Зустрич з профорієнтації за запрошенням голови Миколаївської селищної громади

З профорієнтаційним візитом за запрошенням Голови Купченка Віктора Леонідовича Миколаївську селищну громаду відвідали декан геолого-географічного факультету Яворська В.В. і викладачі факультету Адобовська М.В., Буяновський А.О., Шашеро А.М., які проінформували керівництво громади, представників відділу освіти, педагогічний склад та учнів шкіл про особливості вступу у 2024 році та освітні програми геолого-географічного факультету університету. Зустріч пройшла в форматі представлення освітніх програм гарантами та відповідями на поставлені питання.

Також за сприяння в організації профорієнтаційної роботи геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, підготовку та виховання учнівської молоді від імені Ректора університету Труби Вячеслава Івановича Грамоти та Подяки отримали представники Миколаївської селищної громади - Голова Купченко Віктор Леонідович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шаманська Тетяна Володимирівна, директор Миколаївського ліцею Педос Наталя Сергіївна, директор Антонюківського закладу загальної середньої освіти Саломатін Василь Олександрович, директор Олексіївського закладу загальної середньої освіти Макрій Людмила Володимирівна, директор Ульяновського закладу загальної середньої освіти Вітренко Людмила Сергіївна.

Тел. (+38-048) 723-35-15