TWINNING: підписано Меморандум про Взаєморозуміння з Університетом Лафборо (Велика Британія)

19 липня 2022 року відбулось урочисте підписання Меморандуму про Взаєморозуміння між Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова та Університетом Лафборо (Велика Британія) в рамках програми The Twinning. Ця програма спрямована на розвиток партнерських відносин між університетами України та Великої Британії задля підтримки системи вищої освіти в Україні, яка продовжує зазнавати величезних втрат внаслідок військової агресії.

В привітальному слові проректор Університету Лафборо професор Стів Ротберг наголосив на важливості розвитку двосторонніх відносин між університетами наших країн як під час війни, так й післявоєнного відновлення. Президент Європейської асоціації досліджень та освіти в сфері комунікацій, професор Джон Доуні відзначив успішний початок взаємовідносин між Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова та Університетом Лафборо, свідченням чого явилось підписання Меморандуму про Взаєморозуміння. Ректор ОНУ Вячеслав Труба привітав Британських колег, відзначив значущість підтримки партнерських університетів для збереження та розвитку наукового та освітнього потенціалу нашого університету.

Свої наміри в налагодженні тривалого співробітництва, яке охоплюватиме не лише негайні потреби сторін, але й робитиме внесок у стратегії розвитку обох університетів на основі взаємовигідного співробітництва сторони закріпили своїми підписами під документом. За участю проректора з міжнародного співробітництва професора Андрія Смітюха та начальника відділу міжнародних зв’язків Юрія Грінченка відбулась дискусія щодо пріоритетних галузей майбутнього співробітництва, очікувань та бачення сторін перспективних напрямів взаємної роботи.

Наприкінці зустрічі сторони виказали спільну впевненість в успішності партнерства, яке побудовано на взаємній повазі, розумінні поточних викликів та освітніх й наукових компетенціях обох університетів.