії навколо теоретичних і практичних проблем сучасної політичної ситуації. За результатами роботи конференції 2023 р. планується видання наукового журналу «Соціально-політичні студії. Науковий альманах. Праці молодих науковців». 2024. №8.

Посилання на електорнні версії видань №1-7 можна знайти за посиланням

24-25 листопада відбудеться всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «ҐРУНТОВО-ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ»

Робота конференції 24-25 листопада 2023 року у змішанному форматі.

Офлайн: ауд. 86 (м. Одеса, пров. Шампанський, 2, геолого-географічний факультет);

Онлайн: за посиланням: ZOOM

Ідентифікатор конференції: 396 864 9371

Код доступу: 2BBLWQ

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Програма конференції (pdf)

78-а наукова конференція професорсько-викладацького складу і наукових працівників ОНУ. Секція "Географічні та геологічні науки і сфера обслуговування (туризм)". Дата та час проведення: 23 листопада, 2023 о 15.00.

9 листопада 2023 р. у рамках міжнародного наукового проєкту «Лімспейс» у співпраці з географічним факультетом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, геолого-географічним факультетом Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, факультетом гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Київською Малою академією наук учнівської молоді відбулася відкрита лекція відомої європейської вченої Беатріс фон Гіршгаузен (Beatrice von HIRSCHHAUSEN) - д.геогр. н., провідного наукового співробітника лабораторії «Географія міст» і Центру імені Марка Блока на тему: «Фантомні кордони (на прикладі карт виборів у Польщі)». До лекції долучились здобувачі та викладачі факультету, які з цікавістю прийняли участь в обговоренні проблематики фантомних кордонів в географії та електоральної ситуації за результатами останніх виборів в Республіці Польща. Представники факультету вдячні організаторам (особливо Івану Савчуку) за запрошення та сподіваються на продовження співпраці і в майбутньому!

9 листопада 2023 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, PhD з міжнародних економічних відносин Алексеєевської Г.С. для здобувачів 1-го курсу бакалавріату спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини. Лекцію було присвячено темі «Платіжний баланс країни».

Запрошуємо долучитися до відкритої лекції викладачів, магістрів, студентів та всіх бажаючих!

Лекція відбудеться в рамках міжнародних наукових проектів «INQUA-POCAS “Ponto-Caspian Stratigraphy and Geochronology”) та UNESCO-IUGS-IGCP 610 "From the Caspian to Mediterranean: Environmental Change and Human Response during the Quaternary” (керівник обох проектів д.г.-.м.н., проф. Валентина ЯНКО, ОНУ імені І.І.Мечникова).

Лекція відбудеться у четвер 16 листопада 2023 року.

Початок о 9:30 год. (за Києвом)

31 жовтня 2023 р. на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі стейкхолдером, Андрієм Соколовим, представником провідного підприємства України ТОВ «Таллі Лоджистікс», яке постійно та динамічно розвивається у сфері організації міжнародних транспортних перевезень, фрахтування та експедирування суден, а також надає широкий спектр логістичних послуг компаніям України та ЄС.

Запрошуємо долучитись до відкритої лекції викладачів, магістрів і студентів.

Лекція відбудеться в рамках міжнародного наукового проекту «INQUA-POCAS “Ponto-Caspian Stratigraphy and Geochronology”) та д.б.т. МОН України «Вивчення розвантаження глибинних флюїдних потоків на дні Чорного моря з метою оцінки мореплавства» (керівник обох проектів проф. Валентина ЯНКО, ОНУ імені І.І.Мечникова).

Дата проведення: 8 листопада 2023 року.

Початок о 13:00 год. (за Києвом)

Доповідач: відомий вчений у питанні природи землетрусів та методів їх вивчення на суші і на морському дні проф. Хайреттін КОРАЛ (Harettin KORAL) (д.геол. н., професор Стамбульского університету, Туречінна.

Лекція: «Submarine earthquakes, their consequences and methods of studуі».

Тривалість: 1.20 год.

Доступ за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 4971851052

Код доступу: q27mJ0

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1309 від 25.10.2023 року затверджено рішення Атестаційної колегії МОН України та рішення Вченої ради університету від 19 вересня 2023 року про присвоєння вчених звань: 

Вченого звання професора:

  • Коч Світлані Вадимівні – професора кафедри політології 

Вченого звання доцента: 

  • Дяченко Ользі Вікторівні  – доцента кафедри політології.

Своєю працею Ви передаєте свої знання та досвід здобувачам, формуєте нове покоління професійних політологів. 

Щиро вітаємо Вас з присвоєнням вчених звань і бажаємо нових наукових  успіхів та досягнень!

Дата проведення: 09.11.2023 р.

Початок о 16:00 год. (за Києвом)

У рамках міжнародного наукового проєкту «Лімспейс» у співпраці з українськими партнерами: географічним факультетом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, геолого-географічним факультетом Одеського національного університету ім. І.І. Мечнікова, факультетом гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Київською Малою академією наук учнівської молоді відбудеться відкрита лекція провідної європейської вченої

Доповідач: Беатріс фон Гіршгаузен (Beatrice von HIRSCHHAUSEN) (д.геогр. н., провідний науковий співробітник лабораторії «Географія міст» і Центру імені Марка Блока)

Лекція: «Фантомні кордони (на прикладі карт виборів у Польші)».

Переклад українською мовою: І.Г. Савчук

Тривалість: 1 год.

Доступ до посилання

Ідентифікатор конференції: 876 4878 9793

Код доступу: 931069

1 жовтня 2023 року Луїджі Ніколо Сегаріцці, науковий співробітник Institut d’études européennes (IEE-ULB), Брюссель, та аташе з питань політики, преси та інформації Представництва Європейського Союзу, Кишинів, відвідав Центр. Метою візиту було встановлення більш міцних наукових та суспільних зв'язків між нашими інституціями, об'єднаними прагненням до істини в епоху постправди. У центрі уваги наших майбутніх спільних проектів – викриття російської дезінформації, яка набула всесвітнього масштабу та вплив якої негативно впливає на життя всіх європейських народів.

27-29 жовтня 2023 року відбулося навчання у рамках проєкту Train the trainers для представників і представниць з Дніпропетровської та Одеської областей. Метою даного проекту є підготовка тренерів з міжсекторальних кризових симуляційних навчань. Тепер в Україні є 16 сертифікованих тренерів, серед яких Ганна Грабіна, доцент кафедри міжнародних відносин, співробітник Одеського центру досліджень дезінформації.

Вітаємо з затвердженням спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д.41.051.12 за профілем: 12.00.03 «Цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право», 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» (наказ МОН № 1309 від 25.10.2023 р.)

25 жовтня відбулася зустріч здобувачів бакалаврського рівня спеціальності 052 «Політологія» із стейкхолдером Ігорем Миколайовичем Ковалем, секретарем Одеської міської ради VIII скликання. За час зустрічі здобувачі дізналися щодо особливостей діяльності 25 жовтня відбулася зустріч здобувачів бакалаврського рівня спеціальності 052 «Політологія» із стейкхолдером Ігорем Миколайовичем Ковалем, секретарем Одеської міської ради VIII скликання.

19 жовтня відбулася зустріч здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів спеціальності 052 «Політологія» із стейкхолдером Павлом Колотвіним, керівником Інституту політичної інформації, регіональним представником ІМІ в Одеській області, координатором проєкту «Infocrime» в Одесі. Підчас зустрічі здобувачі дізналися про особливості роботи у ЗМІ, проблеми журналістської діяльності в умовах військового стану. Здобувачі також прийняли участь у тренінгу з медіаграмотності із застосуванням FakeBoom Bot для вимірювання медійної грамотності, який був розроблений Медіабаза

З метою підвищення екологічної свідомості та в рамках інформативної програми «Уроки сталого розвитку. Студенти – школярам», 19 жовтня 2023 року студентами 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 081 «Право» та викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін економіко-правового факультету, доцентом Толкаченко О.В. було проведено презентацію для учнів 6-Б класу навчально-виховного комплексу № 90 м. Одеси на тему: «Про відходи».

