24 травня відзначається свято слов’янської писемності та культури

За традицією у цей день відбувається урочисте покладання квітів до пам'ятника Святим рівноапостольним Кирилу та Мефодію біля будівлі Університету на Французькому бульварі за участю делегації Генерального Консульства Республіки Болгарія в Одесі. Цього року в церемонії прийняли участь Генеральний Консул Светослав Ніколов Іванов, консул Стоян Стоянов, директор Всеукраїнського центру болгарської культури в Одесі Дмитро Терзі, представники суспільних та культурних організацій болгар в Україні. Від ОНУ імені І.І. Мечникова участь у заході взяли проректор з міжнародного співробітництва Андрій Смітюх та начальник відділу міжнародних зв'язків Юрій Грінченко.

В своїх промовах всі учасники підкреслили фундаментальний вплив на розвиток культури всіх слов'янських народів великого спадку Кирила та Мефодія, символічність та значущість цієї дати для українського та болгарського народів, просвітницькій зміст та об'єднуючий сенс Свята слов'янської писемності та культури. З великою гордістю Одеський національний університет імені І. І. Мечникова продовжує традиції міжкультурного обміну між слов'янськими народами, які набувають особливого значення в умовах військового вторгнення.

Тел. (+38-048) 723-35-15