25-26 червня в ОНУ імені І.І.Мечникова відбулась Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження». В конференції прийняли участь представники наукової спільноти, провідних закладів вищої освіти, які представили кращі практики реалізації міждисциплінарних освітніх програм. Наукові доповіді були присвячені аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм. Організатормами конференції були: Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Факультет Artes Liberales Варшавського університету, Громадська організація «Інноваційний університет».

Основні теми панельних засідань:

1. ІНТЕГРАЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ І НАУКИ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ
  2. МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ЗВО
  3. РОЛЬ ОСВІТИ У МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНИ
  4. РИНОК ОСВІТНІХ ПОСЛУГ, СУЧАСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ
  5. ОСВІТНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ
  6. РОЗВИТОК ОСВІТИ ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У ЛЮДСЬКІЙ КАПІТАЛ

Робочі мови конференції: українська, польська. англійська,