Горячев Павло Іліодорович

Horiachev

Викладач кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістки ОНУ імені І.І. Мечникова

Посада: викладач кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики

Освіта: Одеський національний медичний університет, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа», кваліфікація за дипломом – лікар.

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ: Кандидат медичних наук (1996 р.)

ВЧЕНЕ ЗВАННЯ: Доцент кафедри психіатріі, наркологіі, медичноі психологіі та психотерапії Одеського Національного Медичного Університету.

КУРСИ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬСЯ: судово медична експертиза та психіатрія.

ІНША ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ:    лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії, лікар-психолог вищої кваліфікаційної категорії, лікар-нарколог вищої кваліфікаційної категорії, лікар-психотерапевт . Член Асоціації психіатрів України, Асоціації нейропсихологів України. Учасник багатьох державних та міжнародних наукових конференцій.

Підвищував свій науково-професійний рівень у навчальних закладах країн ЄС, а саме: University of Bialostok, march-april 2023.

Отримав сертифікат mhGAP Поширене ведення ментальних розладів, квітень 2024.

НАУКОВІ ПРАЦІ: Автор більш ніж 40 наукових публікацій, співавтор навчальних посібників:

• Психіатрія. Курс лекцій для студентів ВНЗ. Мова українська, англійська, 2002;
  • Медична психологія. Підручник англійською мовою для студентів ВНЗ, 2021;
  • Медична психологія. Підручник українською мовою для студентів ВНЗ, 2024.

Виконавець наукової державної теми Медико-психологічне супроводження комбатантів: бойова психічна травма.

Виконавець Концепції розвитку ментального здоров’я до 2030, яка започаткована Кабінетом Міністрів України і першою леді Оленою Зеленською.

ВИХОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ : куратор студентського наукового гуртку кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії.