Участь у фестивалі для ЗВО — це безпосереднє спілкування зі стейкхолдерами

Фестиваль — це мистецтво створювати команду, яка приносить користь і радість людям. Made in Odesa fest — не виняток, і команда Одеського національного університету імені Мечникова, що взяла участь у івенті 13 вересня, підтверджує це на 100%!

Фестиваль презентував бренди, які працюють в Одесі. Миттєво згрупувавшись над завданням представити Університет на фестивалі, студенти та пресслужба ОНУ відпрацювали на одному диханні.

"Дуже мотивує, — зазначила керівник пресслужби ОНУ Алла Гудзенко, — що кожен, хто підходить до стенду Університету Мечникова, або навчався тут сам, або планує вчити дітей, або хтось із родичів закінчував один із наших факультетів."

Відвідувачі активно цікавилися факультетами та спеціальностями ОНУ, переходили за QR-кодом, щоб дізнатися більше. Стендистами були представники СтудПрофкому та СтудРади ОНУ. Богдан Безруков (факультет історії та філософії), Анастасія Рудненко (біологічний факультет), Анна-Діана Бакуменко (факультет хімії та фармації), Олексій Герасiменко (РГФ) у 5-хвилинній презентації розповідали про науку, міжнародну мобiльнiсть, студентське життя та організацію навчання у ОНУ Мечнікова. Байдужим не залишався ніхто!

Для представників вищої освіти участь у фестивалі — ще й безпосереднє спілкування зі стейкхолдерами. Тобто з потенційними роботодавцями. ?

Made in Odesa fest зібрав у історичній залі Union 42 експонента та 650 учасників. Організатори наголошують: "Місто продовжує дихати, працювати, розвиватися та посміхатися, незважаючи на всі виклики воєнного часу! Ми прагнемо зробити все, що від нас залежить для міста та країни, для допомоги нашим військовим!"

Організатори вдячні всім учасникам, а ми, як учасники, вдячні фестивалю!

"Приємно бачити випускників серед учасників та організаторів заходу, — зазначив голова Профкому студентів ОНУ Євген Юраш. Вони продовжили працювати у громадському напрямку та досягли успіхів."

Окрема подяка Ботанічному саду ОНУ, Приймальній комісії та Науковій бібліотеці ОНУ за допомогу в оформленні стенду.

festival

вул. Всеволода Змієнка, 2, Одеса, 65082