8-9 жовтня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Ґрунтознавчо-географічна наука і практика – актуальні проблеми сьогодення»

Конференція присвячена 50-річчю Проблемної науково-дослідної лабораторії географії грунтів та охорони грунтового покриву чорноземної зони (ПНДЛ-4) Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Вітальні слова пролунали від ректора В. І. Труби, проректора О. В. Григор’єва, декана геолого-географічного факультету В. В. Яворської, радника Голови ООДА з аграрних питань А. І. Артеменка, завідувача кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру А. О. Буяновського, представників навчального відділу та науково-дослідної частини університету, структурних підрозділів факультету, гостей з науково-педагогічних та науково-виробничих установ регіону.

В роботі конференції прийняли участь 48 учасників. У доповідях були розкриті питання пов'язані з висвітленням історії становлення та розвитку ПНДЛ-4 ОНУ, сучасним проблемам ґрунтознавчо-географічної науки і практики та підготовкою спеціалістів у галузі ґрунтознавства і земельного кадастру.

Учасники конференції відзначили високий рівень організації та належний науковий підхід до проведення конференції, професійність наукової дискусії та нагальну актуальність заявлених тем доповідей. Практичні пропозиції, висловлені учасниками конференції, увійшли до результативної її частини у вигляді резолюції.

Колектив ПНДЛ-4 ОНУ та кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру щиро вдячний усім учасникам конференції за активну участь.