Японія очима молодих науковців 2023-2024

Назва і вид роботиВиконавціРезультати виконання
1 Відвідування онлайн експертного обговорення «Лідерство Японії в G-7: можливості, пріоритети, дилеми», організованого Радою зовнішньої політики «Українська Призма»за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» за участі Сергія Корсунського, Посла України в Японії, Hirano Takashiashi, японського дипломата та письменника, (14 вересня 2023 р.). Режим доступу : fb.watch Усі члени гуртку Здійснено аналіз, обговорення, підбито підсумки.
2 Круглий стіл за темою «Складові японського національного менталітету» (23 жовтня 2023 р.). Усі члени гуртку Здійснена низка доповідей і презентацій за темою.
3 Круглий стіл за темою «Національно-культурні особливості мовного етикету: кейс Японії» (20 листопада 2023 р.). Усі члени гуртку Здійснено аналіз, обговорення, підбито підсумки.
4 Відвідування онлайн-зустрічі до Дня української дипломатії на тему “Глобальні тренди 2024, сценарії розвитку міжнародної системи та їх вплив на Україну” за участі Андрія Наджоса, заступника керівника департаменту з питань зовнішньої політики та стратегічного партнерства, Офіс Президента України, Вадима Галайчука, народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС (22 грудня 2023 р.). Режим доступу : https://fb.watch/wAfxSxTSSJ/ Усі члени гуртку Обговорено питання глобальних змін та сценарії розвитку міжнародних систем
5 Участь у експертнім обговоренні, організованому Радою зовнішньої політики «Українська Призма» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», на тему «Ukraine’s New Global Partnerships: South East Asia and the Republic of Korea» (24 січня 2024 р.). Режим доступу : www.facebook.com Усі члени гуртку Ознайомлення здобувачів вищої освіти з проблемами та перспективами співпраці України з країнами Східної Азії, зокрема з Японією.
6 Зустріч із членами студентського наукового гуртку, присвячена японському національному святу «День народження імператора天皇誕生日» (23 лютого 2024 р.) Усі члени гуртку Обговорення із студентами заходів, що проходять у цей день у посольствах Японії із залученням власних архівів керівника.
7 Знайомство студентів із національним святом 雛祭り (День дівчат) та Ханамі як вияв менталітету жителів Японії та особливої шани власної історії (3 березня 2024 р.). Усі члени гуртку Ознайомлення здобувачів вищої освіти з особливостями святкування, історією походження та сучасністю весняних свят.
8 Відвідування майстер-класу (формат: онлайн, ZOOM) за темою «Дипломатичний етикет і протокол: практичні аспекти» (Київ, Київська школа дипломатичних мистецтв, 1 березня 2024 р.). Режим доступу : nubip.edu.ua Усі члени гуртку Ознайомлення здобувачів вищої освіти з практичними аспектами дипломатичного етикету і протоколу.
9 Відвідування онлайн заходу за темою «Жінка у науково-освітній дипломатії. Як долучитися до формування позитивного іміджу України?», що входить до циклу лекцій-зустрічей за темою «Жінка в дипломатії: виклик чи місія?». Організатори: Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин і Фонд Ганнса Зайделя в Україні. Автор і куратор – доктор історичних наук, професор Ірина Матяш (22 березня 2024 р.). Режим доступу : https://sshdir.org.ua/ Усі члени гуртку Ознайомлення здобувачів вищої освіти з місцем жінки у дипломатії, а також з тим, як долучитися до формування позитивного іміджу України.
10 Наукове консультування членів студентського наукового гуртка (здобувачів першого і другого рівня вищої освіти) під час їхньої підготовки до участі у «80-й звітній студентській науковій конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечникова» (Одеса, ФМВПС ОНУ імені І. І. Мечникова, 24 квітня 2024 р.). Секція «Соціально-політичні науки». Режим доступу : PROGRAM_80_stud2_konf_2024.pdf Члени гуртку: Тетяна Пасько, Вероніка Урденко, Софія Яценко Здобувачами вищої освіти взято участь у «80-й звітній студентській науковій конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечникова: здійснено низку доповідей і презентацій.
11 Відвідування циклу заходів (формат: онлайн, ZOOM) за загальною темою «Жінка в дипломатії: виклик чи місія?». Організатори: Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин і Фонд Ганнса Зайделя в Україні. Автор і куратор – доктор історичних наук, професор Ірина Матяш. Низка презентацій за темою «Чи існує «жіноча» дипломатія? Особливості не(жіночої) професії» (17 травня 2024 р.). Режим доступу : www.facebook.com Усі члени гуртку Ознайомлення здобувачів вищої освіти з феноменом «жіночої» дипломатії.

 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Всеволода Змієнка, 2, Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Одеська обласна державна адміністрація

Одеська обласна державна адміністрація
Одеська обласна державна адміністрація
Top