Національний фонд досліджень України розпочинає процес номінування жінок-учених України на включення їх до міжнародної бази даних AcademiaNet

З метою підтримки науковиць, реалізації місії та завдань Національного фонду досліджень України (НФДУ), що передбачають, міжнародний обмін інформацією та вченими, популяризацію наукової і науково-технічної діяльності, розбудову дослідницької інфраструктури в Україні та її інтеграцію до світової дослідницької інфраструктури тощо, Фонд розпочинає процес відбору та номінування жінок-учених України на включення їх до міжнародної бази даних AcademiaNet!

НФДУ номінуватиме науковиць, які мають досвід безпосередніх професійних зв’язків з НФДУ (членкині комісій конкурсів; керівниці проєктів-переможців конкурсів; експертки, які брали участь в оцінюванні заявок на одержання грантової підтримки НФДУ).

Номінантки мають відповідати критеріям відбору AcademiaNet, які включають:

• видатні наукові здобутки (залежно від напряму: видавнича діяльність, премії та нагороди, самостійно залучене фінансування, патенти, запрошення конференції тощо);
  • незалежна керівна діяльність;
  • досягнення в науково-технічній діяльності;
  • додаткові критерії (баланс поєднання сім’ї та наукової кар’єри, міжнародний досвід, посади у якості запрошеного професора, викладацька діяльність, соціальна діяльність, участь у роботі дослідницьких та університетських комітетів/комісій тощо).

Якщо Ви маєте бажання бути долученими і погоджуєтесь надати свої персональні дані для включення до бази AcademiaNet, необхідно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/2fVPSWrV84ZoiCkX9

Термін подачі заявок: 1 квітня 2023 року.

Детальна інформація на сайті: