Студенти ОНУ імені І.І.Мечникова взяли участь в щорічному Форумі Демократії

25 квітня викладачі та студенти ОНУ взяли участь в щорічному Форумі Демократії, який проводить Оснабрюкський університет прикладних наук (Німеччина). Форум традиційно поєднує дослідників, студентів, представників влади та бізнесу з Оснабрюку та інших міст Нижньої Саксонії. З доповідями на Форумі виступили завідувача кафедри міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Ольга Іллівно Брусиловська, студенти факультету міжнародних відносин, політології та соціології Марія Знаменок, Як Коган, Олена Курик. Центральною темою доповідей була війна в Україні, її вплив на життя українців, передумови та наслідки збройної агресії проти нашої України, значення демократії для українського суспільства. Сповнені особистісних емоцій, короткі але змістовні, виступи українських учасників були із великою підтримкою прийняті німецькою авдиторією. У дискусії, що послідувала, німецькі та українські учасники змогли поставити один до одного кілька запитань, як належить такому Форуму, доволі гострих. Україна виборює свою свободу, українці зробили свій вибір на користь демократії, й в учасників Форуму не залишилось сумнівів, що Україна невдовзі буде гідним членом Європейського Союзу.