Відкриті лекції та методичний семінар для студентів

Відкриті лекції та методичний семінар для студентів, аспірантів та викладачів з питань державного стандарту середньої освіти, технологій змішаного навчання у шкільній географічній освіті, туристично-рекреаційного спрямування та Європейських стандартів акредитації освітніх програм.

09 та 12 квітня студенти, аспіранти та викладачі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та представники освітніх закладів-партнерів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка мали можливість прослухати відкриті лекції «Державний стандарт базової середньої освіти: особливості та шляхи впровадження», «Технологія змішаного навчання у шкільній географічній освіті», «Туристично-рекреаційні комплекс Хмельницької області» та методичний семінар «Європейські стандарти акредитації освітніх програм».

Серед спікерів заходів були:

• Шоробура Інна Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук, академік Академії наук вищої освіти України, академік Української технологічної академії, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;
  • Долинська Олеся Олегівна, доктор філософії, доцент кафедри туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології ХГПА;
  • Семенюк Лариса Леонтіївна – кандидат географічних наук, доцент, завідувачка кафедри географії та геоекології ЦДПУ імені В. Винниченка
  • Варакута Ольга Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її викладання ТНПУ імені В. Гнатюка;
  • Яворська Вікторія Володимирівна, доктор географічних наук, професор кафедри економічної і соціальної географії і туризму, декан геолого-географічного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова;

Слухачі були надзвичайно вражені ерудицією та ґрунтовністю знань доповідачів та виявили особливий інтерес до окреслених питань, зокрема щодо акредитації освітніх програм, державних стандартів, використання сучасних інноваційних інтерактивних методів та технологій в умовах дистанційного навчання тощо.

Висловлюємо подяку викладачам та адміністрації вищих навчальних закладів за надану можливість. Щиро сподіваємося, що найближчим часом ми матимемо можливість зустрічатися частіше і не тільки онлайн!