Співпраця кафедри ОНУ з Вільним університетом Берліну

Завдяки плідній багаторічній співпраці факультету міжнародних відносин, політології та соціології з Інститутом Східної Європи Вільного університету Берліну кафедра міжнародних економічних відносин була відібрана Німецькою службою академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD) для підтримки у рамках програми Leonhard-Euler на 2021-2022 навчальний рік. У рамках даної програми аспірантка Подгорна І. та магістранти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Селезньов В., Царан О. та Шишкіна В. отримуватимуть стипендії від Німецької служби ДААД протягом наступного навчального року та будуть запрошені на 1-місячне стажування для завершення роботи над дослідницькими проектами у Вільному університеті Берліну.

Програма передбачає виконання магістерської роботи та дисертації з подвійним керівництвом: з німецького боку під керівництвом професора Григоріадіса з Вільного університету Берліна; з українського – завідувача кафедри міжнародних економічних відносин проф. Якубовського С. О. та доцента Родіонової Т.А. Це вже третій рік поспіль, коли економісти-міжнародники успішно беруть участь у цьому проекті.

На фото зображені стипендіати програми під час зустрічі з професором Грігоріадісом - завідувачем відділенням економіки Інституту Східної Європи Вільного університету Берліна

На фото зображені проф. Грігоріадіс та викладачі ОНУ , які викладали та проводили дослідження у Вільному університеті Берліну.