«Відповідальність за агресію в міжнародному праві» - лекція Посла з надзвичайних доручень МЗС України Антона Кориневича у ОНУ iменi Мечникова

29 травня 2024 р. до Одеського національного університету iменi Мечникова завітав Посол з особливих доручень. Міністерства закордонних справ України Антон Олександрович Кориневич

Під час відвідання Університету А.О. Кориневич прочитав лекцію на тему «Відповідальність за агресію в міжнародному праві» для викладачів і студентів економіко-правового факультету та факультету міжнародних відносин, політології та соціології.

По завершенню лекції відбулась жвава дискусія щодо актуальних проблем міжнародного публічного права, представництва інтересів України в міжнародних судових установах.

ОНУ iменi Мечникова приділяє значну увагу організації обміну досвідом спеціалістів-практиків зі студентами. З 2019 року на базі кафедри цивільно-правових дисциплін діє проект «Крос-культурні комунікації в професійній сфері», в рамках якого відбулись зустрічі студентів з політичними діячами та юристами з Азербайджану, Болгарії, Великобританії, Ізраїлю, Казахстану.

З 2022 року за підтримки програми USAID «Справедливе правосуддя» для студентів і викладачів Університету регулярно організовуються он-лайн лекції провідних американських юристів.

Незважаючи на складні умови воєнного часу, практика безпосереднього обміну досвідом спеціалістів-практиків зі студентами Університету продовжується.

Тел. (+38-048) 723-35-15