Лекція «Академічне письмо в системі академічної доброчесності: поняття, структура, інструменти»

12 березня 2020 р. в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова відбулася лекція на тему: «Академічне письмо в системі академічної доброчесності: поняття, структура, інструменти». Захід відбувся в рамках реалізації проєкту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти / Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні».

Лекцію було організовано за сприяння Центру забезпечення якості освіти і Науково-методичної ради університету спільно з Українською асоціацією дослідників освіти.

Зі вступним словом виступив і взяв участь у обговоренні проректор з науково-педагогічної роботи, куратор напрямку академічної доброчесності в університеті, професор В.М. Хмарський.

p3

Лекцію провела Ольга Бойко, аспірантка кафедри прикладної лінгвістики філологічного факультету.

p2

Під час заходу було розглянуто такі актуальні питання як: вимоги до підготовки академічних публікацій, структура статті IMRAD, питання академічної доброчесності тощо. З презентацією лекції можна ознайомитись на сторинці Ценру забезпечення якості в розділі «Академічна доброчесність».

Захід відвідали більше 40 науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти з більшості факультетів університету.