Студенти бiологiчного факультету ОНУ Мечникова вiдвiдали Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб

Студенти бiологiчного факультету ОНУ Мечникова пiд керiвництвом доцента кафедри мікробіології к.б.н. Гудзенко Тетяни Василівни вiдвiдали Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб.

Одеська область, завдяки своєму прикордонному розташуванню та близькості до моря, є регіоном, де постійно ведеться активна робота над попередженням і контролем інфекційних захворювань. Тому у Центрі завжди кипить робота. Студенти ОНУ 3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури спецiальности 162 «біотехнології та біоінженерія» знайомились з практичними напрацюваннями у фаховiй галузi.

Захід розпочався презентацією проєкту “Вартові громадського здоров’я” від Olga Chumak, керівниці відділу комунікації проєкту USAID Ukraine - USAID Україна «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Далi cтуденти дізнались про структуру ЦКПХ, нові напрями роботи, актуальні вакансії та систему безперервного професійного розвитку.

Студенти мали змогу побачити бактеріологічну та санітарно-гігієнічну лабораторії Одеського обласного центру контролю та профiлактики хвороб.

«Дуже цікаво було послухати про виїзні групи мобільних епідеміологів, це була нова інформація для нас", - поділилася своїми враженнями одна зі студенток.

Дякуємо за співпрацю в організації та проведенні заходу Одеському ОЦКПХ та Всеукраїнської асоціації фахівців з громадського здоров’я.

вул. Всеволода Змієнка, 2, Одеса, 65082
Тел. (+38-048) 723-35-15