Одеський національний університет імені І.І. Мечникова i Агенцiя регіонального розвитку Одеської області уклали меморандум про співробітництво

Метою меморандуму є використання потужного освітнього та наукового потенціалу на благо територіальних громад та Одеського регіону.
Під час підписання меморандуму були обговорені стратегічні питання співпраці:

• залучення галузевих фахівців до розроблення стратегічних документів територіальних громад (стратегії, плани реалізації стратегії, інвестиційні паспорти);
  • залучення експертів університету до наукової експертизи проєктів Агенції;
  • написання проєктів та отримання грантової підтримки у партнерстві;
  • стажування студентів у АРР;
  • Школа проєктного менеджменту – спільнота, де під менторством бізнесу з нашого боку та викладачів з боку університету, генеруються ідеї та створюються інвестиційні проєкти для області.

Командна праця досвідчених фахівців усіх галузей задля досягнення єдиної мети – розвиненого, конкурентоспроможного, євроінтегрованого регіону надає підтримку молодим ентузіастам.
Такий фундаментальний підхід буде корисним молодим людям, що мають підприємницькі ідеї різного масштабу. Він дозволить зорієнтуватись у складному бізнесовому світі, отримати необхідну підтримку на початковому етапі та уникнути помилок.
Залучаючи науковців до своєї діяльності, Агенція регіонального розвитку Одеської області забезпечує комплексний, науково обґрунтований підхід до своєї роботи.
Активно співпрацюючи з закладами вищої освіти та науковою спільнотою Одещини, АРР спрямовує потужний потенціал на благо територіальних громад та Одеського регіону в цілому.

memorandum 23