Візит делегації ОНУ до Регенсбургу

Делегація ОНУ Мечникова у складі проректора Андрія Смітюха та начальника відділу міжнародних зв’язків Юрія Грінченка взяла участь в організованій Баварським академічним центром Центральної, Східної та Центрально-Східної Європи (BAYHOST) українсько-баварській конференції з програм подвійних дипломів у Регенсбурзі, Німеччина. Учасники конференції поділились своїм досвідом організації програм подвійних дипломів та обговорили основні чинники, що впливають на їх реалізацію. В робочих групах та на індивідуальних зустрічах делегація ОНУ провела з представниками низки баварських Університетів плідні переговори щодо запуску програм подвійних дипломів з різних спеціальностей, обговоривши освітні, фінансові та організаційні аспекти їх впровадження.

Також представники нашого Університету відвідали Університет Регенсбургу, де відбулася зустріч з віце-президентом Урсулою Регенер, особами відповідальними за академічну мобільність в та професором Юргеном Йергером з факультету економіки.
За результатами зустрічі було окреслено пріоритетні напрями наукового та освітнього співробітництва та погоджено наступні кроки для інтенсифікації академічної мобільності між нашими університетами.

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top