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Церква і віра як життєва позиція вільної людини», присвяченій 220-річчю німецької лютеранської громади святого Павла в Одесі.
На конференції передбачається розгляд широкого кола питань, пов’язаних з особливостями історичного розвитку лютеранства та одеської німецької громади зокрема, обговорення культурних та релігійних аспектів
протестантизму, аналіз філософських та теологічних питань, пов’язаних з глибинними смислами існування сучасної людини, питання германістики та мовознавства.
Конференція обіцяє бути змістовною та інформаційно насиченою, дозволить організувати плідні та актуальні дискусії, подарує радість спілкуванняв очному та змішаному форматі.

Робочі мови конференції: німецька, українська, англійська.

Інформаційний лист 

16 жовтня 2023 року після ремонту відкрила свої двері Юридична клініка ОНУ імені І.І.Мечникова  

Юридична клініка допомагає здобувачам ОНУ імені І.І.Мечникова набувати досвід практичної діяльності з надання безоплатної правової допомоги особам, які потребують соціального захисту та підтримки, та формує у здобувачів старших курсів спеціальності 081-

Право практичні навички юриста.

Адреса Юридичної клініки: Французький бульвар, 24/26, каб.14н

Графік роботи Юридичної клініки:

Понеділок-четвер – 13:00-16:00

П’ятниця – 13:00-15:00

Субота, неділя – вихідні.

В ОНУ імені І. І. Мечникова відбувається конкурсний відбір на заміщення вакантних посад.

Детальна інформація для претендентів на посаду (перелік документів, послідовність дій, терміни, контакти) розміщується на сайті ОНУ у вкладці: "Співробітникам - Навчальний відділ - Вакантні посади - Конкурсні справи 2023-2024"

Посилання на сторінку: Навчальний відділ

Успішного проходження конкурсу!

21.10.2023 о 11.00 в онлайн-режимі відбудеться гостьова лекція на тему "Роль дистанційного моніторингу в сільському господарстві та просторовому плануванні" для здобувачів вищої освіти геолого-географічного факультету за спеціальностями 103 Науки про Землю та 106 Географія.

Лектор - Бутенко Ярина Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник відділу інформаційних технологій та маркетингу інновацій Інституту водних проблем і меліорації НААН.

Окрім здобувачів факультету запрошуються усі бажаючі.

Підключення за посиланням

Ідентифікатор конференції: 895 1977 5053

Код доступу: r61jYu

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яка здійснює процедуру акредитації, запрошує усіх, хто бажає, на відкриту зустріч у вигляді Zoom конференції.

Ця зустріч відбудеться 03 жовтня 2023 року о 13.45. 

Відкрита зустріч з експертною групою: ID29768 Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, ОП "Науки про Землю"

Час: 3 жовтня, 2023 13:45

Підключитись до конференції

Ідентифікатор конференції: 712 3589 4142

Пароль: 2023

Студентська рада розпочинає цикл зустрічей з випускниками ОНУ.

29 вересня о 14:30 чекаємо на здобувачів всіх факультетів та фахового коледжу ОНУ.

У ході зустрічі випускники поділяться яскравими спогадами про навчання в університеті, власним досвідом пошуку роботи та побудови професійної кар'єри.

У слухачів буде можливість поставити питання спікерам, взяти участь у невеликому інтерактиві та поспілкуватись між собою під час кава-брейку.

Місце проведення зустрічі: ауд. 202 (конференц-зал) ОНУ імені І.І. Мечникова, вул. Французький бульвар 24/26.

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яка здійснює процедуру акредитації, запрошує усіх, хто бажає, на відкриту зустріч у вигляді Zoom конференції.

Ця зустріч відбудеться 03 жовтня 2023 року о 14.00. Тривалість - 40 хвилин.

Відкрита зустріч: ID 29769 Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, ОПП Географія

Час: 03 жовтня 2023 14:00 - 14:40 Київ

Приєднатися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/76444945427?pwd=VrIJab2YK9wJIw9BNXybkBOFcFXaAt.1

Ідентифікатор конференції: 764 4494 5427

Пароль: 2023

Успіхи наших студентів та аспірантів завжди радують, особливо у наш непростий час. Тому звістка про те, що аспірантка третього року навчання Олена Дікол за спеціальністю «Науки про Землю» (керівник проф. Янко В.В.) стала лауреатом премії імені Є.К.Лазаренко, була сприйнята з більшим задоволенням.

Сторінка 1 із 17

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top